NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 21]

126New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 08:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Nema tu alarma, prekasno je u week 15 za to, previse stvari skripi. Kuci i u gostima dva razlicita tima.
Treba dobit ova dva meca do kraja i osigurat broj #3.

Ne djeluje dobro, posebno ako nam u WC dodju ovakvi Coltsi.
Veliko je pitanje da li ce Hou dobiti @Phi i Jax, a vi imate dva ultralaka home game tako da ste favoriti za bye i dalje.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

127New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:48

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja ne znam sta se forsira toliko run,i onda na 3rd downu banana. Imas Bradya,dobre hvatace,udri brate po pass-u,pa sta bude,a ne neke strong,i formacije i gluposti. Dobro je Romo reka pred kraj tekme,cudno da rezultat nije veci za Pitt.

128New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
New England Patriots - Page 6 48374201_10217560053208790_5729392802706489344_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fbeg1-1
Very Happy

129New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bitno je uci u PO. ocigledno pokusavaju da uspostave i igru trčanja za PO. nema alarma. bitno je uci u PO . sada sa koje pozicije za pravu ekipu nije bitno.

New England Patriots - Page 6 DresNew England Patriots - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

130New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:57

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Koliko cjenim Josha,stvarno ne znam sta mu je sa playcallingom???

131New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:57

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
vezbaju.

New England Patriots - Page 6 DresNew England Patriots - Page 6 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

132New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 09:59

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::bitno je uci u PO. ocigledno pokusavaju da uspostave i igru trčanja za PO. nema alarma. bitno je uci u PO . sada sa koje pozicije za pravu ekipu nije bitno.

Mislim Dule da za nas je bitno. Jer je razlika ogromna kad igramo u Bostonu ili u gostima. Nekako mislim da nemamo sanse na Arrow headu ili Heinz Fieldu u mogucem finalu AFC-a.

133New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Cenci ::
@dr.dule ::bitno je uci u PO. ocigledno pokusavaju da uspostave i igru trčanja za PO. nema alarma. bitno je uci u PO . sada sa koje pozicije za pravu ekipu nije bitno.

Mislim Dule da za nas je bitno. Jer je razlika ogromna kad igramo u Bostonu ili u gostima. Nekako mislim da nemamo sanse na Arrow headu ili Heinz Fieldu u mogucem finalu AFC-a.
Pitt vas nece preskociti sigurno..

134New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:06

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Problem je taj sta su svi ove dvije tekme protiv Billsa i Jetsa vec upisali kao win,ali biti ce tu borbe,samo da bi nas zaj..... Bilo bi dobro kad bi uzeli 2nd seed,ali nekako sumnjam

135New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I opet ste u PO i domaćini u WC u najgorem slučaju...

Poslije je sve moguće...

New England Patriots - Page 6 14523112

136New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Vise sumnjam da ce Hou dobiti obe nego vi ta dva izuzetno laka meca kod kuce. Hou je svoj bye propustio kad su krenuli 0-3

137New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
ahaahhah ali kakav izraz lica

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 6 Roster

138New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
ahaahhah ali kakav izraz lica
Bolestan pogled, kao i uvek

139New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 10:11

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Cenci, rekoh nema panike. ova ekipa moze dobiti bilo koju ekipu u nfl.u da li kuci ili na strani. naravno kada su u pravoj formi i ritmu.

140New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 15:06

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Jedna od najvecih misterija ove sezone ostace ona pobjeda u Chicagu. Mada pomaze kad ST uvale 14 poena.

141New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 15:11

niko32

Drafted
Drafted
@dr.dule ::Cenci, rekoh nema panike. ova ekipa moze dobiti bilo koju ekipu u nfl.u da li kuci ili na strani. naravno kada su u pravoj formi i ritmu.
mišljenja sam samo ako proradi odbrana protiv trčanja,idu oni daleko, ovako može ida ih otrese svako..

Poslednji izmenio niko32 dana Pon 17 Dec 2018, 15:12, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Greska u pisanju)

142New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 16:01

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
James White, Rob Gronkowski and Josh Gordon had 65 yards combined.
Not a recipy for success.

143New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 17:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko je Gronk propao, drugi igrac skroz. Takodje sam mnogo vise ocekivao od Brady-Gordon uopste ove sezone..mozda prorade u PO

144New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 17:33

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Čuvaju se za PO

145New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 18:36

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Njima sve zavisi od meca Filadelfija-Hjuston. Dobije li Hjuston, ne vidim kako ce Patsi do SuperBowla. Tri teska meca u plej-ofu, od toga bi cak dva bila u gostima.

146New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 19:56

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Meh, nijedno gostovanje NE nije tesko od ekipa na AFCu koji su ispred njih. Chargersi koji nemaju publiku u LA, Hjuston koji nista posebno nije pokazao i KC. Za druge dve ekipe ne verujem ni da bi predstavljale ozbiljnu prepreku. KC sa Hantom je druga prica.Pre ce da ih ugrozi Baltimor u Bostonu recimo ili Indijanapolis ako se plasiraju u PO.

Malo mi je teze da poverujem da ce Hjuston da slavi u Filadelfiji iako bih voleo to da se desi.

147New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 19:59

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Streljoglav se generalno smatra teškim gostovanjem, jednim od najtežih,  bez obzira na kvalitet ekipe Čifsa koja u tom momentu igra.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

148New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 20:10

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Chargersi ce bit #5 seed pa bi oni dosli kod nas. Titans kuci, Houston u gostima i SD doma bi bio idealan scenario.

149New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 21:07

mardok

mardok
MVP
MVP
@Wild Raven ::Streljoglav se generalno smatra teškim gostovanjem, jednim od najtežih,  bez obzira na kvalitet ekipe Čifsa koja u tom momentu igra.
Mislim da niko nije obavestio Tenesi o tome prosle godine.

150New England Patriots - Page 6 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 21:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
a ni Bosvela one sezone kad im je sutnuo 6 golova Very Happy

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 6 Roster

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu