NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 36]

776New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 10:38

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pa ovo realno ni ne menja stvari sto se toga tice, ta teorija moze i dalje da vazi jer ovo sa zlostavljanjem nije planirao da ce se desiti u medjuvremenu a posto je budala morao da preti ili sta je vec radio Patsi su navreme raskinuli.

EDIT: Eto milhaus ukratko objasnio.

777New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 11:32

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Ne vidim logički konflikt između dogovora Browna sa NEP da zajebu Pitz i Oakl i toga da zajebu jedni druge.

778New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 11:40

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Boli koliko ovo nema smisla, ali svakome svoje. Lik je kreten kome su pare, a moguce i ''player movement'' udarili u glavu. Znaci su bili tu u Pittsburghu, ali lakse je fabrikovat teorije zavjere. Taj ga ne planira ni 5 minuta unaprijed.

779New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 11:56

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
"Our office is presently investigating multiple allegations, some of which are the subject of pending litigation," an NFL spokesman said in a statement. "We have as yet made no findings regarding these issues. The investigation is ongoing and will be pursued vigorously and expeditiously.

"As long as Mr. Brown is a free agent, placement on the Commissioner's exempt list is not appropriate. If he is signed by a club, such placement may become appropriate at any time depending on the status of the investigation. Upon the conclusion of the investigation, he may also be subject to discipline if the investigation finds that he has violated the law or league policies."

780New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 11:57

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
koji normalan klub ce da pipne ovu bombu?

781New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 12:20

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
i finansijski receno:

Field Yates
@FieldYates
If Antonio Brown does not wind up receiving his $9M signing bonus from the Patriots (the first $5M was due to be paid on Monday), he will go from a $30M guarantee in March to $9M guaranteed to just $158,333 made for 2019.
12:45 AM · Sep 21, 2019·Twitter for iPhone

782New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 13:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
povodom gornje price ne vidim ni ja smisla da se AB dogovorio sa patriotama dok je jos bio u Pitsburgu.
ali pred kraj u Oklendu, pogotovo nakon obracuna sa Mejokom, 100% je imao dogovor sa njima da napravi sranje  i postane free agent kako bi ga potpisali i zato bi kaznjavao ubuduce timove

@millhouse ::Kraft je uz Dzeri Dzonsa najjaci igrac, ali nije najjaci na svetu.
Sa tim ljudima, tj njihovim izgubljenim profitom i propalim novcem nema zejebancije.

Braun ce da plati veliku cenu za to magarcenje mocnih.
ovo je ziva istina

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 32 Roster

783New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 13:58

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Ajmo sledeći čovek sa spiska

New England Patriots - Page 32 DresNew England Patriots - Page 32 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

784New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 14:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Miki HOF ::koji normalan klub ce da pipne ovu bombu?
Jedino da nema nista garantovano, nego samo bonuse i game check.
Jer i pored svog ovog ludila, onda promrzlina, propustenog trening kampa covek dodje u novu sredinu i prvi mec bude najbolji WR na terenu. Nema veze sto mu je Brady bio QB, bilo gde da je otisao bio bi top.
Mozda se zato neko zaleti

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

785New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 15:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
mislis na jetse

786New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 16:57

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@Steelers ::
ali pred kraj u Oklendu, pogotovo nakon obracuna sa Mejokom, 100% je imao dogovor sa njima da napravi sranje  i postane free agent kako bi ga potpisali i zato bi kaznjavao ubuduce timove
Da je potpisao za nekog drugog, niko ne bi spominjao dogovore, ali cim su Patriotsi u pitanju odmah krece paranoja. Lik nije bio potreba, vec luksuz.

787New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 19:17

niko32

Drafted
Drafted
Ko sisa AB, samo Gordon da sastavi sezonu, a i za te pare sto je oslobodio mozda se ojaca Ol da se Tomu sacuva ziva glava, sto je trenutno najvaznije..

788New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 19:53

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
@SymphonyX ::
@Steelers ::
Da je potpisao za nekog drugog, niko ne bi spominjao dogovore, ali cim su Patriotsi u pitanju odmah krece paranoja. Lik nije bio potreba, vec luksuz.

Pa u tome je stvar što ne bi potpisao sa nekim drugim, jer je imao dogovor sa NEP Very Happy

Ja se zajebavam, ali da jeste sumnjivo jeste, da imamo dokaze nemamo, ali u svakom slučaju kasniji splet događaja ne objašnjava da li je ili nije bilo dogovora, makar ja ne vidim vezu.

789New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 20:09

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Da je potpisao za nekog drugog, niko ne bi spominjao dogovore, ali cim su Patriotsi u pitanju odmah krece paranoja. Lik nije bio potreba, vec luksuz.
nismo mi krivi sto su Patriotsi sami sebi izgradili takav imidz varalica
ti ako imas neki bolji argument osim ''mi smo najbolji pa nas svi mrze'' napisi. inace ne napadamo mi tebe licno, ti si nama drag ali ne moras stalno da ih branis. evo sad sam glupo upao u ovu diskusiju do sad se nisam ni ukljucivao, sve je moguce, ne kazem ni ja da je on smisljeno otisao posle Pitsburga ali zadnji dani u Oklendu su sumnjivi i imao je neki dogovor agent sa patriotama vrv, ova milhausova prica itekako ima smisla

790New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 20:35

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Te teme (Kalifornija, milijarderi, Vegas bla, bla) su bile aktuelne na twitteru i redditu neko vrijeme, tako da sam upoznat sa tom teorijom, ali tolika je glupost u pitanju da nije vrijedno spomena.

Znam da ne napadate mene, a i da je to u pitanju koga briga Very Happy Pisao sam iznad da nisam bio za taj potpis, i drago mi je sto je sklonjen, ali mnogo se preceruje sa paranojom.

791New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 20:38

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
ma kakva paranoja, prosle sezone sam vam postavio na temi pred pocetak plejofa prosetacete se do titule i tako je bilo iako ste bili na startu pesimisticni Very Happy

P.S. jos te cekam sa osnivanjem onog kluba AF Laughing Laughing Laughing

792New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 20:42

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ne mislim na tebe, nego na ljude od kojih krecu ove stvari.
Svaki NFL forum, twitter feed, subreddit ima duboke elaborate o problemima Browna i navodnim pozadinskim igrama.

Coin toss je odlucivao pobjednika AFC-a tako da je tu ocigledno ko se i kako setao. Ja sam ti za klub predlozio 2 imena, ali si odbio oba Very Happy

793New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Pon 23 Sep 2019, 09:19

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
odbrana NE izgleda nestvarno dobro.

New England Patriots - Page 32 DresNew England Patriots - Page 32 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

794New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Pon 23 Sep 2019, 10:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Sad ćemo vidjeti prvi pravi test vs Zveri, ovo do sada bila kamilica...

New England Patriots - Page 32 14523112

795New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Pon 23 Sep 2019, 11:52

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
8 sek minimum.

796New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Uto 24 Sep 2019, 11:53

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
The New England Patriots lost a key member of their offense and their organization as a whole Monday when fullback James Develin landed on injured reserve

797New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Uto 24 Sep 2019, 11:54

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ovo je jači udarac nego noga u dupe AB

798New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Uto 24 Sep 2019, 12:48

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Bas sranje, lik je jebeni buldozer. Da vidimo sad kakav je ovaj mali Njemac.

799New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Ned 29 Sep 2019, 11:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
citam da Brejdi i Bericek nisu bili da se sutne Braun. Kraft je to uradio bez konsultacije sa njih dvojcom. da li je ovo prva pukotina u odnosima.

800New England Patriots - Page 32 Empty Re: New England Patriots taj Ned 29 Sep 2019, 12:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Dok god pobedjuju, lako ce se prevazici pukotine

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu