NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 6]

51New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pet 03 Jan 2020, 21:54

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ako ove sezone stignete do SB, ova Brejdijeva titula ce vredeti ko svih 6 prethodnih zajedno

52New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 00:04

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@The Bad Man ::Ako ove sezone stignete do SB, ova Brejdijeva titula ce vredeti ko svih 6 prethodnih zajedno
Prosle godine je istrosena mantra ''samo jos ova godina pa posle neka bude sta bude'', a svaki SB vrijedi isto kad se slegne prasina.
Onu pobjedu protiv Atlante, barem sa triler strane, bukvalno nista ne moze nadmasit.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

53New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 00:05

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
@Miki HOF ::nema ni novcane kazne?pikovi?

pih, ispasce da su nevini.

Njima je veća kazna da im ostave pikove. Very Happy

54New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 00:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@BasBetis ::
@Miki HOF ::nema ni novcane kazne?pikovi?

pih, ispasce da su nevini.

Njima je veća kazna da im ostave pikove. Very Happy
Ofanzivne skill pozicije su stvarno problem, a nije da nisu ulagali. Jednostavno nije upalilo nista, a imas QB-a od 40 i kusur godina. Michel i Sanu su najvece mrlje tu.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

55New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 00:15

Blento

Blento
VIP
VIP
@SymphonyX ::
@The Bad Man ::Ako ove sezone stignete do SB, ova Brejdijeva titula ce vredeti ko svih 6 prethodnih zajedno
Prosle godine je istrosena mantra ''samo jos ova godina pa posle neka bude sta bude'', a svaki SB vrijedi isto kad se slegne prasina.
Onu pobjedu protiv Atlante, barem sa triler strane, bukvalno nista ne moze nadmasit.

Da li bi je menjao za 19-0!? Very Happy

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

56New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 00:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Taj SB su trebali da dobiju, a protiv Falconsa nisu, ali eto okrenulo se. Tako je kako je, sustinski za fan iskustvo ne mijenja nista.

George Orwell

57New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 00:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Povreda McCourty-a malo spominjani hendikep za secondary posebno sto su on i Jones uskakali na poziciju safety-a.

George Orwell

58New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 09:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Da li smo videli poslednji mec Brejdija u dresu Patsa?

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

59New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 09:24

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ja mislim da da...Romo je tako nesto I najavio na kraju prenosa...

60New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 09:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ne verujem da ce se povuci, a opet ne pada mi na pamet ko bi ga uzeo

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

61New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 10:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Miami

New England Patriots - Page 3 14523112

62New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 11:10

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
happy

63New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 12:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bude peco Delfine...

New England Patriots - Page 3 14523112

64New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 12:33

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Moz ode u Denver, oni primaju svakoga na QB

Tebow, Pajser, Flacco...

65New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 12:37

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Idemo svi jako "Dos'o je i taj dan, umro je Nju Ingland..."

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

66New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 13:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Polako s tim, sanjaces Mahomesa. Very Happy

67New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 13:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Rasha ::metla Bye
Laughing

New England Patriots - Page 3 Roster

68New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 13:14

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Rijetko kad se u jednom mecu pokazu svi problemi i nedace jednog tima koji su se na razne nacine manifestovali tokom godine, ali sinoc smo dobili savrsen prikaz.
Kazne, dropovi i na momente idiotski playcalling.

10-7 i 1st and goal, kazna Masona kod pasa Watsonu i drop Edelmana - imam osjecaj da sam te situacije gledao citave godine pa mi na kraju i nije bilo cudno.
Ocekivano kraj jalovog napada.

George Orwell

69New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 13:46

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
1st and goal na 5 yardi ako se nevaram,i sva tri puta run.

Ne znam šta se dogodilo sa McDanielsom ove godine. U veliki broj utakmica,na 3 and 1 mi trčimo i uvijek nas zaustavljaju. U čemu je problem bio sa napadom ove godine.,ne znam.

70New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 14:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Bio je 1st and goal na samo jard od EZ.

Jedina stvar koja mi je zasmetala jeste onaj punt na 4th and 3 nakon interceptiona, to je ozbiljan prekrsaj jer su bili na polovini Titansa.

George Orwell

71New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 15:56

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
@Peyton Manning ::Ne verujem da ce se povuci, a opet ne pada mi na pamet ko bi ga uzeo

Bilo koji tim koji želi da zaradi na prodaji dresova ili da dovuče masu na stadion, tipa punjači mi padaju prvi na pamet.

Jedino što kada pređe u tako neki ofrlje tim i bude ekspozovan biće da je mator i te fore, šteta što ranije nije odigrao koju sezonu sa drugim timom (kao PM koji je osvojio sa oba tima SB) pa da vidimo stvarno da li je Bili ili Tomica zaslužan za dinastiju, ovako ćemo doveka spekulisati.

72New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 16:52

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
pa di moze ovo da prodje bez mene lol!

metla metla

73New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 16:55

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player

Laughing

jel sam ja to vec bio znao? Very Happy

74New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 17:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Rasha ::

Laughing

jel sam ja to vec bio znao? Very Happy
Rasho ti si car Laughing Cool Cool

George Orwell

75New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 19:53

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Patriots TE Ben Watson announced his retirement

Watson retires after spending 15 years with the Patriots, Saints, Browns and Ravens. While Watson never had more than six touchdowns or 825 yards in a single season, he maintained three-down ability and freakish athleticism into his late 30s. Watson provided the Patriots with arguably the single-greatest hustle play the league has ever seen when he raced 100 yards across the field to force a fumble on Champ Bailey just before the goal line in the 2006 playoffs.

New England Patriots - Page 3 Roster

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu