NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 10]

176New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 09:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I?

Jesmo zadovoljni?

New York Giants - Page 8 14523112

177New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 11:25

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
@kb8 ::I?

Jesmo zadovoljni?

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

178New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 11:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa niti ja ne bi birao Allena nakon jučerašnjeg intervjua što vidjeh (to već napisah) tako da ne znam šta ovaj pizdi...

Ne bi ni birao ovog QBa sa 6im pickom al ajd, to je drugi par rukava...

179New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 11:57

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Kao što sam više puta potencirao. Igraće jebeni fudbal, neće u CERN-u izučavati objedinjenje četiri fundamentalne sile prirode.

Od njega se traži samo da stigne do protivničkog QB-a i promeni mu osu orjentacije. Ne treba biti jebeni predsednik MENSA-e da bi to postigao.

180New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ne treba biti MENSA al ne treba biti ni panj a ovaj mi tako djeluje...

181New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::Ne treba biti MENSA al ne treba biti ni panj a ovaj mi tako djeluje...
Tako je

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

182New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:06

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
U svakom slučaju...bolje i taj panj nego ovaj genijalac kog smo u stvari uzeli.

183New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ja nz, taj lik se nije pominjao nigde u prvoj rundi do skoro..kako je dosao u top10?

184New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:15

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Zato što liči na Iliju Meninga. Trenirao ga isti trener. Tih, miran, govori ono što treba kad ga pitaju. Neće reći naprimer kako stvari stvarno stoje pa da ga moraju trejdovati u Brownse. Rasturio wonderlic Very Happy. Znaće da se ponaša ispred njujorških medija. Ko jebe arm talent, preciznost u pasu, pocket presence i slične gluposti. To je za luzere...

Ogromna većina stručnjaka smatra da nije talenat ni za drugu rundu.

185New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Vidim da pise kao minusa mnogo vise nego pluseva..al dobro, ko zna..

186New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 12:29

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Ko zna...možda moj matori nabode sedmicu na LOTU koji igra čitav život...sve je moguće.

187New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pet 26 Apr 2019, 14:41

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
jebote...ovo postaje sve bolje i bolje. Gettleman kaže da se zaljubio u Jonesa kao QB-a gledajući ga u tri drive-a na Senior Bowl-u. Znači on je ili potpuni idiot, ili jednostavno troluje do iznemoglosti. Treće ne postoji.

188New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Sub 27 Apr 2019, 13:07

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Blento odličan izbor. Franšiza qb za arena fudbal.

New York Giants - Page 8 DresNew York Giants - Page 8 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

189New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Ned 28 Apr 2019, 19:57

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Konačan aftermath je da su se za OBJ dobili Peppers, Lik koji je Zamena za Harisona koji je otišao za pick pete runde, i Ximines ili kako li se već kaže/piše whatever..

Generalno ni u jednom momentu nisam bio protiv OBJ trejda per se, ali ovo što se dobilo za jednog od najboljih igrača lige je kao da zameniš glanc novi Mercedes C klase za Ford fokus, traktor i prikolicu.

190New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Ned 28 Apr 2019, 22:47

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Wild Raven ::Generalno ni u jednom momentu nisam bio protiv OBJ trejda per se, ali ovo što se dobilo za jednog od najboljih igrača lige je kao da zameniš glanc novi Mercedes C klase za Ford fokus, traktor i prikolicu.
Traktor i prikolica mogu prebaciti dosta drva Very Happy

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New York Giants - Page 8 Roster

191New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pon 29 Apr 2019, 14:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
gospodin gospodin na ovom draftu birao tri CB. Baker, Love i Beal.a. zanimljivo.

New York Giants - Page 8 DresNew York Giants - Page 8 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

192New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Pon 29 Apr 2019, 14:41

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Ovaj dečko što je ranjen je CB. Ako računaš Beal-a onda 4 CB. Digla mu se matora patka na kornere pa ajd da iskoristi kad se već to desilo. Valjda će jedan od te četvorice postati upotrebljiv NFL igrač.

193New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 12:42

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
In the age of instant gratification, New York Giants general manager Dave Gettleman is requesting patience.

After the first round of his 2019 NFL Draft basically broke the brains of most Big Blue fans, Gettleman insists he made the right moves and will be proven true in time.

"In three years, we'll find out how crazy I am," Gettleman told Peter King for his Football Morning in America column.

čovek gospodin ima poverenja i traži strpljenje za Blenta

194New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 12:58

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Gospodin je idiot.

195New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 13:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Samo da ne bude vizionar...

196New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 13:32

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
pazi kad od Blente napravi fransiza qb a od ovih 4 CB sa ovog drafta sve HOF do HOFa a onaj Alen pitbul u JAX bude mega bust. onda ce IPA morati da okrene koje craft pivo.

197New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 13:34

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mada kada smo kod draft izbora. da li postoji neki info da li je neki tim draftovao vise igraca na jednoj poziciji kao sto je to uradi gospodin gospodin na ovom draftu?

198New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 13:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Mi smo u drugoj i trećoj rundi uzeli WR...

199New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 14:09

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Zona je uzela 3 WR-a.
Texansi rano dva OT-a.

Za ostale pojma nemam.

200New York Giants - Page 8 Empty Re: New York Giants taj Uto 30 Apr 2019, 14:10

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ali 4 niko nije osim gospodina gospodina.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu