NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » Washington Redskins

Washington Redskins

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 9]

126Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 13:33

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
A sta ako se omakne pa pobede? Very Happy

127Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 13:46

kb8

kb8
Moderator
Moderator
S obzirom da idu na Titanse a svi znamo da su oni u stanju izgubit neizgubivo i da pitanje je u kakvom izdanju će se MM pokazat, uopće me ne bi čudilo da ovi uđu u zadnje kolo sa šansom da će ući i u PO...

Washington Redskins - Page 6 14523112

128Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 13:49

mardok

mardok
MVP
MVP
@Peyton Manning ::
@mardok ::od 2011. nije startovao utakmicu, dodje i "prebije" JAGse.
Ocajno izgledaju , strasno ako ovo udje u PO.
Ma izgubice sad od Ten i to je to
Nadam se. Steta...
Mada juce izbacise statistiku za AP, tipa od 45 trcanja u minus, od ima 35.
Boom or bust.

129Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 13:49

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Protiv Skinsa će Henry imati 5 jardi minimum ( ne per play) nego svaki play. Mogu komotno Marioti dati slobodno i snapovati direktno Henriju.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

130Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 13:52

mardok

mardok
MVP
MVP
@Wild Raven ::Protiv Skinsa će Henry imati 5 jardi minimum ( ne per play) nego svaki play. Mogu komotno Marioti dati slobodno i snapovati direktno Henriju.
Jeste juce OL Jaxa bila ocajna, ali WAS nema losu DL i LB.

131Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 13:56

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Ja obožavam Barklija.
On je protiv Skinsa imao nekih zilion jardi a imao bi i više da nije izvučen negde na pola treće četvrtine jer smo vodili 40-0, ali on je u toj utakmici imao takve rupe za trčanje da bi komotno mogao prekookeanski brod da prođe tuda. Tako da nisam baš uveren u kvalitet DL i LB Skinsa.

132Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 15:40

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Jonathan Allen i Daron Payne su super perspektivni momci . jos ako dodas Caleb Brantley.a koji je isto u drugoj godini i moze se razviti u dobrog startera. eto nade za Was

Washington Redskins - Page 6 DresWashington Redskins - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

133Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 15:44

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Neke meceve je bio dobar onaj bijelac iz DL. Zaboravih ime.

134Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 15:47

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
onaj grk. e i on je mlad.

Washington Redskins - Page 6 DresWashington Redskins - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

135Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 17 Dec 2018, 21:03

mardok

mardok
MVP
MVP
@SymphonyX ::Neke meceve je bio dobar onaj bijelac iz DL. Zaboravih ime.
Imao sam ga u fantasy-ju Cool ,  Jonaidis, mislim da je povredjen sad.

136Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Ned 23 Dec 2018, 12:41

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Da li vam Josh Norman lici na crnu cigancinu?
Zvaci bas odvratan lik!

137Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Ned 23 Dec 2018, 14:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Mozda i najodvratniji lik u NFL. Ona majmunasta faca, odigrao jednu dobru sezonu i od tad glumi nesto.
Zao mi je sto ga juce onaj OL nije otkinuo

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

138Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 17:56

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
DJ Swearinger has been cut by Redskins, per source

139Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 18:13

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
zna li se šta je... cap casualty, neki problem van terena ili jednostavno nisu bili zadovoljni igrom.

140Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 18:26

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Kritikovao trenere valjda.
Brzo ce taj u neku PO ekipu.

Pro Bowl alternate jbt.

141Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 18:31

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran

142Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 18:32

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Chiefsi mi odmah padose na pamet kao moguca destinacija.

143Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 18:43

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
ja mislim da nakon trade deadline-a svi cutovani idu na W, bez obzira na staž, što bi značilo da će neki jadnici verovatno da ga pokupe.

144Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 19:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Otpustili ProBowl alternativu..stvarno bi legao KC idealno

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

145Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 24 Dec 2018, 19:25

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
A ako zaprijeti da nece da reportuje?
Nema smisla rizikovat povredu u nekom kurcu u tima, nezavisno sto je jedno kolo do kraja.

146Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Čet 24 Jan 2019, 23:21

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Redskins hired ex-Browns DC Ray Horton

An NFL coordinator from 2011-16, Horton will apparently be put in charge of running the entire pass defense. It ends the Redskins' not-at-all-subtle offseason search to lessen DC Greg Manusky's power. It's unclear why the team simply did not fire a coordinator whose performance it clearly was not happy with.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Washington Redskins - Page 6 Roster

147Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 28 Jan 2019, 10:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Redskins believe Alex Smith (leg) will miss all of 2019

pa pitanje hoce li se on ikada i vratiti na teren . kako god $36,600,000 ima garantovanih . samo ne znam da li ako ode u penziju nesto mu se odbija od tih garantovanih para.

148Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 28 Jan 2019, 10:47

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
if Smith decided to retire, Corry said, the Redskins could recoup some of that money. But he doesn't see Smith giving them the chance to do so.

"There's nothing they can really do," he said of the team. "... That's money they can't get out of."

Listen to the podcast to hear more about the situation the Redskins find themselves in.

149Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 28 Jan 2019, 10:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Odoše u qratz dodatno...

Washington Redskins - Page 6 14523112

150Washington Redskins - Page 6 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 28 Jan 2019, 10:53

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
duplo golo . em izgubis starter em izgubis pare.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu