NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
mardok
Bugi
Bizon
Vlado997
Sirko
The Bad Man
Niger iz huda
Cenci D
BasBetis
STP
Zver
Miki HOF
zvaljo
SymphonyX
Steelers
Zona do trona
Peyton Manning
Mos Def
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 19]

376Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:22

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Razumem sve to, ali ono je bilo hvatanje i fambl.

377Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:24

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Gle cuda,Nagy se setio da iskoristi motion i mis direction i odmah ima rezultata.

378Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:38

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Kazem ja zajebase se Bearsi sto su dobili Minesotu, Fila je bas opasna. Bas prava ekipa koju bi svi voleli da izbegnu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

379Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:42

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Kazem ja zajebase se Bearsi sto su dobili Minesotu, Fila je bas opasna. Bas prava ekipa koju bi svi voleli da izbegnu.

Problem je sto se Mack ne vidi vec dve cetvrtine.

A i Nagy mora sada ubaciti u igru Eddie Jacksona.

Rekao je jos u 1.poluvremenu da je Jackson spreman ako treba da udje u igru.

Sve i da Bearsi izgube,sto su se zajebali?

Kakve crne kalkulacije? I ovako te cekaju svi najbolji kroz play-off,pa cilj ti je da osvojis SB...

380Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:46

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Foles ubija sve do kraja.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Wild Card Weekend - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

381Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:51

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::
Ol' Dirty Bastard ::Kazem ja zajebase se Bearsi sto su dobili Minesotu, Fila je bas opasna. Bas prava ekipa koju bi svi voleli da izbegnu.


Kakve crne kalkulacije? I ovako te cekaju svi najbolji kroz play-off,pa cilj ti je da osvojis SB...

A rekao sam vec ni ja nisam za kalkulacije al ovde bi napravio izuzetak. Odma bih izasao sa drugom postavom protiv Minesote i pustio da prodju jer je Fila mnogo zajebana ekipa. Znam da treba da pobedis najbolje da osvojis al bolje da u prvom kolu imas malo lakseg protivnika Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

382Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovde je Robinson morao imati i drugu nogu u terenu,steta,sada su velike sanse da ce Bearsi imati samo FG na ovom drive-u.

383Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 00:59

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Pit Bull ::Pusti tu pricu, lopta se kretala pre nego sto je kompletirao proces, ni blizu catcha ni na oko... Ta nova pravila su debilizam, OK su u nekim situacijama, ali striktno ih primenjivati u ovakvim je debilizam.

Mada nista novo, NFL tezi ka debilizmu.
Apsolutno se ne slažem. Ako je išta bilo debilno i nakaradno, to su bila stara pravila gdje se nije znalo šta je catch a šta ne. Po novim pravilima imaju određeni jasni kriterijumi, pogotovo za football move posle hvatanja.

384Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:06

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nagy mora smisliti kako da ukljuci Cohena u igru.

4. cetvrtina je,njegova brzina ubija umorne noge na kraju utakmice.

Ne mozes svaki mec da ocekujes da ce ti odbrana defanzivnim TD ili nekim drugim turnoverom doneti pobedu.

385Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:06

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako propade drajv u bitnom momentu zbog gluposti poput lošeg handoffa...

386Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:09

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Koliko teske utakmice...

387Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:13

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Mada neuporedivo teze mi je bilo prosle godine i ono mucenje u Wild card-u kad smo igrali protiv Jaguarsa. Neverovatno teski trenuci po mene. Very Happy

388Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:13

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Au, kakva fora Robinsona, divota.

389Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:14

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nagy me donekle poslusao. Very Happy

Kljucan je bio ovaj pas ka Belamiju.

Super pozvana akcija. Cohen kao mamac,pump fake Trube ka Cohenu u flatu,LB naseo,DB sekundu oklevao zbog toga,dovoljno da izgubi iz vida Belamija i to je to.

Dobija ovo Chicago,sledi turnover Eaglesa.

390Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ono sto je meni neverovatno,odbrana Bearsa bi drzala napaljeni napad Eaglesa na 3 poena duboko u poslednjoj cetvrtini,samo da nije bilo onog helmet to helmet hita Amosa.

I opet,deluje da njihova odbrana ima dodatnu brzinu u koju tek sada ulaze.

391Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:24

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

I opet odličan drop Smitha u coverage u ovom drajvu. Zvijer od LB. Moraće Eaglesi da anuliraju evidentno pojačan pritisak DL Bearsa.

392Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:26

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Uh,zajebao je sada debelo punter Chicaga.

393Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:27

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Moraju sad da iskoriste Eaglesi ovaj short field.

394Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:31

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Uh,kakva zavrsnica.

Eaglesi sada definitivno ne idu na FG,ovo je 4 th down teritorija.

395Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:39

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Big Dick Nick penetrira duboko u odbranu Bearsa. albino

396Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:39

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Koje nadmudrivanje u drajvu al resava Big Dick Nick. Sad cemo da vidimo sta ce biti, prvo 2pt conversion.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

397Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:40

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Auuuuu!

Ja mislim da Eaglesi posle vecerasnje utakmice treba pre da pomisle o trade-u Wentza.

398Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:43

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

OVO JE 2PT

399Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:48

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Dace ovo Parkey, blizu je. Da je preko 50 i u gostima recimo pa i da kazes al kuci bez vetra, daje ga.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

400Wild Card Weekend - Page 16 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:49

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Cody Parkey se usrao, meni se čini.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu