NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFL Fantasy » Yahoo fantasy » NFL fantasy league 4

NFL fantasy league 4

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 8]

26NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 08 Avg 2019, 23:25

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::
@fckinfine ::pozdrav ljudi, nov sam na forumu, dajte link do tih liga ako ima jos mesta, uvek je draze mlatiti se sa svojima nego u nflmanaged34182694817264 ligi. hvala

nadji te momku mesto. samo treba da zna pravilo clanstva na forumu.
stavka 3 iz propisa o clanstvu je da u toku nedelje mora imati i postove van teme o fantasy ili mu sistem foruma blokira nalog.

ova stavka vazi od 5.9.2019

Ovaj Dule gori nego Tito! Very Happy

27NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 11:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Trenutna lista ucesnika nove lige:
1. millhouse
2. Minneapolis Miracle
3. fckinfine
4. dr.dule
5. kb8
6. BasBetis
7. The Bad Man

Pod znakom ?
Zona do trona
Ol' Dirty Bastard

Male sanse
Wild Raven

Ima li zainteresovanih za komesara...

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

NFL fantasy league 4 - Page 2 Roster

28NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 12:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jebenti komesare...

Pa šta ja stvarno moram preko jebenog mobitela hendlat Ligu?

NFL fantasy league 4 - Page 2 14523112

29NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 12:44

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ako broj ucesnika dodje do 11, uskocicu i ja.

30NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 12:58

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Jebenti komesare...

Pa šta ja stvarno moram preko jebenog mobitela hendlat Ligu?
Izgleda.. jer nema volontera Sad  hahah mada i dobro jer i treba neko sa iskustvom da bi napravio pocetna podesavanja

31NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 13:04

Blento

Blento
VIP
VIP
Čelični...razglasi da se traži dobrovoljac za ulogu "TOLETA". Da vidiš koliko će da ih se javi...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

32NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 13:18

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Rado bi svi bili u ulozi toleta kasnije kad se samo nadgleda aktivnost clanova Very Happy nego nece niko da se petlja dok je kreiranje lige u pitanju i zakazivanje drafta posao je to. Zato je tu kabe. Ali trebao si se ti prijaviti jer bi imao moc da konacno proguras ideju sa flex pozicijom

33NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 09 Avg 2019, 13:28

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Taman IPA neka bude commish i neka postavi podesavanja kakva oce.

34NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Ned 11 Avg 2019, 16:00

Bizon

Bizon
NFL Player
NFL Player
Evo mogu i ja.

35NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Ned 11 Avg 2019, 16:03

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Bizon ::Evo mogu i ja.
cheers

1. millhouse
2. Minneapolis Miracle
3. fckinfine
4. dr.dule
5. kb8
6. BasBetis
7. The Bad Man
8. Bizon

Pod znakom ?
Zona do trona
Ol' Dirty Bastard
SymphonyX
Wild Raven

Jos cekamo buduceg komesara da osnuje ligu Smile

36NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Ned 11 Avg 2019, 16:13

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja otpadam jer sam zaboravio na prvu ligu.

37NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Ned 11 Avg 2019, 22:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Uz pozamasnu kotizaciju Wild Raven je postao komesar 4. lige. Nova liga ce biti odlucena shodno glasovima ankete, dal na nfl.com ili yahoo. svi zainteresovani igraci (do potencijalno 14) ce biti primljeni.
Novi komesar ce odluciti o krajnjem roku za prijavu, nakon cega ce otvoriti ligu i svima prijavljenim poslati Invite. E da, zadrzava pravo odluke o formatu lige, pozicijama i slicno.

38NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Ned 11 Avg 2019, 22:50

Blento

Blento
VIP
VIP
ES WIRD BEKANNT GEGEBEN

Nakon što mi je utrapljena uloga svemogućeg Toleta ovako će da bude...
Svi zainteresovani neka mi pošalju mail na pm. Do petka uveče 23:59:59 većinom glasova odlučujemo da li će se igrati na NFL ili yahoo. U slučaju nerešenog presuđuje glas svemogućeg Toleta...a to je glas za Yahoo.
Ne zaboravite da za igranje na Yahoo treba imati yahoo nalog.
Formiraću ligu nakon što se defiitivno odlučimo nfl ili yahoo. Nakon toga ćemo dati još neki rok ako bi se neko eventualno još prijavio. Nakon isteka tog roka zaokružujemo ligu i određujemo datum drafta.

Pozicije će biti sledeće...
QB
2 puta WR
2puta RB
Te
1 Flex (WR/RB/TE)
D/ST
K
2 puta IDP--- naknadno odlučeno da se izbaci

Bodovanje će biti 1/2 PPR ( pola poena za svako hvatanje vašeg aktivnog igrača u rosteru ) što je neka sredina između standardnog bodovanja i PPR bodovanja.

IDP je podložan izmenama. Ako se dogovorimo da ga ukinemo, OK. Možemo da se dogovorimo da ih bude trojica po jedan za svaku liniju. Možemo da se dogovorimo da ostanu dvojica po slobodnom izboru.

Primedbe, predlozi, protesti, amandmani...!?

Poslednji izmenio Wild Raven dana Pon 12 Avg 2019, 14:30, izmenjeno ukupno 1 puta

39NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 08:03

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Sta je IDP? Moj glas ide nfl.com. (ni nemam.yahoo nalog ali napravicu ako bude trebalo). I samo pre drafta rexite je l.se racunaju kik I pant returneri (da znam kako da draftujem).

40NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 09:27

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie
Ja sam glasao za NFL.com mada ako bude trebalo napravicu yahoo nalog, takodje se slazem oko bodovanja i pozicija.

41NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 10:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@millhouse ::Sta je IDP? Moj glas ide nfl.com. (ni nemam.yahoo nalog ali napravicu ako bude trebalo). I samo pre drafta rexite je l.se racunaju kik I pant returneri (da znam kako da draftujem).

What Is An IDP League

Ja sam više za klasične obrane, izaberemo DEF nekog tima i misa, nikakve varijacije na temu, ovo ostalo sve može...

42NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 11:55

Blento

Blento
VIP
VIP
Možda si u pravu...da ne komplikujemo.

Znači ipak bez IDP!?

43NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 11:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ja i dalje nemam pojma o čemu vi to pričate.

NFL fantasy league 4 - Page 2 DresNFL fantasy league 4 - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

44NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 12:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Wild Raven ::Možda si u pravu...da ne komplikujemo.

Znači ipak bez IDP!?

Znači što se mene tiče...

45NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 12:10

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie
Moze bez IDP

46NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 13:22

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
I ja sam za klasicne odbrane.

Kao sto rekoh ja cu samo na yahoo igrati, ako se izglasa NFL.com onda nista. Znaci poslacu ti yahoo mail samo da ga napravim.

47NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 14:40

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ja sam u fazonu da nas ihra sto vise. Pa ako ima onih koji nece da igraju jednu ligu, onda sam ja za onu koju oni.hoce da igraju. Nisam nikad igrao yahoo, kakva je?

48NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 14:50

Blento

Blento
VIP
VIP
Meni je interfejs na yahoo mnogo bolji i lepši, mada je u suštini sve to isto. Kad napraviš setovanja za ligu podjednako radi i tamo i ovamo.

49NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 15:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ma isti qratz, igra je igra...

50NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pon 12 Avg 2019, 15:31

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ma uglavnom je isto, sto kaze Raven interfejs je i meni lepsi ali u sustini nema tu neke razlike. Glavni razlog zasto hocu tamo je sto hocu da razdvojim ovu ligu ako cu je igrati od ostale 3 koje imam tamo jedino to. Tamo mi je svaka razlicita sa drugacijim pravilima i onda ako budem igrao ovu imacu dve iste pa mi se to ne svidja.
Nema potrebe da zbog mene se sad nesto menja, ako vas ima dovoljno i odluci se da se igra na NFL.com nikakav problem nije. Da ne pomisli neko da ja uslovljavam nekoga ili tako nesto Very Happy

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu