NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL fantasy league 4

+17
Niger iz huda
Vlado997
Miha
MarkZima
millhouse
Bizon
SymphonyX
Cenci D
BasBetis
Mos Def
Zona do trona
Zver
kb8
Minneapolis Miracle
dr.dule
Steelers
fckinfine
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 9]

126NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 08:38

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Javljam se Very Happy

127NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 08:43

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

evo ga. stigao sa odmora.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFL fantasy league 4 - Page 6 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

128NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 08:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Svjež i spreman za novu sezonu...



NFL fantasy league 4 - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

129NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 09:38

Zver

Zver
VIP
VIP

tu smo znači.

Napravio sam neka setovanja. Proverite, pogledajte, ukoliko imate primedbe, predloge ili amandmane voljan sam da saslušam.



...Sa Vajominškog Univerziteta

130NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 10:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Djeluje sve ej okej...



NFL fantasy league 4 - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

131NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 10:15

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Sva cast kolega.

132NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 12:09

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Eeee da je srece da sa odmora stizem Very Happy

133NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 14:57

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Čudi me da, od svih ovih liga na forumu, nemamo nijednu u formatu sa 2 QB.

134NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 19:44

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Vecini se ne svidja kontam, meni prvom ne. Navika valjda.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

135NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 29 Avg 2019, 21:20

Zver

Zver
VIP
VIP

ja bi rađe sa po tri kikera i četiri odbrane...



...Sa Vajominškog Univerziteta

136NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 30 Avg 2019, 08:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Također...

I long snappera da ubacimo...



NFL fantasy league 4 - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

137NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Sep 2019, 07:26

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

U koliko je draft na kraju?

138NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Sep 2019, 07:43

Zver

Zver
VIP
VIP

u 21:00 u četvrtak



...Sa Vajominškog Univerziteta

139NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Sep 2019, 08:41

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

To komesare




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFL fantasy league 4 - Page 6 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

140NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 09:57

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Samo jedno pitanje...znaci imamo kod kiker I panter returnera poen na svakih 25 jardi...e sad me zanima ako imam npr igraca koji vraca kikeve, I imam I defanzivu tima u kom igra taj igrac, onda kada on vrati kik za TD ja dobijam dva puta po 6 poena?

141NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 10:29

Zver

Zver
VIP
VIP

Ako imaš tog igrača u rosteru i ako imaš taj ST dobiješ 12 poena.

Tako sam ja u jednoj ligi pre nekoliko godina imao ogromnu prednost pred MNF ( liga ima pojedinačne defanzivce i ekipne ST u strukturi rostera ). Igraju Čardžersi protiv Čeličnih. Moj protivnik ima nekog DB iz Pitszburga kao i odbranu Pitzburga. Taj DB napravi pick six i istopi se moja prednost u jednom playu. Dupli poeni za pick i 12 poena za TD.



...Sa Vajominškog Univerziteta

142NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 12:07

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Ako imaš tog igrača u rosteru i ako imaš taj ST dobiješ 12 poena.

Tako sam ja u jednoj ligi pre nekoliko godina imao ogromnu prednost pred MNF  ( liga ima pojedinačne defanzivce i ekipne ST u strukturi rostera ). Igraju Čardžersi protiv Čeličnih. Moj protivnik ima nekog DB iz Pitszburga kao i odbranu Pitzburga. Taj DB napravi pick six i istopi se moja prednost u jednom playu. Dupli poeni za pick i 12 poena za TD.


Ovo prvi put cujem da imas DB i da imas obranu u fantasyu.

143NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 12:15

Zver

Zver
VIP
VIP

Ta jedna liga koju igram ima i dva defanzivca i timsku odbranu u rosteru. Sve zavisi kako se ljudi u startu dogovore. Hteo sam ja i u ovoj ligi da to postavim, ali sam odustao naknadno, da ne komplikujem i ne zbunjujem ljude.
Ostaju poeni za returnera ( kickof i punt ), ako igrača koji to radi imaš u aktivnom rosteru dobijaš poene , jedan poen za 25 jardi + 6 poena ako zavali eventualni TD. I sve duplo ako imaš baš taj DST u aktivnom rosteru.



...Sa Vajominškog Univerziteta

144NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 19:28

Zver

Zver
VIP
VIP

Ispravka....DST ne dobijaju poene za return jarde samo pojedinačni igrač koji obavlja return dužnosti ukoliko je u aktivnom fantasy rosteru za to kolo. Return TD poene dobijaju i igrač i DST.

Kompletna setovanja lige imate na league/settings. Ukoliko imate neke primedbe i predloge, možemo promeniti do početka drafta.



...Sa Vajominškog Univerziteta

145NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 19:32

Zver

Zver
VIP
VIP

Stavio sam četiri divizije po tri člana. Ideja je bila da se u trinaest kola odigra devet mečeva sa vandivizijskim rivalima ( sa svakim po jedan ) plus četiri meča unutar divizije ( po dva sa svakim divizijskim rivalom ) ali softver to ne stavlja po automatizmu, nego poprilično random raspoređuje ove mečeve, što znači da bi za postizanje željenog efekta ja sam morao da sednem i napravim raspored ručno, a to me mrzi...tako da ostaje ovako kako ostaje.

Elem četiri pobednika divizija idu u PO plus još dve najbolje ekipe. Dva najbolja imaju bye week.



...Sa Vajominškog Univerziteta

146NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 19:40

Zver

Zver
VIP
VIP

Ne zaboravite da se prva utakmica igra par sati nakon završetka drafta i da odmah postavite igrače Čikaga i GB ukoliko ih imate u rosteru.



...Sa Vajominškog Univerziteta

147NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 19:52

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ubedljivo najbolji komesar na forumu, gledaj i uci @penban.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

148NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 20:09

Zver

Zver
VIP
VIP

Takođe ne zaboravite da je liga 1/2 PPR, što znači da se za svako uspešno hvatanje igrača u aktivnom rosteru dobija pola poena. To malčice menja vrednost igrača na draft boardu...ukoliko imate draft board.





...Sa Vajominškog Univerziteta

149NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Sep 2019, 21:04

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Uh, duh Filipa Dika provejava ovde.

Ne znam zasto sam iskulirao ovu novootvorenu ligu. U stvari znam, dok se nisam vratio iz Madjarske slabo sam dolazio na forum.

150NFL fantasy league 4 - Page 6 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 06:55

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja bih ukinuo poene za kik vracanja. Ili ako moze da se stavi da se dobija samo za one jarde preko 25 jardi. Mislim koja je poenta da neko dobija poene za ono sto je realno negativno po njegov tim. Vrati 15 jardi I tako 4 puta I ti dobijes dva poena a on u stvari svaki put unazadio svoj tim.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu