NFL Fans Serbia



Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Sezona 2019 » Koledž fudbal 2019/20

Koledž fudbal 2019/20

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 8]

126Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pon 16 Sep 2019, 10:30

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Stanje11



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

127Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Uto 24 Sep 2019, 11:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
dosta se odmaralo, da se ukljucimo polako i u koledz fudbal
neki od derbija kola u normalnim terminima

SUB 21:30 | #18 Virginia vs #10 Notre Dame
SUB 21:30 | #21 USC vs #17 Washington

ostali mecevi rangiranih ekipa

SUB 21:30 | #1 Clemson vs North Carolina
SUB 21:30 | Ole Miss vs #2 Alabama
NED 01:30 | #5 Ohio State vs Nebraska
SUB 18:00 | Texas Tech vs #6 Oklahoma
NED 01:00 | Mississippi State vs #7 Auburn | Arena Sport 2



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

128Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 11:52

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
18:30 #14 Iowa (4-0) vs #19 Michigan (3-1) | FOX
21:30 | #7 Auburn (5-0) vs #10 Florida (5-0) | CBS
01:30 | #25 Michigan State (4-1) vs #4 Ohio State (5-0) | Arena Sport 2



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

129Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 20:20

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
#14 Iowa (4-0) vs #19 Michigan (3-1) | FOX



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

130Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 21:12

mardok

mardok
MVP
MVP
Iowa sama sebe ubija kaznama.

131Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 22:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Defanzivna utakmica



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

132Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 22:27

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Auburn Florida mnogo zanimljiva utakmica do sad.

133Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 22:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::Auburn Florida mnogo zanimljiva utakmica do sad.
ajde onda i da okacimo link



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

134Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 18:23

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
#6 Oklahoma (5-0) vs #11 Texas (4-1)

Uzivo prenos



Prenosi svih ostalih meceva po izboru https://sportsurge.net/#/events/7



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

135Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 18:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Da vidim Hurtsa malo



"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

136Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 18:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Peyton Manning ::Da vidim Hurtsa malo
I CeeDee Lamb



"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

137Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 19:05

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Da vidim Hurtsa malo
i Ehlingera, oba su u top 5 QB po prikazanom u prvih 6 kola prema PFF

a obrati paznju i na RB Oklahome - Bruksa



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

138Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 19:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@Peyton Manning ::Da vidim Hurtsa malo
i Ehlingera, oba su u top 5 QB po prikazanom u prvih 6 kola prema PFF

a obrati paznju i na RB Oklahome - Bruksa
Nikad cuo za Ehlingera, moram priznati. Al gledacu sad.



"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

139Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 10:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Konačno ovu subotu večer bi mogao malo bacit pogled i na ovu sezonu pa bi bilo skroz lijepo da Čelični okači koji live link na neki derby i to...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

140Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da znas da cu i ja.



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

141Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:25

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

[th]
RANK
[/th][th]
SCHOOL
[/th][th]
RECORD
[/th][th]
POINTS
[/th][th]
PREVIOUS
[/th]
1Alabama (30)6-015031
2LSU (12)6-014495
3Clemson (11)6-014272
4Ohio State (9)6-014043
5Oklahoma6-013336
6Wisconsin6-012458
7Penn State6-0112910
8Notre Dame5-110429
9Florida6-110417
10Georgia5-19953
11Auburn5-198512
12Oregon5-190613
13Utah5-172915
14Boise State6-071614
15Texas4-267211
16Michigan5-164816
17Arizona State5-152418
18Baylor6-047022
19SMU6-039821
20Minnesota6-0330NR
21Cincinnati5-130825
22Missouri5-1233NR
23Iowa4-221017
24Appalachian State5-0148NR
25Washington5-2107NR



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

142Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Vidim Oregon i Wash u nama prihvatljivom terminu od 21.30h...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

143Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:40

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da ispratimo top qb pikove za pozoriste.



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

144Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bilo bi to u redu...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

145Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Konačno ovu subotu večer bi mogao malo bacit pogled i na ovu sezonu pa bi bilo skroz lijepo da Čelični okači koji live link na neki derby i to...
trebalo bi
ako ne izbacim bice na ovom linku https://sportsurge.net/#/events/7

@kb8 ::Vidim Oregon i Wash u nama prihvatljivom terminu od 21.30h...
prenosice arena sport 1 duel micigena i pen stejta od 01:30



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

146Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nisam ja više u godinama za iza ponoći čekat termine, biću sretan ak i ovu prvu odgledam barem do poluvremena...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

147Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Nisam ja više u godinama za iza ponoći čekat termine, biću sretan ak i ovu prvu odgledam barem do poluvremena...
volis ti radne dorucke



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

148Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da znaš, nema jače od toga...

Eo npr. ovaj danas bio skroz pristojan, još da su barem i Broncosi došli na teren pa da nije bila jednosmjerna ulica, bilo bi čudo...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

149Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 19 Okt 2019, 18:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team


na ovom linku ce biti
18:00 Clemson-Louisville
21:30 Oregon-Washington
01:30 Michigan-Penn State



Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

150Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 19 Okt 2019, 19:48

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

Sponsored content


Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu