NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2019/20 » Regular Season 2019/20 » Week 13 aka Ćureći vikend

Week 13 aka Ćureći vikend

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Week 13 aka Ćureći vikend - Page 4 Empty Re: Week 13 aka Ćureći vikend taj Pon 02 Dec 2019, 20:37

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Dobice Jones bar još jednu sezonu. Pokazao je da zna da baci, ali će u drugoj sezoni morati da smanji broj izgubljenih lopti za bar 50% ako misli da ostane franšizni qb.

Giantsima je svejedno hoće li birati prvi ili drugi, ako neće ganjati kvoterbeka.
P.S. Šta se dešava sa Barklijem? Nakon povrede kao drugi igrač da je na terenu. Očigledno se požurilo sa povratkom, a nije postojao ni jedan jedini razlog da se to radi

77Week 13 aka Ćureći vikend - Page 4 Empty Re: Week 13 aka Ćureći vikend taj Pon 02 Dec 2019, 21:24

mardok

mardok
MVP
MVP
@The Bad Man ::Dobice Jones bar još jednu sezonu. Pokazao je da zna da baci, ali će u drugoj sezoni morati da smanji broj izgubljenih lopti za bar 50% ako misli da ostane franšizni qb.

Giantsima je svejedno hoće li birati prvi ili drugi, ako neće ganjati kvoterbeka.
P.S. Šta se dešava sa Barklijem? Nakon povrede kao drugi igrač da je na terenu. Očigledno se požurilo sa povratkom, a nije postojao ni jedan jedini razlog da se to radi
Ma da, prvo da mu dovedu WR i jos malo OL. Pa onda da sude.

78Week 13 aka Ćureći vikend - Page 4 Empty Re: Week 13 aka Ćureći vikend taj Pon 02 Dec 2019, 21:30

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Lik je prodao vec preko 20 lopti. Pocket awareness mu je cista 0. Postavice sve rekorde po broju fumblova. Ne gledam college football, ali mnogo hvalospjeva sam cuo o tom LSU momku. Neke statisticke kategorije su mu istorijski dobre.

Barkley je dokaz da je zlocin uzet RB sa broja 2.

79Week 13 aka Ćureći vikend - Page 4 Empty Re: Week 13 aka Ćureći vikend taj Uto 03 Dec 2019, 09:55

Blento

Blento
VIP
VIP
Kakav je ovo sinoć revolveraški obračun bio.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

80Week 13 aka Ćureći vikend - Page 4 Empty Re: Week 13 aka Ćureći vikend taj Uto 03 Dec 2019, 09:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator
U kojem su Vikesi opet popušili...

Klasika...

Week 13 aka Ćureći vikend - Page 4 14523112

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu