NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 31 od 39]

751New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 14:43

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
61 Marcus Cannon T
74 Korey Cunningham T
65 Jermaine Eluemunor G
66 James Ferentz C
75 Ted Karras C
69 Shaq Mason G
72 Marshall Newhouse T
62 Joe Thuney G
76 Isaiah Wynn T

koja grupa. ako od ovih napravi OL koja ne dozvoli da posalju Brejdija na pecanje ranije, Don Scar je veci mozdak od Bilija.

New England Patriots - Page 31 Dres New England Patriots - Page 31 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

752New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 14:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator
U to uopće ne sumnjam...

Pa od Browna su napravili najplaćenijeg linijaša Lige...

Don Scar je jebeni čudotvorac već sada...

New England Patriots - Page 31 14523112

753New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 22:55

penban

penban
Moderator
Moderator
Ima li šanse da se trejduje za onog iz WAS?

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

754New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 23:47

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

Jebena situacija, momak je izgleda ozbiljno staklen. Treca ozbiljna povreda u zadnje dvije godine.

Male su sanse da se trejduje za Williamsa, samo 4 miliona na capu, a on bi bio oko 11 valjda.

755New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 23:58

penban

penban
Moderator
Moderator
Toma opet da rekonstruiše ugovor

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

756New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sre 18 Sep 2019, 02:00

Gronk

Gronk
Rookie
Rookie
Two players can return off IR. Expected to be Wynn and Harry. Harry can return Week 9. Wynn can return Week 11.

757New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sre 18 Sep 2019, 09:41

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
a vide Tomica kakvu seta, nije ni cudo sto je u formi i GOAT

New England Patriots - Page 31 Tomicina

758New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 15:38

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Brown nastavlja sa ludorijama. Stvarno ne vidim nacin da ga ne suspenduju.

759New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 16:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Sta je sad uradio?

760New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 16:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sports Illustrated's Robert Klemko reports Antonio Brown sent harassing text messages to the unnamed accuser who shared allegations of his unwanted advance toward her in 2017.

Brown allegedly sent intimidating messages in a group text, including a screenshot of her kids. The accuser's lawyer has sent a letter to the NFL asking them to step in. This is the latest incident that puts Brown's status with the league in jeopardy, as the Personal Conduct Policy prohibits "harassment, or similar forms of intimidation." With a potential placement on the commissioner's exempt list hanging over him, Brown's Week 3 availability looks up in the air.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

761New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 17:32

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Imaju li advokati u Americi nekad odmora?

762New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 20:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Logicno je da ce sada svasta da ispliva na povrsinu kad je presao u Patse. Nije da nemam nista protiv toga, ali kapiram da bi ovo bilo zataskano jos neko vreme da je presao u neki drugi tim. Mozda neke stvari ne bi videle svetlost dana, sada ce samo da tempiraju dok ne dobije suspenziju.

Ovde je vise problem sto je on zasluzio suspenziju ranije. Ko zna sta se tu jos krije.

763New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 22:19

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan

764New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 22:32

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
On je završio karijeru, samo mu još nisu javili.

765New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 22:32

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sjajan igrac, ali nije mi ni najmanje zao.
Lik ima ozbiljnih problema.

766New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 22:52

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Skauti u pravu, nije dzabe bio niza runda 😁

Salu na stranu, cudno za videti da, do tada uzornog sportistu, problemi krecu da ga savladavaju u cetvrtoj deceniji

767New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Pet 20 Sep 2019, 23:40

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ove poruke danas su zapecatile sudbinu u NE jer ih je poslao kao clan tima. Jasno je i receno da ne bi bio potpisan da su optuzbe bile poznate klubu.

768New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 00:33

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
a jes vam dugo trajao, skoro pa kao nama.
Jeste da ga imam u fenteziju ali mi nimalo nije žao. Jedino što mi je žao što nije stigao da vam malo ujebe atmosferu u timu

769New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 08:26

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
neosedlani konj

770New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 09:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ne bi me cudilo da vidimo naslov AB committed suicide ili tako nesto. Deluje da je lik skrenuo totalno.
Vidim izgleda Patsi nasli rupu, tako da nece dobiti 9m koje je potpisao, nego samo milion i game check za proslo kolo. Nije ni to lose za 10 dana Very Happy

771New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 09:34

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
@Peyton Manning ::Ne bi me cudilo da vidimo naslov AB committed suicide ili tako nesto. Deluje da je lik skrenuo totalno.
Vidim izgleda Patsi nasli rupu, tako da nece dobiti 9m koje je potpisao, nego samo milion i game check za proslo kolo. Nije ni to lose za 10 dana Very Happy

New England Patriots - Page 31 Giphy

772New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 09:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ma kakav suicide, samo je mentol koji je imao srece do skoro. Doduse mentol sa vrhunskim talentom.Ali sve se okrenulo sada

mada nece da me iznenadi da kroz koji mesec sve ovo prodje i on nadje novi tim...

773New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 09:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nadam se da ce jos negde igrati, najbolji WR generacije, uzivanje ga je gledati

774New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 10:28

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Dje nestadose price da je Antonio imao plan od pocetka da dodje u Patse itd. Nevjerovatno koliko su ljudi paranoicni kad je NE u pitanju.

775New England Patriots - Page 31 Empty Re: New England Patriots taj Sub 21 Sep 2019, 10:38

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ne znam zasto si iz ovakvog razvoja dogadjaja izvukao zakljucak da nije imao dogovoreno sa Petriotama...evo sta je neko ko prati sve sto se desava preko bare napisao pre nekoliko dana
Antonio Braun je u ovom slucaju bio krajnje zao i platice cenu.

Hteo je po svaku cenu da napusti PIT, da predje bilo gde, a kako se pokazalo konacno resenje je bilo odavno spremljeno, da iz kluba u koji ga PIT trejduje predje u NEP.
U ovom slucaju iz OAK.
NEP je inace i pokusao da ga dovede direktno iz PIT.

Njega je u OAK licno doveo i za njega se svojim imenom i ugledom zalozio najbolji hvatac svih vremena Dzeri Rajs.
I Braun se na sve popisao.
Namerno je pravio incidente da ga otpuste kako bi presao u NEP.
Kraft je uz Dzeri Dzonsa najjaci igrac, ali nije najjaci na svetu.

OAK je u Kaliforniji, gde su najbogatiji ljudi u americi.
Milijarderi su stali iza tog projekta.
Vec par godina se ulazu nenormalne pare u taj klub i njegovu buducnost.
Za te igrace Kraft je mala beba.

Braun je izjebao sve njih, ponasao se kao budala, nesto kao slavio kada je otisao i na kraju mislio da je pobedio.
Ko zna koliko su pare zbog njega ulozene u kladionicu na OAK i sta ti sve znam.
Sa tim ljudima, tj njihovim izgubljenim profitom i propalim novcem nema zejebancije.

Braun ce da plati veliku cenu za to magarcenje mocnih.
Da vidimo decko sta si ti sve radio do sada.
Pocecemo od ovog slucaja.

Mislim da je ovo samo pocetak.
Ako se protiv njega pokrene postupak sigurno nece igrati.

Mislio si kao crnac da zajebes belacki biznis.
To u najdemokratskijoj zemlji nece moci.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 31 od 39]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu