NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 9]

201New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 14:14

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Niko nije gospodin Gospodin osim njega...

New York Giants - Page 9 14523112

202New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 15:10

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
My oh my, Dave Gettleman this will be an offseason for the ages. After purging the defense of talent, I really didn’t think you could make a worse decision after trading Odell Beckham Jr. for a single first round pick, third round pick, and a safety (Jabrill Peppers) who is not overly impressive. Yet, you found a way to one-up yourself yet again when you selected Daniel Jones as the quarterback of the future. It’s not that I don’t like Daniel Jones, it’s Gettleman’s evaluation of Jones as a top ten pick. I don’t think Jones was a round one pick. I get it, a lot of quarterbacks are drafted before their honest value, but Jones is simply a head scratcher. Dexter Lawrence is going to be a great nose tackle, but again, not a top twenty talent. Darius Slayton was really the best they could do at receiver in a draft full of them? Sterling Shepherd, Darius Slayton, and Golden Tate...scary, I know. I do like the cornerback selections in DeAndre Baker and Julian Love. Baker will be a contributor and Love has the potential as well. After Baker and Love, there simply isn’t much more to love about this draft class. Gettleman might have set this team back instead of competing in an open NFC East division.

hm. ovde se stvarno svi sprdaju sa Gospodinom Gospodinom

New York Giants - Page 9 DresNew York Giants - Page 9 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

203New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 16:08

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Svakom prema zasluzi. Zašto se niko ne sprda sa gospodinom Dorsey-em ili gospodinom Ballardom, nego će za njihovih života da po njima imenuju ulice u Klivlendu i Indijanopolisu respektivno.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

204New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 17:52

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Šta ako je gospodin uradio super stvari? Pašće izvinjenje. Blento ima šansu noseći gejtorad i tablu da za godinu dana bude franšiza qb.

New York Giants - Page 9 DresNew York Giants - Page 9 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

205New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 19:49

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

206New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 19:49

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

207New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 19:56

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Dobro sad...prošao sam svih pet faza Kubler-Ros modela, a verovatno i još neke za koje ni sama autorka nije znala da postoje. Idemo dalje, okrećemo se svetloj budućnosti sa Blentom i Gospodinom na kormilu.

New York Giants - Page 9 Giphy

208New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 20:34

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Gledam roster NYG . uopste nije los. Imate para u salary da pokupite jos nekog ulicara sa imenom.

209New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 22:22

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Lijep vam ovaj draft, rođaci.

210New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 22:23

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@BasBetis ::Lijep vam ovaj draft, rođaci.
Rodjaci vole kornere... i denija dzounsa
Kao onda sony weaver jr iliti kevin costner - vontae mack no matter what

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New York Giants - Page 9 Roster

211New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Sre 01 Maj 2019, 17:30

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Lep draft ko usta velikog vodje!

212New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Čet 02 Maj 2019, 17:26

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP

Kolmanova reakcija na 46:11 Laughing

213New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Pet 03 Maj 2019, 20:13

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Past 3 Senior Bowl MVPs:
2019 – Daniel Jones (Rd 1, pick 6 to Giants)
2018 – Kyle Lauletta (Rd 4, pick 108 to Giants)
2017 – Davis Webb (Rd 3, pick 87 to Giants)

2020... Tua Tagovailoa?

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New York Giants - Page 9 Roster

214New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Pet 03 Maj 2019, 20:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Tua izlazi kao junior pa ce preskociti senior bol

215New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Pet 03 Maj 2019, 22:21

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Kakav Tua....Blento je naš KjuBi. Sa njim u slavu i pravljenje dinastije prema kojoj će patsi delovati maleno i bezvredno.

216New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Sub 04 Maj 2019, 08:15

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Blento je HOF pre odigranog snepa

217New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Čet 09 Maj 2019, 18:44

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Rod Smith....

Sećam se da je taj imao par dobrih utakmica kad je Zeke bio suspendovan, ali to je bila ona OL Dalasa. Ako je cilj da se skine malo teret sa SB, da ne bude 25 nošenja i 15 targeta po utakmici, pogotovo ako sezona rano krene putem bez povratka...onda sam za, inače ne razumem svrhu potpisivanja igrača na poziciji na kojoj smo verovatno najjači od svih mogućih pozicija.

218New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Ned 12 Maj 2019, 11:10

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP

Odlična analiza.

219New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Ned 12 Maj 2019, 12:43

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Blento će biti iznenadjenje. Treba imati poverenja u momka.

220New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Sre 22 Maj 2019, 12:36

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

Laughing Laughing Laughing

221New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Sre 22 Maj 2019, 12:44

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Daniel Jones je u stvari vanbračni Arčijev sin....To objašnjava mnogo toga.

222New York Giants - Page 9 Empty Re: New York Giants taj Pet 14 Jun 2019, 16:46

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Kažu da se Jones pokazao bolje od Ilije u ovoj ranoj fazi...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu