NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2019/20 » Preseason 2019/20 » week 2

week 2

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1week 2 Empty week 2 taj Sre 14 Avg 2019, 08:27

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
week 2 Week_210

week 2 Dres week 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

2week 2 Empty Re: week 2 taj Sre 14 Avg 2019, 08:27

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
vidim imamo gledljive termine u subotu i nedelju.

week 2 Dres week 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

3week 2 Empty Re: week 2 taj Pet 16 Avg 2019, 10:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pogledalo se malo šta se događalo sinoć...

Danas nastavljamo dalje...

week 2 14523112

4week 2 Empty Re: week 2 taj Sub 17 Avg 2019, 12:29

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Blento opet bio dobar nocas

5week 2 Empty Re: week 2 taj Sub 17 Avg 2019, 12:37

Blento

Blento
VIP
VIP
ja sam zadovoljan.

Imao je dva vezana fumbla, ali se nije uspaničio, posle vezao dva dobra drajva, jedan za FG i jedan za lep TD pas na kraju. Počinjem da verujem da će blento biti dobar QB. Pokazao je više i od Murray-a i od Haskinsa u prve dve predsezonske utakmice.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

6week 2 Empty Re: week 2 taj Sub 17 Avg 2019, 12:54

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
rekoh ti proletos. zna mr. Gospodin sta radi a vi po njemu. Blento i Blento 2 bice HOF QBkovi.

7week 2 Empty week 2 taj Sub 17 Avg 2019, 12:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
week 2 Mmqb-daniel-jones-josh-rosen-drew-lock

da ne zaboravimo i najstarijeg Blentu. jedna zajednicka fotka.

8week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 10:18

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
3 fambla cifsa, odbrana jutros izdominirala. mahomes 1/8 pod pritiskom tj watta
Rudolf ima neku specijalnu vezu (sa Oklahoma Stejta) sa Dzejmsom Vasingtonom. .. u prva 2 kola preseasona dok su na terenu samo njih dvojica igraju Very Happy

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

week 2 Roster

9week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 10:31

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Stidham skoro 200y sinoc

10week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 10:50

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Steelers ::3 fambla cifsa, odbrana jutros izdominirala. mahomes 1/8 pod pritiskom tj watta
Rudolf ima neku specijalnu vezu (sa Oklahoma Stejta) sa Dzejmsom Vasingtonom. .. u prva 2 kola preseasona dok su na terenu samo njih dvojica igraju Very Happy

prvo poluvreme AFCa NE KC je pokazao koji je antibiotik za Mahomes virus.
gledao sam dosta Ok.St. dok su igrali Rudolf i Vasington. tamo su delovali 100% uigrani. nema razloga da tako ne bude u Pit. Vasington se jedno vreme kotirao kao najbolji WR u klasi i pao je u onom draft trening periodu.

11week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 10:52

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Miki HOF ::Stidham skoro 200y sinoc

Stidham je najbolji QB prospekt u klasi 2018. ja nikada nisam imao dilemu oko toga. vreme radi za njega. nek nosi tablu, gejtorad i upija znanje od najboljeg.

12week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 10:53

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
treba ocekivati da timovi spreme D-playbook protiv Mahomesa, i da ce mu brojke biti slabije nego u 2018

Ako ponovi iste brojke onda je stvarno vrh

13week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 11:01

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::gledao sam dosta Ok.St. dok su igrali Rudolf i Vasington. tamo su delovali 100% uigrani. nema razloga da tako ne bude u Pit. Vasington se jedno vreme kotirao kao najbolji WR u klasi i pao je u onom draft trening periodu.
Pratio sam i ja, nadam se da ce rudolf ove sezone prebaciti dobsa na depth chartu jer manje oscilira, a kad ode ben da bude starter. Vasington se nije mogao izboriti za minutazu pored Antonia Brauna i Smit Sustera ali cini se da ove godine moze imati dosta vecu ulogu, u borbi je sa Moncriefom sa 2. risivera

week 2 Roster

14week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 11:05

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Od zadnjih 11 sampiona svaki je imao poz. Ili izjednacen skor u preseasonu

The 2007-2008 New York Giants were the last Super Bowl-winning team with a losing preseason record

week 2 Roster

15week 2 Empty Re: week 2 taj Ned 18 Avg 2019, 11:12

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
znaci Oak do SB tepsije.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu