NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 16]

126New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 22:55

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Teško da ste mogli mnogo bolje proći za igrača koji ima ugovor 19M i pored toga je problematičan van terena. Niko ne želi da se odriče draft kapitala zarad budale koja ti može uništiti atmosferu u svlačionici dok trepneš.
Klivlend je ekipa koja se "najela"pikova i treba im rezultat odmah, a imaju dovoljno prostora u SC. Sa druge strane, Giantsi već godinama tapkaju u mestu, otprilike kao i mi. Samo je razlika što nama vredi da pokušamo još jednom da okupimo ekipu oko Rodgersa, a vama sledi traženje novog Ilije(valjda).
Sve u svemu, dobar posao za obe ekipe.

127New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 23:10

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Zona do trona ::Bastard,samo se ti tesi sa tom slicicom. Laughing Laughing

Videcemo Very Happy

128New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 09:15

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Ipo,naleteo sam na komentar ili dva kako je OBJ,nakon par povreda,malo izgubio na brzini u 2018?

Meni ne deluje tako,ali da proverim sa tobom.

I pre trade-a,gledao sam manje vise svaki big play OBJ u NFL. Covek je trcao 4.43 na kombajnu,ali mu je in game speed definitivno u 4.3.

To se definitivno vidi po tome sto ja jos nisam video da ga je neko stigao sa ledja.

129New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 09:42

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
lb ti. Dzentlmen vam uvalio oštećenu robu. zar to Dorsiju da se dogodi.

New York Giants - Page 6 Dres New York Giants - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

130New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 09:51

Blento

Blento
VIP
VIP
Ništa njegovom skillsetu nije naudila ona povreda od pre dve sezone. Slomio čovek nogu, operisao zaraslo. Nisu pokidani ligamenti ni mišići ni nešto slično. Ima isti uticaj ko grip da je preležao.

Za onih par utakmica pred kraj prošle sezone kažu da nije ni bio povređen nego da su već tada znali da će da ga trejduju pa jednostavno nisu hteli da rizikuju.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

131New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 09:55

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
znači tada su odlučili da mu se zahvale. onda je ok. dobili ste tri startera i sada almanah u ruke i listanje kakvih dragulja na draftu. i siguran sam da Dzentlmen nece birati qb u prvoj rundi. uzece Rosena za recimo dva pika treće.

New York Giants - Page 6 Dres New York Giants - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

132New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 10:11

Blento

Blento
VIP
VIP
takva priča sada kruži...da su već tada odlučili da ga negde utope i da je ta povreda priča za javnost.
Jeste on imao neke probleme nakon utakmice sa Filom ali igrao bi da su Giantsi bili u igri za PO.

133New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 22:22

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Giants agree to terms with receiver Golden Tate

New York Giants are welcoming a new wide receiver to East Rutherford.

The Giants agreed to terms with former Detroit Lions and Philadelphia Eagles receiver Golden Tate on a four-year, $37.5 million deal with $23 million fully guaranteed, NFL Network Insider Ian Rapoport reported Thursday.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New York Giants - Page 6 Roster

134New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 23:50

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Source: AZCardinals pass-rusher Markus Golden is signing a 1-year deal with the Giants.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New York Giants - Page 6 Roster

135New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Čet 14 Mar 2019, 23:56

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

136New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 08:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Neverovatno glup potez

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

137New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 08:19

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mr.Dzentlmen na pravom putu

138New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 08:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ima viziju...

New York Giants - Page 6 14523112

139New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 08:21

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mladu zvezdu Clemsona , reklo bi se.

140New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 08:44

Blento

Blento
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Neverovatno glup potez

Na koji tačno misliš? Dosta ih se može okvalifikovati tako....

Ja mislim da se čoveku vratio rak protiv koga se borio prošle godine i da je metastazirao na mozak.

141New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 09:09

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
misli na dovodjenje Zlatka

142New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 09:10

Blento

Blento
VIP
VIP
slažem se

143New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 11:58

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Wild Raven ::

Ja mislim da se čoveku vratio rak protiv koga se borio prošle godine i da je metastazirao na mozak.
A John Mara ima prividjenja od zadnje faze sifilisa!

144New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pet 15 Mar 2019, 12:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@KPGS ::
Wild Raven ::

A John Mara ima prividjenja od zadnje faze sifilisa!
Laughing Laughing

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

145New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pon 18 Mar 2019, 13:41

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Vidim Ilija uzo i 5M roster bonusa...

Baš lijepo...

146New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pon 18 Mar 2019, 13:43

Blento

Blento
VIP
VIP
Još je lepše kad si Ilija.

147New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pon 18 Mar 2019, 13:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa to i mislih, baš lijepo za njega...

Taman da ima za malo se zabavit u off seasonu...

148New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pon 18 Mar 2019, 13:56

Blento

Blento
VIP
VIP
Inače, ove godine postaje najplaćeniji igrač NFL-a u istoriji.

149New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pon 18 Mar 2019, 13:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Još ljepše od najljepšeg...

Ma milina prava...

150New York Giants - Page 6 Empty Re: New York Giants taj Pon 18 Mar 2019, 18:37

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Wild Raven ::Inače, ove godine postaje najplaćeniji igrač NFL-a u istoriji.
Milion dolara za svaki interception, a dva miliona za svaki fumble!
Laughing Laughing Laughing

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu