NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 22]

401New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Ned 24 Mar 2019, 23:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
View this post on Instagram

It all started at 20 years old on stage at the NFL draft when my dream came true, and now here I am about to turn 30 in a few months with a decision I feel is the biggest of my life so far. I will be retiring from the game of football today. I am so grateful for the opportunity that Mr. Kraft and Coach Belichick gave to me when drafting my silliness in 2010. My life experiences over the last 9 years have been amazing both on and off the field. The people I have meet, the relationships I have built, the championships I have been apart of, I just want to thank the whole New England Patriots organization for every opportunity I have been giving and learning the great values of life that I can apply to mine. Thank you to all of Pats Nation around the world for the incredible support since I have been apart of this 1st class organization. Thank you for everyone accepting who I am and the dedication I have put into my work to be the best player I could be. But now its time to move forward and move forward with a big smile knowing that the New England Patriots Organization, Pats Nation, and all my fans will be truly a big part of my heart for rest of my life. It was truly an incredible honor to play for such a great established organization and able to come in to continue and contribute to keep building success. To all my current and past teammates, thank you for making each team every year special to be apart of. I will truly miss you guys. Cheers to all who have been part of this journey, cheers to the past for the incredible memories, and a HUGE cheers to the uncertain of whats next.

A post shared by Rob Gronkowski (@gronk) on

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 17 Roster

402New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Ned 24 Mar 2019, 23:07

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nek je srecom u penziji. Pravi potez definitivno, posebno kad se vide oni bolni snimci njegovog trcanja. Treba zivjet i posle fudbala.

403New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Ned 24 Mar 2019, 23:09

penban

penban
Moderator
Moderator
hvala na svemu
ostaje zal sto zbog povreda nije mogao da pruzi vise

srecno gronk

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

404New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 25 Mar 2019, 08:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Jedan od najboljih TE ikada, top 3 definitivno. Da je bilo manje povreda, GOAT.
Al mi definitivno nije zao sto se povlaci, najomrazeniji igrac u NFL koga sam gledao

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

405New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 25 Mar 2019, 08:23

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
imace slicnu karijeru u WWE

ko stvoren za to

406New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 25 Mar 2019, 09:22

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
znaci ode Gronk na pecanje.

New England Patriots - Page 17 DresNew England Patriots - Page 17 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

407New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 25 Mar 2019, 11:30

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@penban ::hvala na svemu

srecno gronk

Penjo ti si ziv brate???

408New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 25 Mar 2019, 23:26

penban

penban
Moderator
Moderator
@Cenci ::
@penban ::hvala na svemu

srecno gronk

Penjo ti si ziv brate???

živ nego šta Smile

samo pored spremanja za akreditaciju, posdiplomskih studija i nekih obaveza ne stižem da se ovde pošteno pojavim... no valjda ovo sve popusti do drafta Smile

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

409New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Uto 26 Mar 2019, 05:05

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ja pomislio spremas svadbu pa te zato nema

410New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Sre 27 Mar 2019, 17:45

penban

penban
Moderator
Moderator
Patriots hire Jerod Mayo as linebackers coach

411New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Čet 28 Mar 2019, 21:42

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Schiano odustao od pozicije na koju ni nije bio zvanicno postavljen Laughing

412New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 10:22

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bas teska situacija u Novoj Engleskoj. izgubili su pola trenera, startnog OT, DE, TE. ovo sluti na obnovu. PO cilj , tepsija tesko.

New England Patriots - Page 17 DresNew England Patriots - Page 17 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

413New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 10:27

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
kraj dinastije znaci Very Happy sto mi to zvuci poznato. ono svake godine kuknjava i na kraju trofej Very Happy

414New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 10:50

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nisam rekao da je kraj nego obnova . treba i biti realan . trenutno je KC no.1 ispred svih.

415New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 10:52

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::nisam rekao da je kraj nego obnova . treba i biti realan . trenutno je KC no.1 ispred svih.
ma kakvi, Braunsi vec vidjeni na postolju Cool oni i Ouklend

416New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 11:12

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Svakako bolje Bielema nego Schiano.

417New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 11:13

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Svakako bolje Bielema nego Schiano.
kazu da ce mozda Belicik preuzeti odbranu

418New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 11:19

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Mnogo odlazaka je bilo medju defanzivnim trenerima.
Ostali su samo Belichick Jr i Bielema koji je vodjen kao savjetnik. Sve ostalo poslo.
Veliki plus je povratak Mayo-a, njega bivsi i neki sadasnji igraci mnogo hvale.
Trebace tu jos minimum 2 imena.

419New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 11:20

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Je li Pepper ziv jbt? Laughing

420New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 11:55

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mislim da radi za sendvic. izgleda da je Bili dobro procenio kada je birao izmedju Pepa i Patricije.

421New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 13:26

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Tada kontoverzan izbor, ali ispravan definitivno.
Pepper se nasetao posle kroz AFC East. Onaj intervju dje je "napljuvao" Jetse posle otkaza mu je vjerovatno zatvorio vrata za dalje zaposlenje. Mozda jedino redemption tour kod Billa, ali i to <1%.

422New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pet 29 Mar 2019, 20:34

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Da izjavim nesto do sad nisam nikad, pevace se na kraju sledece sezone "Dos'o je i taj dan umro je Nju Ingland". Imam osecaj ove godine.

423New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 01 Apr 2019, 08:53

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
los ti osecaj. oni su najaci kada ih svi otpisu.

inace Jerod Mayo je postavljen da bude LB trener ali projekcija je ako bude sve kako planiraju u NE da on vec sledece godine poziva defanzivne akcije a da 2021 bude DC.

424New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 01 Apr 2019, 09:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
pa Dulo, dogovorili smo se da Raidersi u AFC game FG  sekundu pred kraj okoncavaju NE Dinastiju?

da se zatvori krug i kosmicka pravda bude zadovoljena....

jedino se ne slazemo oko mesta, dal u Bay Area dal po sneznom Lisicnjaku(sto je moja opcija)

425New England Patriots - Page 17 Empty Re: New England Patriots taj Pon 01 Apr 2019, 10:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa da, ja ne znam šta Dulo trkelja kad je sve riješeno osim mjesta održavanja, to ćemo u hodu...

New England Patriots - Page 17 14523112

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu