NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 7

+12
millhouse
Zver
dr.dule
The Bad Man
Miki HOF
Rasha
BasBetis
mardok
Steelers
KPGS
Peyton Manning
kb8
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 5]

26Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Čet 17 Okt 2019, 21:47

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Nema veze, hvataće zebre

27Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Čet 17 Okt 2019, 22:15

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Večeras očekujem pobedu Kansasa i početak rasprodaje nekih igrača u Denveru. Nadam se da će među njima biti Sanders i nadam se da ćemo razmotriti opciju da ga dovedemo. Inače, potpisali smo WR Ryan Grant-a, ali ne verujem da je on igrač koji će se išta bolje pokazati od sadašnjih risivera

28Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 04:03

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

To je to , AFC vise ne mora da se igra...vrlo verovatno kraj sezone za Mahomesa...

29Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 08:02

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Mahomes povredio koleno, odbrana Cheifsa urnisala Flacoa, broncosi ocajni generalno, iiiiizi W za poglavice

ukratko

30Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 08:39

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ajde ukratko o povredi na osnovu pisanja internet doktora...

Mahomes je dislocirao casicu koja je vracena na licu mesta...ono sto je dobro sto nije doslo do preloma casice...

SUtra ce se na MRI znati da li ima kidanja ligamenata...ukoliko nema to je neke 3 nedelje pause(ali sanse da nema kidanja su mizerne)...

Ukoliko ima kidanja zavisi koji su pokidani...I koliko...

Ako su pkidani oni koji uglavno stradaju kod ovakvih iscasenja casice onda on ima dve opcije...

Prva je da ide na operaciju I zavrsi sezonu a druga je da se nakon nekih 6 nedelja vrati sa onom skalamerijom oko kolena I odigra sezonu do kraja a onda u off sezoni da ode na operaciju...

E sada tako nesto je uradio Staford 2009 ali je on drugi tip QB-a...ta nanogica u mnogome limitira kretanje I smanjuje atleticizam, a I igranje u tom stanju moze da dovede do jos vecih ostecenja I ozbiljnijih povreda koje mogu da ugroze karijeru...

Moje misljenje je da ukoliko postoji kidanja, I ukoliko postoji I najmanja sansa da se u takvom stanju igranjem ove sezone ugrozi karijera Mahomesu, da KC nece rizikovati I da je ova godina gotova za Mahomesa a samim tim I za KC a samim tim I za sve nas koji bi da gledamo koliko toliko zanimljiv AFC...

31Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 09:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A tuge, a očaja...

Ipaxu očekivanja od prije 2-3 kola da će TNF biti očajan bila točnija...



Week 7 - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

32Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 09:44

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator



Preporuka za kanal.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

33Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 09:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Taman kad pomisliš da AFC ne može biti govnjiviji nego što je, dođe Vrhovni Bradonja i kaže hold my beer...

O živote...



Week 7 - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

34Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 09:56

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

kb8 ::Taman kad pomisliš da AFC ne može biti govnjiviji nego što je, dođe Vrhovni Bradonja i kaže hold my beer...

O živote...

Taman im i odbrana pokazala nesto, ovako ako je zavrsio sezonu Patriote odma staviti u SuperBowl ne mora ni da se igra dalje.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

35Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 10:04

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ne znam jel bi se smijo il bi plako...



Week 7 - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

36Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 10:08

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kaem ja Raidersima se sklapa prica polako za finale sa rudarima

samo da ih mi izdrvimo na Lambeau prvo

37Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jbt koliko mi je krivo ako zavrsi sezonu, kao da navijam za KC, ali toliko ga je lepo gledati kako igra, da mislim da svaki fan fudbala navija da je ok.
Na nekoj ACL stranici na tviteru su napisali da misle da nema ostecenja ligamenata po tome kako su mu vratili casicu..videcemo danas

http://nfl.com/

38Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 10:30

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ma svi ugledni doktori kazu da je skoro sigurno doslo do kidanja tih MPFL ligamenata, ali kao sa tim moze da se igra. I onda nakon sezone operacija. Ali aj da sacekamo MRI.

39Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 10:41

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Baltimoru se otvorilo.

Obrni-okreni, lose po Steelerse. kafa

40Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 10:50

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::Baltimoru se otvorilo.

Obrni-okreni, lose po Steelerse. kafa


U ovom trenutku sad sanse nema da doguramo do SB zbog slabe odbrane, rade na tome u timu dovode nove igrace i ostalo ali jos je to nedokazano protiv malo jaceg napada, Patriote bi ovu odbranu rastavile jos pogotovo sto cemo igrati jednom u sezoni pa imaju film. Ako se igra odbrane popravi onda mogu da se nadam necemu jer napad moze sa svakim da igra u to ne sumnjam, pogotovo ako se uspostavi run igra.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

41Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 11:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ošlo sve u qratz kad se u Baltimoreu više oslanjaju na napad nego obranu...

Gasi Internet...



Week 7 - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

42Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 11:09

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

kb8 ::Ošlo sve u qratz kad se u Baltimoreu više oslanjaju na napad nego obranu...

Gasi Internet...


To sam i ja razmisljao dok sam pisao, reko da li je moguce da ja ovo pisem Very Happy Al ako nista ono sto mi se svidja je sto oni nisu zapostavili odbranu svesno, doveli su Thomasa sad i Petersa i slicno ali neka kombinacija povreda i lose igre pojedinih igraca koji su trebali da iskoce ove godine je rezultat ovoga sad, videcemo kako ce biti u narednim mecevima.

Ono sto se nije promenilo od ranije je sto je igra trcanjem osnova napada a ja licno to obozavam. Sad protiv Bengalsa u cetvrtoj cetvrtini smo imali drajv koji je trajao 10 minuta i iako je zavresn sa FG samo uzivao sam jer volim takvu kontrolu igre pa onda cak i ako je odbrana malo slabija nisu na terenu stalno. U svakom slucaju u nedelju odlican test protiv vrlo moguce i MVP-a ove sezone.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

43Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 11:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, to je i meni ok...

Laganini napad, seciraj pomalo i poentiraj, obrana za to vrijeme ti se odmori i kad izađe na teren može pokidat...

Pravi PO football Very Happy



Week 7 - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

44Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 11:27

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

To to, malo trcnje pa neki screen pass pa malo TE, pa malo Lamar trci, konvertujes svaki treci daun protivnicka odbrana ne moze nikako da izadje sa terena a nemocni su da te zaustave pa onda ako dodje i do nekog cetvrtog dauna das malo Full Back-u i onda na kraju ih sastavis sa jednim play action-om kad najmanje ocekuju uzmes 20-30 jardi. Milina Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

45Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 11:36

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Za takvu igru moras da si mnogo dobar na trecem daunu, I da skoro uopste ne pravis faulove u napadu...ali I ja sam najveci ljubitelj takve igre...a mi I vi nesto slicno...nekada najbolje odbrane lige sada se oslanjaju na napad...

46Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 12:16

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zato mi je Sijetl jedna od gotivnijih ekipa u ligi, da sam pocinjao da pratim onih godina kad ste ste dominirali verovatno bi i navijao za Sijetl jer sam posle Baltimora najvise vase meceve gledao. Dallas je recimo one sezone kad su imali 13-3 skor igrao tako, dobra OL i samo preko Zeke-a gazili duge drajvove njih sam dosta gledao tad.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

47Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 12:24

Zver

Zver
VIP
VIP

Jutros sam malo odgledao hajlajte pred odlazak u rudnik. Subjektivni utisak je da je Flako više vremena proveo u horizontali nego u vertikali.



...Sa Vajominškog Univerziteta

48Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 12:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator

I subjektivno i objektivno...



Week 7 - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

49Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 12:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Liga definitivno gubi dio drazi ako je Mahomes zavrsio sezonu. Ono sto mi se ne svidja jeste vodjenje brige oko njegove povrede zgloba, pisao sam da im je najbolja opcija bila da ga odmore jedno kolo. Sa druge strane, onaj ludak zove QB sneak sinoc, a lik je vec nacet.
Neki veteran bi se i pripazio mozda, ali ovo je mlad igrac koji nece toliko vodit racuna o sebi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

50Week 7 - Page 2 Empty Re: Week 7 Pet 18 Okt 2019, 12:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Liga definitivno gubi dio drazi ako je Mahomes zavrsio sezonu. Ono sto mi se ne svidja jeste vodjenje brige oko njegove povrede zgloba, pisao sam da im je najbolja opcija bila da ga odmore jedno kolo. Sa druge strane, onaj ludak zove QB sneak sinoc, a lik je vec nacet.
Neki veteran bi se i pripazio mozda, ali ovo je mlad igrac koji nece toliko vodit racuna o sebi.
Da i ja sam pomislio zasto ga ne odmore jedno kolo, mnogo bi mu znacilo, a svakako su izgubili i sa njim a ovu dobili bez njega

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Similar topics

-

» Week 8
» Week 1
» Week 3
» Week 14
» Week 11

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu