NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 32]

726New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Sep 2019, 14:25

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

727New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Sre 11 Sep 2019, 09:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Antonio Brown has been accused of rape and sexual assault stemming from three different incidents in 2017 and 2018.

A lawsuit from Brown's former trainer, Britney Taylor, claims Brown "sexually assaulted Taylor twice during training sessions in June 2017" and "forcibly raped her" in March 2018 before bragging about it in "profane text messages that are copied in the lawsuit." It's unclear if she's reported any of the three incidents to the police, but she has stated that she'd cooperate with any NFL investigations. Brown and his legal team have denied any wrongdoings and "will pursue all legal remedies to not only clear his name, but to also protect other professional athletes against false accusations." This story will certainly be continued.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

728New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Sre 11 Sep 2019, 09:29

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
New England Patriots - Page 30 70849101_2736593176387353_6699619545436389376_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnbC5wE90AWbJSQX7P4QgZdHZbRoR-Bj-CSmrPgcKDeIGKgCCcvZhNHXDbN7ybeimM&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

729New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Sre 11 Sep 2019, 15:53

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Ćerka Grudena

New England Patriots - Page 30 DresNew England Patriots - Page 30 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

730New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Sre 11 Sep 2019, 20:53

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame
Sa ovim uvek neko sranje

731New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Sre 11 Sep 2019, 21:33

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Riba mu skoro tražila 1,6miliona dolara za posao pa kad nije dobila sad preko ny novinara krenula prica. Kažu da će Braun je tužiti jer ima crno na belo njeno ucenjivanje. Kako god ova bitanga vuče nevolje.

Usput Gronk je blizu odluke da ipak igra .

New England Patriots - Page 30 DresNew England Patriots - Page 30 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

732New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 10:23

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Sta ce vak gronk?
Jaki ste bas

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

733New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 13:48

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame
Ako se i Gronk vrati treba otkazati sezonu i dati Patriotama Lombardi trofej, da se ostali ne muce za dzabe.

Gasi masinu, motaj kablove...

734New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 13:51

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Da se Lombardi uzima u septembru, lista sampiona bi bila mnogo drugacija.

735New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 15:57

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja cenim da Gordon ili Braun nece docekati januar, a mozda i jedan drugog eliminisu.

736New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 16:19

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Gordon je potpuni wild card, moze izgurat citavu sezonu, a a moze i sledeci vikend zavrsit s fudbalom. Cisto sumnjam da bi liga dala jos jednu sansu.

Brown i ova tuzba su daleko od jasnog, moze ga Goodell suspendovat na neodredjeno. Nebitno sta na sudu odluce.

737New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 17:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ne mozes suspendovati nekog na osnovu spekulacija. rekoh tamo je i kontra tuzba. ko zna sta je tu.

738New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 17:32

penban

penban
Moderator
Moderator
Godel sve može, tj sve mu se može

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

739New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 19:18

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Mislim da se neće zaletati ali opet 31 tim bi to voleli.

740New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Čet 12 Sep 2019, 21:10

mardok

mardok
MVP
MVP
@dr.dule ::ne mozes suspendovati nekog na osnovu spekulacija. rekoh tamo je i kontra tuzba. ko zna sta je tu.
Kako mislis ne mogu?
Zar nisu to radili vise puta?
Cak i kad su igraci bili od strane zakona oslobodjeni , NFL ih je kaznio.

741New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Pet 13 Sep 2019, 15:42

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

Minimum je 8 hiljada sedmicno. Prvi ce taj na roster ako se neko skrlja.

742New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Ned 15 Sep 2019, 12:48

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

Dakle sjutra sastanak sa gdjom. Ne bi cudilo da vec u utorak ili srijedu bude suspendovan. Nikako mu ne ide u prilog sto je potpuna dijabola.

743New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Sep 2019, 09:15

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ajde napad ali odbrana bas deluje dobro. e sada videce se od kola 8 kada stizu mocne napadacke ekipe ali dotle se valjda obezbedi afc e titula i da se sacuvaju od povreda. ovo sa OL je stvarno ne verovatno. izgubis LT, RT, C u dve nedelje. Don Scar ce imati dosta posla sa ovim momcima sa pumpe.

744New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Sep 2019, 09:31

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Based on initial reports from Ian Rapoport Antonio Brown signed a one year contract with the New England Patriots on September 9, 2019. The contract has a team option for 2020 worth reportedly $20 million. Brown received a $9 million signing bonus, and can earn up to $500,000 in per game roster bonus pay ($31,250 per game). Brown can also earn up to $4.5 million in incentives ($1.5 million for each stat): 105 receptions, 1,298 reception yards, and 16 touchdowns

ovaj ugovor je dobar za sve.

745New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Sep 2019, 09:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
16TD je bas visoka cifra, a nije ni igrao prvo kolo.
Al je odmah pokazao kakva je klasa

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

746New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Sep 2019, 14:09

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Stid i sram kladionice za onih 18.5.
Ja sam se ozbiljno ismijao. Dolphinsi su smijurija od tima, a odbrana suvise dobro uigrana da ikako dodju do poena.

Vidim da se posebno naglasava kontinuitet u sekondariju i vrhunska komunikacija medju njima. Talenat je tu, ali imaju brutalnu hemiju.
Pass rush je bio klimav protiv Pitta, ali nije uopste bilo stuntova koje su koristili u PO prosle godine.

747New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Sep 2019, 14:38

Blento

Blento
VIP
VIP
Dođe meni zet ( ne prati AF nego eto tako, pita mene šta da odigra na kladži ponekad ), kaže odigrao sam hendikep na Majami, nikad u životu nisam video onoliki hendikep u A. Fudbalu. Kažem ja njemu " E pa pao si, možeš slobodno da podereš tiket "

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

748New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 14:37

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
NFL Network's Ian Rapoport reports Patriots LT Isaiah Wynn (turf toe) is considered week-to-week.
The good news is his injury isn't season-ending. The Patriots added former Bucs OL Caleb Benenoch as insurance, but it's Marshall Newhouse who'll likely get the nod for Week 3 against the Jets. New England is purely attempting to weather the storm at that position for the next few weeks as David Andrews (blood clot) and Marcus Cannon (shoulder) are also currently unavailable

749New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 14:40

Blento

Blento
VIP
VIP
Maršal Njuhaus...jel to isti onaj Maršal Njuhaus koji je bio član istorijski loše OL Giantsa pre tri godine.

Saš vidiš kad Skarnekia od njega napravi All Pro Desnog G ili Desnog T, šta im već treba nisam pohvatao.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

750New England Patriots - Page 30 Empty Re: New England Patriots taj Uto 17 Sep 2019, 14:41

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
e taj. i moram priznati da nije bio los u nedelju.
nego ovaj Caleb Benenoch ista vrsta. prosle godine startovao svih 16meceva u Tampi. toliko je bio dobar da nisu ni razmisljali da ga zadrze. mozda i od njega napravi Scar coeka.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu