NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 40]

126New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 08:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Nema tu alarma, prekasno je u week 15 za to, previse stvari skripi. Kuci i u gostima dva razlicita tima.
Treba dobit ova dva meca do kraja i osigurat broj #3.

Ne djeluje dobro, posebno ako nam u WC dodju ovakvi Coltsi.
Veliko je pitanje da li ce Hou dobiti @Phi i Jax, a vi imate dva ultralaka home game tako da ste favoriti za bye i dalje.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

127New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:48

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja ne znam sta se forsira toliko run,i onda na 3rd downu banana. Imas Bradya,dobre hvatace,udri brate po pass-u,pa sta bude,a ne neke strong,i formacije i gluposti. Dobro je Romo reka pred kraj tekme,cudno da rezultat nije veci za Pitt.

128New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
New England Patriots - Page 6 48374201_10217560053208790_5729392802706489344_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fbeg1-1
Very Happy

129New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bitno je uci u PO. ocigledno pokusavaju da uspostave i igru trčanja za PO. nema alarma. bitno je uci u PO . sada sa koje pozicije za pravu ekipu nije bitno.

New England Patriots - Page 6 Dres New England Patriots - Page 6 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

130New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:57

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Koliko cjenim Josha,stvarno ne znam sta mu je sa playcallingom???

131New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:57

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
vezbaju.

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

132New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:59

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::bitno je uci u PO. ocigledno pokusavaju da uspostave i igru trčanja za PO. nema alarma. bitno je uci u PO . sada sa koje pozicije za pravu ekipu nije bitno.

Mislim Dule da za nas je bitno. Jer je razlika ogromna kad igramo u Bostonu ili u gostima. Nekako mislim da nemamo sanse na Arrow headu ili Heinz Fieldu u mogucem finalu AFC-a.

133New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Cenci ::
@dr.dule ::bitno je uci u PO. ocigledno pokusavaju da uspostave i igru trčanja za PO. nema alarma. bitno je uci u PO . sada sa koje pozicije za pravu ekipu nije bitno.

Mislim Dule da za nas je bitno. Jer je razlika ogromna kad igramo u Bostonu ili u gostima. Nekako mislim da nemamo sanse na Arrow headu ili Heinz Fieldu u mogucem finalu AFC-a.
Pitt vas nece preskociti sigurno..

134New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:06

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Problem je taj sta su svi ove dvije tekme protiv Billsa i Jetsa vec upisali kao win,ali biti ce tu borbe,samo da bi nas zaj..... Bilo bi dobro kad bi uzeli 2nd seed,ali nekako sumnjam

135New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I opet ste u PO i domaćini u WC u najgorem slučaju...

Poslije je sve moguće...

New England Patriots - Page 6 14523112

136New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Vise sumnjam da ce Hou dobiti obe nego vi ta dva izuzetno laka meca kod kuce. Hou je svoj bye propustio kad su krenuli 0-3

137New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
ahaahhah ali kakav izraz lica

New England Patriots - Page 6 Roster

138New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
ahaahhah ali kakav izraz lica
Bolestan pogled, kao i uvek

139New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:11

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Cenci, rekoh nema panike. ova ekipa moze dobiti bilo koju ekipu u nfl.u da li kuci ili na strani. naravno kada su u pravoj formi i ritmu.

" />

140New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 15:06

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Jedna od najvecih misterija ove sezone ostace ona pobjeda u Chicagu. Mada pomaze kad ST uvale 14 poena.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

141New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 15:11

niko32

Rookie
Rookie
@dr.dule ::Cenci, rekoh nema panike. ova ekipa moze dobiti bilo koju ekipu u nfl.u da li kuci ili na strani. naravno kada su u pravoj formi i ritmu.
mišljenja sam samo ako proradi odbrana protiv trčanja,idu oni daleko, ovako može ida ih otrese svako..

Poslednji izmenio niko32 dana Pon 17 Dec 2018, 15:12, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Greska u pisanju)

142New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 16:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
James White, Rob Gronkowski and Josh Gordon had 65 yards combined.
Not a recipy for success.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

143New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 17:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko je Gronk propao, drugi igrac skroz. Takodje sam mnogo vise ocekivao od Brady-Gordon uopste ove sezone..mozda prorade u PO

144New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 17:33

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Čuvaju se za PO

" />

145New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 18:36

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Njima sve zavisi od meca Filadelfija-Hjuston. Dobije li Hjuston, ne vidim kako ce Patsi do SuperBowla. Tri teska meca u plej-ofu, od toga bi cak dva bila u gostima.

146New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 19:56

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Meh, nijedno gostovanje NE nije tesko od ekipa na AFCu koji su ispred njih. Chargersi koji nemaju publiku u LA, Hjuston koji nista posebno nije pokazao i KC. Za druge dve ekipe ne verujem ni da bi predstavljale ozbiljnu prepreku. KC sa Hantom je druga prica.Pre ce da ih ugrozi Baltimor u Bostonu recimo ili Indijanapolis ako se plasiraju u PO.

Malo mi je teze da poverujem da ce Hjuston da slavi u Filadelfiji iako bih voleo to da se desi.

147New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 19:59

Blento

Blento
VIP
VIP
Streljoglav se generalno smatra teškim gostovanjem, jednim od najtežih,  bez obzira na kvalitet ekipe Čifsa koja u tom momentu igra.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

148New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 20:10

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Chargersi ce bit #5 seed pa bi oni dosli kod nas. Titans kuci, Houston u gostima i SD doma bi bio idealan scenario.

George Orwell

149New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 21:07

mardok

mardok
MVP
MVP
Wild Raven ::Streljoglav se generalno smatra teškim gostovanjem, jednim od najtežih,  bez obzira na kvalitet ekipe Čifsa koja u tom momentu igra.
Mislim da niko nije obavestio Tenesi o tome prosle godine.

150New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 21:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
a ni Bosvela one sezone kad im je sutnuo 6 golova Very Happy

New England Patriots - Page 6 Roster

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu