NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Oakland Raiders

Oakland Raiders

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 21 Okt 2019, 23:21

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Eh da nismo poklonili onaj fumble što je trebao biti TD za nas a ispostavilo se za vas, utakmica bi makar bila interesantnija. Sve u svemu, nije ovo ni toliko loše koliko se čini, samo eto te gluposti sa kojima pucamo sebi po nogama da rešimo i možemo se boriti za PO

102Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Uto 22 Okt 2019, 09:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator
S obzirom da divizija i nije tako jaka ko što se činila na početku godine, sve je moguće...

Vidjet ćemo sada kak će Poglavice proći vs Zeka...

Oakland Raiders - Page 5 14523112

103Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Uto 22 Okt 2019, 12:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ove nedelje ce morati Caki srediti nered. valjalo bi pokusati doci do Beneta. kazu NE voljan da ga trejduje.

Oakland Raiders - Page 5 Dres Oakland Raiders - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

104Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Uto 22 Okt 2019, 12:25

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Filozofske rasprave sa trenerima nisu nacin da se ostane u NE.

105Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 28 Okt 2019, 05:23

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
trilijonsko bilijonski projekat srenuo malo sa puta

treba im reset

106Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 28 Okt 2019, 11:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Opet su dosta bolji nego sto sam ocekivao pre sezone. Lako su mogli i ovu dobiti

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

107Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 28 Okt 2019, 11:23

Blento

Blento
VIP
VIP
Ono je umetnost, šta je uradio Dešon kod onog pobedničkog TD. Još tokom tog play-a dobio udarac nogom u oko, bacio maltene zatvorenih očiju.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

108Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 28 Okt 2019, 11:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Blento ::Ono je umetnost, šta je uradio Dešon kod onog pobedničkog TD. Još tokom tog play-a dobio udarac nogom u oko, bacio maltene zatvorenih očiju.
Fantastican igrac.
Slicno je uradio i prosle nedelje, samo sto su ranije sudije prekinule akciju

109Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 28 Okt 2019, 12:16

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nerealan potez.
Sa druge strane, JJ zavrsio sezonu.

110Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 28 Okt 2019, 12:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Urnisu ih povrede

111Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 04 Nov 2019, 11:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Dulo malo ipak konsolidirao ekipu, PO nikad bliži...

112Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 04 Nov 2019, 12:30

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
vidi se odma`

113Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 04 Nov 2019, 12:53

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Nekako njih zanemarim iz PO na AFCu. Da su uzeli Ljustn, ozbiljan kandidat za WC.

Bolji dani svakako dolaze. Imaju finu osnovu za relevantnost na AFCu.

114Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pon 04 Nov 2019, 12:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bilo kako bilo, očekuje nas zanimljiv TNF...

115Oakland Raiders - Page 5 Empty Re: Oakland Raiders taj Pet 08 Nov 2019, 09:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da niste pravili glupe penale, susret ne bi bio ni upola vako zanimljiv...

Još vam kicker promaši fuckin' PAT da malo više začini samu završnicu susreta...

Ne loše za možebitni oproštaj od Oaklanda u prajmtajmu...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu