NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 6

+14
Zona do trona
Mos Def
KPGS
dr.dule
Sirko
millhouse
Pit Bull
mardok
Peyton Manning
The Bad Man
SymphonyX
Zver
Miki HOF
kb8
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 11]

226Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 05:58

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

https://twitter.com/Lions_Insider/status/1183950003963924481?s=19

227Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 05:59

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Lol

228Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 06:32

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ocekujem vikinge da malo kenjaju danas u vezi sudjenja

229Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa i mogu...

Onaj izmišljeni hand 2 da face je prelomio tekmu...

Jest da su i prije i poslije toga Lavići imali i više nego dovoljno prilika da vas rastepu al je'iga, to su Lavići, uvijek nađu načina da si pucaju u nogu...



Week 6 - Page 10 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

230Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:25

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

millhouse ::Tesko da se ovo moze zaboraviti,a verujem I da ne sme ib da nece...ne zbog GB ili DET vec zbog buducnosti ove igre...ovo je bilo.cisto izmisljanje faulova da bi jedna.ekipa pobedila...u sezoni koja ima samo 16 utakmics svaka pobeda je.prebitna...a cuj nemoc.u red zoni...pa sta su trebali da vas dobij sa 3 TD razlike da sudije ne bi imale priliku da ih iskasape?

Uz sve sudijske greske, oni su imali priliku da jednim potezom(ofanzivnim ili defanzivnim)rese utakmicu. Nisu to uspeli i svakako je i to razlog sto su izgubili. Ne znam sta je tu problematicno, i jesu bili nemocni u RZ...

231Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:33

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

GB je jedna od TOP 5 ekipa NFC a mozda I lige..protiv takve ekipe , u gostima, odigras utakmicu koju bi gotovo izvesno dobio da nije bilo sudijskih gresaka...ovo je liga gde je bilo koga tesko dobiti I poen razlike a ne GB u gostima...tako da je moj stav da je degutantno pricati da bi DET dobio da je bio bolji u red zoni...niko ne moze da odigra savrsen mec niti je to sinoc bilo potrebno da bi se pobedilo...oni su u red zoni a I u svakom drugom segmentu bili dovoljno dobri da pobede na jednom od najtezih gostovanja u ligi...I to nisu uradili iskljucivo zbog namerno napravljenih gresaka sudija (jer onoliki broj gresaka iskljucivo na stetu jednog tima ne moze biti slucajan)...

232Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

millhouse ::GB je jedna od TOP 5 ekipa NFC a mozda I lige..protiv takve ekipe , u gostima, odigras utakmicu koju bi gotovo izvesno dobio da nije bilo sudijskih gresaka...ovo je liga gde je bilo koga tesko dobiti  I poen razlike a ne GB u gostima...tako da je moj stav da je degutantno pricati da bi DET dobio da je bio bolji u red zoni...niko ne moze da odigra savrsen mec niti je to sinoc bilo potrebno da bi se pobedilo...oni su u red zoni a I u svakom drugom segmentu bili dovoljno dobri da pobede na jednom od najtezih gostovanja u ligi...I to nisu uradili iskljucivo zbog namerno napravljenih gresaka sudija (jer onoliki broj gresaka iskljucivo na stetu jednog tima ne moze biti slucajan)...
Tako je, istu sam stvar hteo da kazem.
Nema mi logike ta prica mogli su pobediti i pored sudijskih gresaka

http://nfl.com/

233Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:35

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Mislim jasno je da bi oni dobili.da su umesto jednog FG postigli TD...ali.moje misjenje je.da.je to.potpuno pogresan ugao sagledavanje sinocnje situacije...

234Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator

I naravno sad Liga kaže da će poradit na kvaliteti suđenja...

Nexi na mami svojoj porade nabijem ih na qratz...



Week 6 - Page 10 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

235Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 09:52

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

manite se ŠBBKBB scenarija... ne funkcioniše to tako Very Happy

enivej, kace setim kolko su puta sudije zakinuli GB

1.Hailmary TD protiv SEA
2.Facemask AR protiv Arizone u PO
3.XZY puta Clay Mathews roughing the passer

ocete jos_

236Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:16

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Vidi, ja sam izneo razloge zbog kojih se utakmica zavrsila kako se zavrsila. Razlog broj jedan je par sudijskih odluka koje su direktno uticale na ishod. Drugi razlozi su razlozi koji su se desavali u samoj igri.
Ne bezim od cinjenice da GB ne bi dobio sinoc da nije bilo sudija, samo ne razumem zasto je degutantno i zabranjeno pisati o bilo cemu drugom sem sudjenju?

237Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Nisu to sudijske greske vec poslovanje lige Wink



Week 6 - Page 10 Potpis

238Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Business as usual...



Week 6 - Page 10 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

239Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:31

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Naravno da nije zabranjeno a ni degutantno to napisati ovde...vise sam hteo da kazem da bi bilo degutantno I bezobrazno da neko sada Godvinu, Stafordu ili flowersu kaze da su izgubili jer su bili losi u red zoni...nista lose nisam mislio a naravno da svako ima pravo da iznese svoje misljenje...

Opet kazem ovo je slicno  kao da u fudbalskoj utakmici ekipa bude duplo bolja , vodi 1:0, omasi jos dve tri vrhusnke sanse I u 93 sudija izmisli penal za protivnika I zavrsi se 1:1...vec sam napisao moj je stav da nema smisla pricati da ta ekipa nije pobedila zbog promasenih zicera...niti je realno sve sanse iskoristiti niti je to potrebno...

240Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:41

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne volim nesto o greskama sudija da pricam (o pravilima volim) ali ono sinoc je bas bilo previse, osurili su Lionse kaznama. Moje vidjenje je ono da su sudije ljudi i da grese, ne mogu da gledam utakmicu i da pretpostavljam da je sve namesteno ali zato sa druge strane te iste sudije moraju biti strozije kaznjene kada naprave tako ociglede greske a pogotovo ako ih naprave vise puta.

Ne mislim da su gresile samo zato sto su Packersi u pitanju ali su definitivno zbog toga pobedili, ovo je jedna od takvih utakmica.




2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

241Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:46

Zver

Zver
VIP
VIP

Upravo tako...Hanlon's razor na delu...."Nikad ne pripisuj zloj nameri nešto što može lako biti objašnjeno glupošću ili nesposobnošću."



...Sa Vajominškog Univerziteta

242Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 10:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::Ne mogu da gledam utakmicu i da pretpostavljam da je sve namesteno.
Ne volis dobru seriju, film u kojem ne znas kraj? Very Happy
Upali WWE Very Happy



Week 6 - Page 10 Potpis

243Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 11:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::Moje vidjenje je ono da su sudije ljudi i da grese, ne mogu da gledam utakmicu i da pretpostavljam da je sve namesteno ali zato sa druge strane te iste sudije moraju biti strozije kaznjene kada naprave tako ociglede greske a pogotovo ako ih naprave vise puta.

Slazem se od reci do reci.
Ne volim te price da je svaki sport namesten, gledam kao da nije, a ako jeste, sta sad..

http://nfl.com/

244Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 11:05

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

millhouse ::Naravno da nije zabranjeno a ni degutantno to napisati ovde...vise sam hteo da kazem da bi bilo degutantno I bezobrazno da neko sada Godvinu, Stafordu ili flowersu kaze da su izgubili jer su bili losi u red zoni...nista lose nisam mislio a naravno da svako ima pravo da iznese svoje misljenje...

Opet kazem ovo je slicno  kao da u fudbalskoj utakmici ekipa bude duplo bolja , vodi 1:0, omasi jos dve tri vrhusnke sanse I u 93 sudija izmisli penal za protivnika I zavrsi se 1:1...vec sam napisao moj je stav da nema smisla pricati da ta ekipa nije pobedila zbog promasenih zicera...niti je realno sve sanse iskoristiti niti je to potrebno...


Nemoj još o fudbalu da krenemo, vec preterasmo sa diskusijama o tome za week 1, a bilo svezih primera za tvoj drugi pasus 😂

Nema šta posebno da se dodaje o sudjenju. Oba facemaska nisu postojala, i o njima se najviše prica, ali je u suštini utakmicu odlučio DPI Redmonda koji nije sviran i za koji je Patricia mogao da ubaci challenge. Ta odluka mi nikako nije bila jasna, imao je 3 TO i na snimku bi se videlo da je bilo kontakta. Valjda se WR nije bunio, pa ni Patricia nije reagovao.

Da li je bilo namere ili ne, to je pitanje za teoreticare zavere. Mi sa Balkana možemo samo da nagadjamo. Ja se nadam da je u pitanju samo neznanje...

245Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 11:12

Zver

Zver
VIP
VIP

Patricia tu nije bacio zastavicu jer je znao da neće biti preinačena odluka, što nema nikakve veze sa GB, nego sa činjenicom da mora biti nivo NFC Championship game greška pa da bude preinačena. Shurmuru ove sezone nisu preinačene nakon challenga tri mnogo radikalnija nesvirana DPI od ovog koji ti spominješ.



...Sa Vajominškog Univerziteta

246Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 11:20

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Bas ovo sto kaze Gavran...nema sanse da bi ono preinacili...I iskreno I nije bio neki jak kontakt...meni je neshvatljivo da TD nisu ni pregledali...mozda je I bio TD jer je punu kontrolu imao tek u end zoni,ali to nisu mogli da vide bez pregledanja...sumnjiv je I onaj personal faul kaciga o kacigu...lik je isao da presece loptu,bacio se po nju I sudarili se...a voleo bih da vidim I na usporenom hvatanje dzonsona...ja sam ubedjen da je sa punom kontrolom napravio dva koraka...

247Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 11:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

The Bad Man ::


ali je u suštini utakmicu odlučio DPI Redmonda koji nije sviran i za koji je Patricia mogao da ubaci challenge. Ta odluka mi nikako nije bila jasna, imao je 3 TO i na snimku bi se videlo da je bilo kontakta. Valjda se WR nije bunio, pa ni Patricia nije reagovao.

Proslu utakmicu smo bas komentarisali ti i ja mislim protiv Dallasa kad se igralo, bio je neki DPI za nekoga iz Dallasa. Isto misljenje imam i sad, ja licno ne bih svirao za to DPI jer uvek malo vise naginjem na stranu odbrane, previse mi je blag kontakt to i ne bih svirao ali ako gledamo neki kriterijum sudija do sada onda jeste prekrsaj.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

248Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 11:35

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::Ne mogu da gledam utakmicu i da pretpostavljam da je sve namesteno.
Ne volis dobru seriju, film u kojem ne znas kraj? Very Happy
Upali WWE Very Happy

Ako tako gledam onda znam kraj te serije, glavni likovi odnosno Patsi pobedjuju na kraju a takve serije ili filmove ne volim Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

249Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 12:24

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Blento ::Patricia tu nije bacio zastavicu jer je znao da neće biti preinačena odluka, što nema nikakve veze sa GB, nego sa činjenicom da mora biti nivo NFC Championship game greška pa da bude preinačena. Shurmuru ove sezone nisu preinačene nakon challenga tri mnogo radikalnija nesvirana DPI od ovog koji ti spominješ.

U takvom momentu moraš pokušati. Istina da retko menjaju mišljenje, ali preinačena je LaFleuru pre toga.

Što se tiče hvatanja Dzonsona, uhvatio je u raskoraku i prilikom drugog koraka krenuo da je ispušta.(9:50)

250Week 6 - Page 10 Empty Re: Week 6 Uto 15 Okt 2019, 12:37

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Uhvatio je I imao punu kontrolu delic sekunde pre nego sto je spustio levu nogu...onda je napravio ceo korak sa spustanjem desne...I onda je u pitanju bukvalno milisekunda da li je prvo napravio jos jedan korak I spustio levu nogu ili je krenula da mu ispada...na ovo snimku se ne vidi pogled u njegove grudi gde se najbolje vidi...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Similar topics

-

» Week 11
» Week 1
» Week 14
» Week 11
» Week 7

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu