NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2020/21 » Mock draft diskusija - Pocinjemo danas

Mock draft diskusija - Pocinjemo danas

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Sre 11 Mar 2020, 16:50

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Bearsi nemaju prvu rundu, uzmi nesto drugo.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

27Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Sre 11 Mar 2020, 21:03

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan
Ma uzeo bih ja jos neki tim, ali sam tad u trci sa vremenom zbog faksa, pa ne bih da draft zastaje zbog mene

28Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 00:07

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Pošteno. Piši meni i Kardinale

29Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 08:32

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
vidi uticaj maticara

Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Dres Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

30Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 10:58

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::nema ni Blenta. jedan selektor manje. cekamo da prodju prvi dani FA pijace pa da krenemo.
sto je nestao?
@mardok ::Ako treba pomoc, dajte meni jos 1-2 ekipe, da se malo rastereti i ubrza.
upisujem ti nakon sto (ako) bude jos prijava novih igraca
@kb8 ::A jesmo jadni u pm...

I nas treba zatvorit...

Daj i meni još pokoju momčad...

Eo recimo Bengalse i Boltse...
isto kao mardoku Smile
@ZippoZG ::Evo ja cu uzeti Skinse i Bearse
upisano

Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Roster

31Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 11:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Axmo Mardok i ja isti, onda daj nešto drugo da se popuni, svejedno, samo da se igra...

Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 14523112

32Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 11:22

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Axmo Mardok i ja isti, onda daj nešto drugo da se popuni, svejedno, samo da se igra...
lagano, upisujem te sigurno Cool svakako nemamo igraca Very Happy
nego fali nam Zona do trona, on je bio godinama aktivan u ovim draftovima

33Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 11:33

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
daj popuni listu. meni izdeli, mejoku i ko hoce.
FA pijaca u sredu starta

Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Dres Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Naso-s11

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

34Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 11:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Steelers ::
@kb8 ::Axmo Mardok i ja isti, onda daj nešto drugo da se popuni, svejedno, samo da se igra...
lagano, upisujem te sigurno Cool svakako nemamo igraca Very Happy
nego fali nam Zona do trona, on je bio godinama aktivan u ovim draftovima

On skuplja ojre za Džeka, nema vremena za zajebanciju...

35Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 12:00

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Zona se nece vraćati na forum. reče da je napustio.

" />

36Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 12:11

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::daj popuni listu. meni izdeli, mejoku i ko hoce.
FA pijaca u sredu starta
ma fali nam jos igraca, 15 ekipa je ostalo u opticaju. uzecemo ti, kb8, mardok i ja svakako jos ekipa nego da prvo zovnemo druge ako zele da igraju.
moramo Blenta/Wild Ravena vratiti na forum da draftuje za Dzajantse

37Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Čet 12 Mar 2020, 12:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@dr.dule ::Zona se nece vraćati na forum. reče da je napustio.

Laughing

38Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Pet 13 Mar 2020, 12:40

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ja bih uzeo jos al sam slab sa vremenom pa i ove dve ekipe sto imam ce biti na prcokevu da stignem.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

39Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Ned 15 Mar 2020, 08:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja cu Punjace.

40Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Ned 15 Mar 2020, 21:39

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Odlucicu cu se za jos jedan tim kasnije cim mi se ohladi glava.

41Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Ned 15 Mar 2020, 22:34

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Niger iz huda ::Odlucicu cu se za jos jedan tim kasnije cim mi se ohladi glava.

Upisani su ti cardzersi
Hoces nekog od NYJ, LVR, IND

42Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Ned 15 Mar 2020, 23:00

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
IND od te tri ekipe.

43Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Ned 15 Mar 2020, 23:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Niger iz huda ::IND od te tri ekipe.
zato sto su najblizi cardzersima na listi, da ti ekipe ne budu previse razdvojene

44Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Pon 16 Mar 2020, 00:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Nek uzme millhouse Raiderse i Jetse.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

45Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Pon 16 Mar 2020, 09:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@Steelers ::
@Niger iz huda ::IND od te tri ekipe.
zato sto su najblizi cardzersima na listi, da ti ekipe ne budu previse razdvojene

Ma jok, nisam ni gledao. Dzetse ne volim i oni su mi za izbegavanje u sirokom luku. Rejdersi su mi najprivlacniji ubedljivo ali malo mi glupo da uzimam dva tima iz iste divizije.

46Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Pet 20 Mar 2020, 21:05

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Odlozicemo malo pocetak mocka dok ne nadjemo jos igraca

47Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Sub 21 Mar 2020, 00:19

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Daj automatski svakom po 1,2 tima i da krecemo. Sad nemamo šta pametno raditi, vreme da složimo 7 rundi

48Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Sub 21 Mar 2020, 00:55

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ma jasno.

George Orwell

49Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Sub 21 Mar 2020, 11:47

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Steelers ::Odlozicemo malo pocetak mocka dok ne nadjemo jos igraca
@The Bad Man ::Daj automatski svakom po 1,2 tima i da krecemo. Sad nemamo šta pametno raditi, vreme da složimo 7 rundi
@SymphonyX ::Ma jasno.
nije problem samo nedostatak igraca, vec i sto su se neki prijavljeni izgubili sa foruma (Blento)

50Mock draft diskusija - Pocinjemo danas - Page 2 Empty Re: Mock draft diskusija - Pocinjemo danas taj Sub 21 Mar 2020, 15:30

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Blemto se zagubio na putu iz Bilece.

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu