NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 20]

476New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 09:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
New York Giants - Page 20 82832380_10221395801753317_4751916473008521216_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=8PfdB7ZMsgwAX8lK-kB&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

477New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 09:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Meninzi uzeše po' milijarde ladno...

Mašala...

New York Giants - Page 20 14523112

478New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 09:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ali okruglo pola milijarde Very Happy

479New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 10:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
bogami ako ubacis supruge tu...

Zizel domacica, nije i Danica losa

480New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 18:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
New York Giants - Page 20 82941065_3263408287039238_3498296273281220608_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=dYStadsYItkAX-yhlxe&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

481New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 19:07

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Cuj ovog alavog

482New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Uto 03 Mar 2020, 19:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Giants exercised Alex Tanney's 2020 team option.

He'll make a non-guaranteed salary of $950,000

New York Giants - Page 20 Roster

483New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pon 16 Mar 2020, 23:49

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Giants agreed to terms with CB James Bradberry, formerly of the Panthers, on a three-year, $45 million contract.

New York Giants - Page 20 Roster

484New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 26 Mar 2020, 23:06

NYG

Drafted
Drafted
Baš dugo dugo nisam pisao na forumu, ali pratim ga redovno, pa ajde u ovim danima koji se provode u karantinu da vidim kako vam se sviđa FA koji su "naši" odradili? Naravno, ko god želi može da se uključi ali prevashodno je pitanje za dvojicu navijača NYG koji su najaktivniji na forumu (mada vidim da jednog dugo nije bilo).

Što se mene lično tiče, posle dugo vremena sam konačno zadovoljan u kom pravcu ide franšiza, mnogo mi se sviđa novi HC i njegovi potezi. Mada, ovo je sve rano i sve je to ok na papiru ali videćemo u praksi. Kada su u pitanju novi/stari igrači išlo se na varijantu da nema superstar imena (ajde, Bradberry je statistički stvarno pokidao), odbrana se budžila, Williamsu je opaljen tag što mi je skroz ok da se vidi kakav će biti u predstojećoj sezoni. Vredi ga čekati još ovu sezonu, sada će biti sa ekipom od početka pa od njega očekujem veći doprinos. LB smo sredili (ovde recimo navijači Packers-a mogu da prokomentarišu dvojicu novih koji su stigli iz Wisconsina, meni deluju kao savršen fit za naše defanzine šeme), CB imamo tandem koji obećava (nadam se ekstra sezoni mladog Bakera), po meni fali tu jedan FS i još jedan DE, mada vidim da je potpisan Austin Johnson. Šta znam, žao mi je što Golden nije opet u plavom ali je verovatno tražio preveliku kintu.
Što se napada tiče, zna se šta je problem Giants-a već godinama u nazad. OT više nego išta i to je prioritet svih prioriteta. S obzirom da ćemo imati 10 pikova na ovom draftu može tu da se izbunari i jedan solidan WR u nekim kasnijim rundama pošto je draft klasa za WR baš jaka. Kad sam već spomenuo draft, znam da je Young igrač koji se HOF kalibar, ali stvarno mislim da nam je OT primarna pozicija koju moramo birati na draftu po svaku cenu. E sad, naravno, kad bi nam se prižila prilika da ugrabimo Young-a (a neće), naravno da to ne bih ispustio. Očekujem na draftu OT, DE, S i neki WR. To su nam sigurice pretpostavljam jer su nam to deficitarne pozicije, baš tim redom.

Ajde raspisao sam se sad, nije me dugo bilo pa kao da nadoknadim, pišem opet kad stignem.

Pozdrav svima, samo cepajte, najjači ste.

485New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 26 Mar 2020, 23:24

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Po meni, sudbina Giantsa ponajviše zavisi od toga kako će se Jones pokazati. Vidi se da ima ruku, ali se sad od njega ocekuje veliki napredak u drugoj sezoni i značajno smanjenje broja grešaka. Nadam se da neće postati novi Vinston.

Linebackeri koje ste doveli od nas dolaze iz tima koji je dosta loše branio trčanje. Ne prethodne, već prethodnih par sezona. Martinez je od ulaska u ligu medju najboljim obaračima u ligi, ali to je samo statistika. Realnost je da je prilično spor i da sam jedva čekao da ga se rešimo. Možda će funkcionisati u vasem sistemu, ako imate bržeg LB s kojim cete ga upariti.

Fackrell je OLB. Predvodio nas je pretprošle sezone po broju sekova, imao ih 9,10. Ali realno,  sve ih je ostvario protiv loših timova, dok protiv jačih OL nije mogao da mrdne. Solidan igrač za rotaciju, ništa više.

486New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 26 Mar 2020, 23:49

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Prepratili su Martineza meni se cini. 10 miliona za takvog igraca je bas previse.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 20]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu