NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFL Fantasy » Yahoo fantasy » NFL fantasy league 4

NFL fantasy league 4

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 8]

126NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 08:38

Bizon

Bizon
NFL Player
NFL Player
Javljam se Very Happy

127NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 08:43

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
evo ga. stigao sa odmora.

NFL fantasy league 4 - Page 6 DresNFL fantasy league 4 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

128NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 08:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Svjež i spreman za novu sezonu...

NFL fantasy league 4 - Page 6 14523112

129NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 09:38

Blento

Blento
VIP
VIP
tu smo znači.

Napravio sam neka setovanja. Proverite, pogledajte, ukoliko imate primedbe, predloge ili amandmane voljan sam da saslušam.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

130NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 10:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Djeluje sve ej okej...

131NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 10:15

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Sva cast kolega.

132NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 12:09

Bizon

Bizon
NFL Player
NFL Player
Eeee da je srece da sa odmora stizem Very Happy

133NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 14:57

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Čudi me da, od svih ovih liga na forumu, nemamo nijednu u formatu sa 2 QB.

134NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 19:44

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Vecini se ne svidja kontam, meni prvom ne. Navika valjda.

135NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 29 Avg 2019, 21:20

Blento

Blento
VIP
VIP
ja bi rađe sa po tri kikera i četiri odbrane...

136NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Pet 30 Avg 2019, 08:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Također...

I long snappera da ubacimo...

137NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Uto 03 Sep 2019, 07:26

Bizon

Bizon
NFL Player
NFL Player
U koliko je draft na kraju?

138NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Uto 03 Sep 2019, 07:43

Blento

Blento
VIP
VIP
u 21:00 u četvrtak

139NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Uto 03 Sep 2019, 08:41

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
To komesare

NFL fantasy league 4 - Page 6 DresNFL fantasy league 4 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

140NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 09:57

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Samo jedno pitanje...znaci imamo kod kiker I panter returnera poen na svakih 25 jardi...e sad me zanima ako imam npr igraca koji vraca kikeve, I imam I defanzivu tima u kom igra taj igrac, onda kada on vrati kik za TD ja dobijam dva puta po 6 poena?

141NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 10:29

Blento

Blento
VIP
VIP
Ako imaš tog igrača u rosteru i ako imaš taj ST dobiješ 12 poena.

Tako sam ja u jednoj ligi pre nekoliko godina imao ogromnu prednost pred MNF ( liga ima pojedinačne defanzivce i ekipne ST u strukturi rostera ). Igraju Čardžersi protiv Čeličnih. Moj protivnik ima nekog DB iz Pitszburga kao i odbranu Pitzburga. Taj DB napravi pick six i istopi se moja prednost u jednom playu. Dupli poeni za pick i 12 poena za TD.

142NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 12:07

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Wild Raven ::Ako imaš tog igrača u rosteru i ako imaš taj ST dobiješ 12 poena.

Tako sam ja u jednoj ligi pre nekoliko godina imao ogromnu prednost pred MNF  ( liga ima pojedinačne defanzivce i ekipne ST u strukturi rostera ). Igraju Čardžersi protiv Čeličnih. Moj protivnik ima nekog DB iz Pitszburga kao i odbranu Pitzburga. Taj DB napravi pick six i istopi se moja prednost u jednom playu. Dupli poeni za pick i 12 poena za TD.

Ovo prvi put cujem da imas DB i da imas obranu u fantasyu.

143NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 12:15

Blento

Blento
VIP
VIP
Ta jedna liga koju igram ima i dva defanzivca i timsku odbranu u rosteru. Sve zavisi kako se ljudi u startu dogovore. Hteo sam ja i u ovoj ligi da to postavim, ali sam odustao naknadno, da ne komplikujem i ne zbunjujem ljude.
Ostaju poeni za returnera ( kickof i punt ), ako igrača koji to radi imaš u aktivnom rosteru dobijaš poene , jedan poen za 25 jardi + 6 poena ako zavali eventualni TD. I sve duplo ako imaš baš taj DST u aktivnom rosteru.

144NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 19:28

Blento

Blento
VIP
VIP
Ispravka....DST ne dobijaju poene za return jarde samo pojedinačni igrač koji obavlja return dužnosti ukoliko je u aktivnom fantasy rosteru za to kolo. Return TD poene dobijaju i igrač i DST.

Kompletna setovanja lige imate na league/settings. Ukoliko imate neke primedbe i predloge, možemo promeniti do početka drafta.

145NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 19:32

Blento

Blento
VIP
VIP
Stavio sam četiri divizije po tri člana. Ideja je bila da se u trinaest kola odigra devet mečeva sa vandivizijskim rivalima ( sa svakim po jedan ) plus četiri meča unutar divizije ( po dva sa svakim divizijskim rivalom ) ali softver to ne stavlja po automatizmu, nego poprilično random raspoređuje ove mečeve, što znači da bi za postizanje željenog efekta ja sam morao da sednem i napravim raspored ručno, a to me mrzi...tako da ostaje ovako kako ostaje.

Elem četiri pobednika divizija idu u PO plus još dve najbolje ekipe. Dva najbolja imaju bye week.

146NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 19:40

Blento

Blento
VIP
VIP
Ne zaboravite da se prva utakmica igra par sati nakon završetka drafta i da odmah postavite igrače Čikaga i GB ukoliko ih imate u rosteru.

147NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 19:52

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ubedljivo najbolji komesar na forumu, gledaj i uci @penban.

148NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 20:09

Blento

Blento
VIP
VIP
Takođe ne zaboravite da je liga 1/2 PPR, što znači da se za svako uspešno hvatanje igrača u aktivnom rosteru dobija pola poena. To malčice menja vrednost igrača na draft boardu...ukoliko imate draft board.

149NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Sre 04 Sep 2019, 21:04

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Uh, duh Filipa Dika provejava ovde.

Ne znam zasto sam iskulirao ovu novootvorenu ligu. U stvari znam, dok se nisam vratio iz Madjarske slabo sam dolazio na forum.

150NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 taj Čet 05 Sep 2019, 06:55

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ja bih ukinuo poene za kik vracanja. Ili ako moze da se stavi da se dobija samo za one jarde preko 25 jardi. Mislim koja je poenta da neko dobija poene za ono sto je realno negativno po njegov tim. Vrati 15 jardi I tako 4 puta I ti dobijes dva poena a on u stvari svaki put unazadio svoj tim.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu