NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 41]

76New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 04 Dec 2018, 07:32

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@zvaljo ::Sinoc imadoh jako los osjecaj glede konacnice i krajnjeg rezultata, na kraju ispade laganica. Ne znam, ovo mi je jedan od grdjih timova NEP koje sam imao prilike da gledam, eye test je dno, cinjenica da smo 9-3 i na pragu ulaska u top10 scoring defense je frapantna. Jedino na cemu zasnivam optimizam je da su sledeca dva najmrza tima bili oni kad smo uzeli zadnje 2 titule.

gledajuci mec sa Min imam utisak da ova odbrana ima prostor da bude dobra u Januaru.
JC Jackson , ruki . ne draftovani tip. imam utisak da ce ovo biti najveca kradja drafta 2018 . ovaj momak ce vrlo brzo biti no.1 korner u timu.
naravno da su svi znali da ima potencijal ali ponasanje van terena je bio problem . ako bude uspeo da se mane lajavih zena i decaka iz geta , ide dobrim putem ka boljem CB u ligi

New England Patriots - Page 4 Dres New England Patriots - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

77New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sre 05 Dec 2018, 16:13

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Posle 12. kola Shaq Mason najbolji guard lige po PFF-u (81.1), Gilmore drugi corner (89.3), Flowers 8. ED.

Ovaj zadnji stize na naplatu, zivo me zanima kako ce se to rijesit.

78New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sre 05 Dec 2018, 17:59

Blento

Blento
VIP
VIP
pogledaš slučaj Solder i vidiš kako će se to rešiti.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

79New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sre 05 Dec 2018, 19:30

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
Delim mnijenje. Top pare u NE dobijaju samo Top2,3 igraci, no8, 9 itd putuju.

80New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sre 05 Dec 2018, 20:16

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Bio je u TOP5 citave sezone, dvije sedmice i prvi.
Ja mislim da momak ostaje.

81New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sre 05 Dec 2018, 20:35

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

82New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Čet 06 Dec 2018, 16:28

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@SymphonyX ::Posle 12. kola Shaq Mason najbolji guard lige po PFF-u (81.1), Gilmore drugi corner (89.3), Flowers 8. ED.

Ovaj zadnji stize na naplatu, zivo me zanima kako ce se to rijesit.

Wild Raven ::pogledaš slučaj Solder i vidiš kako će se to rešiti.

@zvaljo ::Delim mnijenje. Top pare u NE dobijaju samo Top2,3 igraci, no8, 9 itd putuju.

Flowers nema sanse da dobije ugovor preko 10miliona po sezoni. opet salary cap NE toliko jadan sledece godine (cca 25miliona) da verujem ce ga pustiti da ode za relativno pristojan ugovor ( sta da kazemo danas o pustanju Akiem Hicks za dvogodisnji ugovor od 5miliona po sezoni...doduse posle dobio ekstenziju od 48milona na 4 godine).

New England Patriots - Page 4 Dres New England Patriots - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

83New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Čet 06 Dec 2018, 22:28

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Gronk, Donta i DMac su ozbiljni kandidati za oslobadjanje prostora. Allen je sigurno out.
Bice para, a i ocigledno je da je Flowers daleko najbolji igrac u front 7 Patriotsa. Plus, valjalo bi platit Browna.

84New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 07 Dec 2018, 15:42

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

85New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 07 Dec 2018, 16:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Brady 6.QB? Mogu iz glave da nabrojim 6 koji igraju bolje ove sezone

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

86New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 07 Dec 2018, 18:05

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Statistika je varljiva, ovaj broj INT-a je naduvan greskama receivera.

87New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 07 Dec 2018, 18:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ne mislim zbog broja int, nego ove godine bas ima dosta QB koji ubijaju. Mahomes, Brees, Goff, Luck, Wilson, Ryan, Rivers, BB, a dobri su i Watson, Newton, itd..ne kazem da su svi bolji od Brady, ali bas da je 6.
Treba verovati PFF..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

88New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 07 Dec 2018, 18:57

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Brees, Mahomes, Rivers, Rodgers i Goff su ispred.

89New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sub 08 Dec 2018, 13:59

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Po čemu je Rodgers ispred???

90New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sub 08 Dec 2018, 15:29

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Kako igra Brady za vreme sezone skroz je irelevantno, svi znamo da se on proslavio u PO i ne sumnjam da će mi i ovog januara ići na živce on a pre svega nenadjebiv game scheme Beličika.

91New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sub 08 Dec 2018, 15:45

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
@Cenci ::Po čemu je Rodgers ispred???

Po statistici i rejtinzima koju su kao bikini. 

Zanimljivo da Rodgers ima TD/INT odnos 23:1. I taj jedan što ima je bio sa Bafalom tako što se lopta odbila od risivera. Fali mu 22 snapa da obori rekord lige po broju uzastopnih bacanja bez INT. Nema on toliko lošu sezonu, ali daleko od top 5 lige

92New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 22:34

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
Leševe vam mrtve jebem nesposobne, stoko jedna

93New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 22:39

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Miami sa loptom na svojih 31 i oni stavljaju Gronka. Blago receno, retardiran potez.

94New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 22:43

niko32

Drafted
Drafted
Jedina pozitivna stvar je sto se niko nije skrljao, ostalo je splet glupih okolnosti, a i patetičan run game... Ekipa koja lako gubi, a lako i pobedjuje, biće interesantno pratiti do kraja.

95New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 22:48

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Bice to interesantnih one and done u playoffu.

96New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 22:53

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
I oce li sklonit onu budalu od Foutsa od Patsa vise...Moracu na mute da gledam meceve.

97New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 23:15

niko32

Drafted
Drafted
@SymphonyX ::Bice to interesantnih one and done u playoffu.
U prošlom kolu je odbrana delovala da ima prostora da igra mnogo bolje, a već danas solidan bunar, tako da i one and done nije nerealna opcija Smile

98New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 09 Dec 2018, 23:33

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
U gostima su uzasni ove godine.

99New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 07:44

L.D.

L.D.
NFL Player
NFL Player
Odlicno smo odigrali u napadu ,samo je sjebo Gostkowski sa promasenim extra poenom i fg.Ono se desava jednom u 10-20 godina.Jedina greska cekanje hail merija iz pizde materine i postavke sa gronkom.

100New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 07:48

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Ironija je da bi bilo koji sejfti uradio obaranje još na 20 jardi i završio utakmicu.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu