NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 22]

51New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 19:52

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Daleko smo od bye weeka, posebno sto nas liga opet salje u Pittsburgh. Svaki poraz rivala je dobrodosao, posebno zbog sarene igre.

52New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 19:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ubedjen sam da vi idete do bye, mozda cak i do prvog mesta..majstori ste da pobedjujete na kraju, dok nemam poverenja u Kc i Pitt

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

53New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 20:23

penban

penban
Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::Ubedjen sam da vi idete do bye, mozda cak i do prvog mesta..majstori ste da pobedjujete na kraju, dok nemam poverenja u Kc i Pitt

Nemoj vise taj vudu molim te Smile

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

54New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 20:26

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Vjerovatno ce se sve svesti na mec sa Steelersima ako ne bude nekih vecih iznenadjenja.

55New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 20:26

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Mi do kraja imamo meceve sa Nju Inglandom, Nju Orleansom, Sinsinatijem. Gostovanje zahuhtalom Denveru i ko vazda tezak mec na mile high
Tesko

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 3 Roster

56New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 20:39

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Tezi raspored imate svakako, ali medjusobni duel je prakticno dva meca.

57New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 20:42

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ne kazem da je nemoguce, ali ipak uzevsi sve to u obzir
Vece sanse dajem Nju Inglandu

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 3 Roster

58New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 19 Nov 2018, 21:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Mislim da vam veca opasnost moze doci od Hjustona. Tuda su sunjaju se. Ostalo im je da igraju sa tajtansima, braunsima, koltsima, dzetsima, iglsima i jaguarsima.
Vi imate od tezih nas i mozda Minesotu. Vrlo moguce da dok se budemo medjusobno jurili oni nas oba predju
@Steelers ::Mi do kraja imamo meceve sa Nju Inglandom, Nju Orleansom, Sinsinatijem. Gostovanje zahuhtalom Denveru i ko vazda tezak mec na mile high
Tesko
E da zaboravio sam imamo mi i Cardzerse. Znaci mnogo veca sansa ovo gore sto sam napisao ili Patriotsi ili Teksansi

59New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Uto 20 Nov 2018, 13:17

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
NE ide u Mia a tamo vecito izgube. racunam da NE nece prebaciti 11-5 a to nece biti dovoljno za bye vikend. Pit dobija NE u 16kolu a gubi u PO . taj raspored smo gledali. KC svakako prvo treba da pobedi nekog u PO da bi dosao u AFC finale a to se ne dogadja bas cesto.

New England Patriots - Page 3 DresNew England Patriots - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

60New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Sre 21 Nov 2018, 18:12

penban

penban
Moderator
Moderator
Jedan od najboljih NFL igrača svih vremena Tom Brejdi "izabrao" je glumca koga bi voleo da vidi u filmu u svom životu.

"Mark Volberg. On je legenda Bostona, iz Dorčestera je", rekao je Brejdi.

Za one koji nisu upoznati sa fizikalijama Brejdija i Volberga, dobro je naglasiti da je razlika u visini između njih dvojice 22 centimetra (195-173), naravno, u korist fudbalera.

S druge strane, osim visine Volberg ima sve predispozicije da ga glumi, s obzirom na izuzetno fizičku spremu.

Brejdi je leganda NFL, osvojio je pet Superboulova sa Petsima, bacio 68.907 jardi (5,871/9,176 pasovi), 505 tačdauna uz 167 intersepšna. Četiri puta je bio MVP Superboula, tri puta MVP lige.

S obzirom da bi u filmu u životu Toma Brejdija trebalo predstaviti i njegove saigrače, trenere, suprugu, američki mediji su već pronašli odgovarajuće glumce:

Tom Brejdi – Mark Volberg
Rob Gronkovski – Džon Sina
Bil Beličik – Džejms Spajder
Džulijan Edelman – Met Dejmon
Žizel Bundšen (supruga) – Uma Turman
Vins Vilfork – David Ortiz
Navijač Petsa – glava Bena Afleka na svakom od njih ili nešto slično

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

61New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Ned 25 Nov 2018, 22:23

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sony izgleda dobro, mnogo bitan faktor ako se misli daleko u PO. Sa Masonom i OL mnogo bolje blokira za trcanje.

62New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Nov 2018, 08:54

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
srecom pa je week 12. mislim da ce sada lagano da se dize forma. ono sto ja znam da je cilj da se udje u PO sa zdravom ekipom. cak nisu toliko optereceni sa bye vikendom.

New England Patriots - Page 3 DresNew England Patriots - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

63New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Nov 2018, 10:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Lagano bye, evo Pitt izgubio i jos ce

64New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Nov 2018, 21:21

penban

penban
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::Sony izgleda dobro, mnogo bitan faktor ako se misli daleko u PO. Sa Masonom i OL mnogo bolje blokira za trcanje.

Baš o ovome razmišljam juče
Sony donosi prevagu, ali zaista. Odlično je što se Gronk vratio, Gordon ulazi u štos (vidi se da ga Toma baš traži), Edelman je onaj stari... samo u napadu mora još neko da iskoči (Hogan)

65New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Nov 2018, 23:35

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Patriots activated RB Rex Burkhead (neck) off injured reserve.

66New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Uto 27 Nov 2018, 07:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
eto ga dzoker. mada mozda je Brenc jos u formi ili Braun.

67New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 11:47

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
Sinoc imadoh jako los osjecaj glede konacnice i krajnjeg rezultata, na kraju ispade laganica. Ne znam, ovo mi je jedan od grdjih timova NEP koje sam imao prilike da gledam, eye test je dno, cinjenica da smo 9-3 i na pragu ulaska u top10 scoring defense je frapantna. Jedino na cemu zasnivam optimizam je da su sledeca dva najmrza tima bili oni kad smo uzeli zadnje 2 titule.

68New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 13:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Gledao sam Patse samo protiv Chi ove sezone, al rekao bih da Brady igra jednu od najslabijih sezona u karijeri. Jel to istina ili igra koliko treba?

69New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 13:05

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Pa videćemo na kraju. Ukoliko osvoje SB onda igra taman koliko treba. Ukoliko ne onda igra nikad slabije Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

70New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 14:38

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ne igra Brady mnogo losije nego prethodnih godina. Mnogo okolnosti je uticalo na promjenljivo stanje napada. Gronk je sjenka nekadasnjeg igraca, Jules bio vani 4 kola, Gordon dosao kasno, Michel isto presjedio par meceva plus citav offseason, Hogan van forme.
Cini mi se da je 5. ili 6. po PFF ocjenama, a po QBR-u je isto tu nedje. Broj INT-a je naduvan, za bukvalno pola presjecenih lopti su zasluzni receiveri. Gronk, Hogan, Develin.
Vjerujem da ce to bit bolje sad kad su kompletni. Eto sinoc dva runa na jard po EZ. Jebes statistiku, nega guraju traktoristi unutar 10.

71New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 15:11

mardok

mardok
MVP
MVP
Cini mi se i da vam je OL slabija nego inace. Malo ste se "ispraznili" na pojedinim pozicijama.

72New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 15:19

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
OL u punom sastavu je TOP10 u ligi, sto je jebeno cudo kad se vidi dje su ti birani ti momci. Dokaz koliki je Scar genije.
LT Brown 7. runda - doveden za trade down od 50 mjesta ( sa 90 na 140)
LG Thuney - 3. runda
C Andrews - undrafted
RG Mason - 4. runda
RT Cannon - 5. runda

73New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 15:26

mardok

mardok
MVP
MVP
Meni Brejdi juce, i na par utakmica koje sam gledao ne izgleda "opusteno" iza OL.

74New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 15:55

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
Brejdi definitivno ne izgleda opusteno, nisam siguran koliko je to do same OL, nije onaj stari, dal je to stvar povjerenja kog nema u hvatacki korpus, babo vrijeme, ne znam, i jedno i drugo vjerovatno. Edelman ispusta ciste pasove, Amendola sutnut njih dvojica sto su bila u stanju da uhvate to nije imo nikad i niko.

75New England Patriots - Page 3 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Dec 2018, 22:25

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ma sve je pod kontrolom. bitno je da svi zdravi budu u januaru i onda se ide po 6tu tepsiju .

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu