NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 30]

26New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 06.11.18 22:45

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

27New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 06.11.18 22:59

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Šta nisu uzeli Brucea Irvina,mislim da može pomoći!

28New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 06.11.18 23:11

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nidje jos nije potpisao. Mozda i dodje.

29New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 07.11.18 7:17

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
e sada Bruce Lee ne bi los bio u rotacijii . mada izgleda da ce se Rivers cekati sledece godine da pokaze da li je bust ili igrac. ACL ga usporio.

New England Patriots - Page 2 DresNew England Patriots - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

30New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 07.11.18 7:20

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Obi je momak sa lokalnog koledza Connecticut tako da im je bio godinama ispred nosa.

New England Patriots - Page 2 DresNew England Patriots - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

32New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 08.11.18 22:54

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Patriots RB Rex Burkhead returns to practice.

33New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 08.11.18 23:04

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

34New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 09.11.18 13:43

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bas fino posto je FA. uzece ga neko .

35New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 09.11.18 14:06

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
i naravno zajebat se ko Giantsi sa Solderom.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

36New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 09.11.18 14:21

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ostace on. Kad se oslobode pare od Hightowera i Maca, bice dovoljno prostora.

37New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 09.11.18 15:06

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Wild Raven ::i naravno zajebat se  ko Giantsi sa Solderom.

mislim da je obrnuto.

38New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 11.11.18 22:15

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
Kakva samarcina od Vrabela, sve zuji u usima

39New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 12.11.18 8:19

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
sve je to normalno u sezoni. slabosti se moraju otkloniti do januara mada cisto sumnjam da ce se ikada igrati kvalitetna D u eri Bila od Beliceka u Bostonu posle 2004te

40New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 12.11.18 12:10

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
0-2 i 20-60 u poenima protiv dva ucenika ove sezone.
Patricia i Vrabel isamarali ucitelja posteno.

41New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 12.11.18 12:35

niko32

Drafted
Drafted
Posle utakmice sa lavovima mislio sam da od ove ekipe nema nista, a iz ove perspektive danas cini mi se da ide sve u dobrom pravcu. Treba sacuvati igracki kadar za finis sezone jer definitivno imaju potencijala da igraju dosta bolje i opet odu daleko u PO..

42New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 12.11.18 12:42

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::sve je to normalno u sezoni. slabosti se moraju otkloniti do januara mada cisto sumnjam da ce se ikada igrati kvalitetna D u eri Bila od Beliceka u Bostonu posle 2004te

2014. i 2016. se igrala dobra odbrana,u je bilo mnogo vise talenta nego danas.

Ovi komentari Diona su stvarno jadni. Lik bi bio nedje na kaucu ili practice squadu da nema Patriotsa. Sad sere po timu, a dolara ne bi vidio da ga Bill nije iskopao iz naftalina.

43New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 12.11.18 17:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ovo bas nisam ocekivao, nisam gledao uopste, pa ne znam kako je doslo do ubedljivog poraza...koliko citam, pokazala se def Ten, odlican gameplan takodje.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

44New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 13.11.18 8:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bez Gronka i tek zakrpljenim Mišelom , napad je jalov. plus Šak je bio van , Kenon se tek vraća tako da ni OL nije bila na nivou.
za odbranu sam rekao . da 2014 je bila još i strašna odbrana ali nema više mr.Dzonsa, Hiksa i Kolinsa.

45New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 13.11.18 22:07

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

46New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 14.11.18 8:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ocekujem i Rexa u stadu.

47New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 14.11.18 20:20

penban

penban
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::0-2 i 20-60 u poenima protiv dva ucenika ove sezone.
Patricia i Vrabel isamarali ucitelja posteno.

Bar je BB dobio BOBa Very Happy

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

48New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 19.11.18 9:09

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
cudno ove nedelje nijedan qb nije postao HOF u mecu sa NE

49New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 19.11.18 14:05

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Umalo da ovo bude sjajna nedelja za NE. Chargersi prodali utakmicu, ali Steelersi bili na ivici poraza.

50New England Patriots - Page 2 Empty Re: New England Patriots taj 19.11.18 19:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Umalo da ovo bude sjajna nedelja za NE. Chargersi prodali utakmicu, ali Steelersi bili na ivici poraza.
LAC i nije neki rival Patsima, posto ne mogu biti bye kao drugi u diviziji.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu