NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 15]

101New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Uto 12 Mar 2019, 09:07

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Mislim da bi Dulo radije video Partizan na pobedničkom postolju Lige šampiona nego da pomogne NYG!

102New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Uto 12 Mar 2019, 09:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Dulo filantrop da neće pomoći NY, nema šanse...

New York Giants - Page 5 14523112

103New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Uto 12 Mar 2019, 09:12

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@KPGS ::Mislim da bi Dulo radije video Partizan na pobedničkom postolju Lige šampiona nego da pomogne NYG!

biznis je biznis. beše ništa lično. kada sredim nered u LV rado ću doći pomoći NYG.

New York Giants - Page 5 Dres New York Giants - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

104New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Uto 12 Mar 2019, 09:14

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Eo viš, sam reko, nema kod Dula labavo...

105New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 04:20

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Poruka za Dave Gentellmana i jebenog John Mara-e posle genijalnog trade OBJ sa govnima iz govnograda:
Da bog da ne imali nikad vise od 3 pobede u sezoni,
igrao vam Ilija do 60 godine zivota,
i crkli od lepre, side i sifilisa zajedno!

106New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 06:30

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bice posla ovde vidim sledece sezone.

mada ovo uopste nije los potez. dobice te 3 dobra igraca, prostor u cap.u. i resiti se dve muve. primadone i Ilije. matori mozda ipak ode na pecanje.

New York Giants - Page 5 Dres New York Giants - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

107New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 08:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
iako citam da dosta navijaca dzajantsa ne odobrava potez, mislim da ce eventualno NYG biti u pravu.
trejduj divu dok se jos nesto moze izvuci iz nje. A pik prve, trece i Pepers je svakako vise od nesto.

Jeste on mladji od AB ali ista je to sorta i drzi se na udici sve dok ide dobro, cim je losija sezona krecu problemi, pukla bi veza kad tad. a ovako ste imali srece da jos nista znacajnije nije lupio i da ste ga mogli uvaljati za prvu rundu. Dobri risiveri ne osvajaju Superboul, eto AB koji je po meni i dalje najbolji risiver u ligi kakav god bio po ponasanju, u 9 godina je jednom bio u SB. Sad imaju sansu da kroz dobar draft izgrade tim bez ega

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New York Giants - Page 5 Roster

108New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 08:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jedino što sad nemate municije da dovedete Mullensa Franšizu...

109New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 10:14

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Pepers je bust trenutno. taj je ponekada pokazivao znake zivote. ne zna da li je sejfti da li je lb ali svakako je specijalac. mada mozda progleda u velikoj jabuci a opet mozda je bilo bolje da su uz dva pika dodali i treci neke pete runde i uzeli jeftinijeg kr ili pr.

Poslednji izmenio dr.dule dana Sre 13 Mar 2019, 12:57, izmenjeno ukupno 1 puta

110New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 12:15

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Trade po meri obe franšize. Klivlend je dobio top 3 risivera lige, a Giantsima bi služio samo za zabavljanje publike i punjenje naslovnih strana skandalima. Kad ti je ekipa šuplja na mnogo pozicija, šta ti vredi jedna nezadovoljna zvezda?
Problem druge vrste je što će iskoristiti jednog pika na Haskinsa i usrati narednih 5 sezona...

111New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 13:28

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Pa onda koji kurac je prosle sezone Dave seronja idemo da pruzimo izlapelom Iliji sansu za PO drafrovao Barkleya? Sto nisi uzeo QB, i cao, pa krenuo citav proces, a ne ovo sranje kroz gusto granje!
Plus NYG imaju 33 miliona zelembaca dead money u selery cap-u!
Svaka cast za znanju!
A jebeni John Mara, o tome necemo...

112New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 13:49

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
E to je već druga priča. Ali generalno ovaj trejd je na mestu

113New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 14:02

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bez nerviranja. ovaj nered se da srediti. sa par dobrih izbora na draftu i bice sve to ok. $103,875,639 sledece . Dzentlmen ce uz strucnu pomoc znati sta uraditi.

114New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 14:07

KPGS

KPGS
VIP
VIP
@dr.dule ::bez nerviranja. ovaj nered se da srediti. sa par dobrih izbora na draftu i bice sve to ok. $103,875,639 sledece . Dzentlmen ce uz strucnu pomoc znati sta uraditi.
Nema tu pomoci.
Jedino ako se tankuje do izlaska na draft QB Clemnsona za jedno 2-3 godine!

115New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 14:10

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::bez nerviranja. ovaj nered se da srediti. sa par dobrih izbora na draftu i bice sve to ok. $103,875,639 sledece . Dzentlmen ce uz strucnu pomoc znati sta uraditi.

E,ovo si u pravu. Very Happy

Uz strucnu pomoc psihijatra,Dzentlmen ce znati sta mu je ciniti. Very Happy

116New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 14:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@KPGS ::
Nema tu pomoci.
izlazi Tua Tagovailoa sledeci draft
a onda onaj nakon toga Trevor Lawrence

117New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 14:19

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@Steelers ::
@KPGS ::
Nema tu pomoci.
izlazi Tua Tagovailoa sledeci draft
a onda onaj nakon toga Trevor Lawrence

Sta ti je Celicni! Very Happy

Ilija ce ostati duze u Giantsima i od Saquona. Very Happy

118New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 15:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
oni treba prvo da slede OL
pa posle bih i ja mogao igrati QB Very Happy

119New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 15:26

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
“He had become too much of a pain in the [expletive],” said one source familiar with the situation. “And there was a real fear that eventually it would get worse.”  It was “absolutely not a football decision,” according to one team source. The Giants are well aware that replacing Beckham on the field might be impossible.
But off the field they had grown tired of dealing with his headaches, and as Gettleman explained, “part of the responsibility of a general manager is to eliminate distractions.” Beckham had become a lightning rod in New York, and no matter how the Giants tried to manage him, they couldn’t keep him out of the spotlight.

zvuci poznato

120New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 15:28

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
New York Giants - Page 5 D1iKa1cWwAAn442

121New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 16:01

mardok

mardok
MVP
MVP
NY je vec doveo OG iz CLE, ima municije na draftu da uzme i Haskinsa i DK-a. Tako da mogu da naprave lepu pricu za sebe. I Peppers je pokazivao znake zivota kada su Hue smenili.

122New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 16:21

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mislim da uopste nece draftovati qb ove godine. imaju sada 5 pikova u 100 i fin budzet. rekoh ako GM bude imao stručnu pomoć moze finu ekipu sklopiti.

123New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 20:57

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Realno da sam navijac Giantsa ja bi bio zadovoljan, Peppers odlican igrac. OBJ je isto naravno al je tempirana bomba, takve igrace sto dalje od moje ekipe. Da je kao Hopkins, Julio i slicni ne bi se ni pokretala ta prica, ovako svake sezone bi bila prica jel ide, ne ide, ne znas na cemu si. Plus ni sa povredama njegovim nisi siguran. Sve u svemu, po meni dobar dil sto se Giantsa tice. Sto se Brownsa tice:

New York Giants - Page 5 52863986_10215179700060065_5716890810037829632_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

124New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 21:55

Blento

Blento
VIP
VIP
Ma ja sam zadovoljan idejom, ali nisam izvedbom. Mislim da je moralo više da se uzme. Bilo Brownsima, bilo Najnersima koji su kao takođe bili u igri.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

125New York Giants - Page 5 Empty Re: New York Giants taj Sre 13 Mar 2019, 22:16

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Bastard,samo se ti tesi sa tom slicicom. Laughing Laughing

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Sledeći

Similar topics

-

» York Region teams

Dozvole ovog foruma: