NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 30]

101New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 07:57

L.D.

L.D.
NFL Player
NFL Player
Sta bi bilo kad bi bilo ovo ode u istoriju ,kao neki miracle na fish stadionu....slicno onom mecu NO-Jags samo sto je Kerney tada promasio za extra point.

102New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 09:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@zvaljo ::Leševe vam mrtve jebem nesposobne, stoko jedna
Ovo sam cekao Laughing
Nerezonski potez stavljati Gronka, kao da Tanehil moze da izbaci loptu 70y. Sreca po Patse da je Hou izgubio.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

103New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 09:35

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bitno je uci u PO. sve ostalo je za nepredvidivo.

New England Patriots - Page 5 DresNew England Patriots - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

104New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 13:42

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nije se ni napad proslavio u drugom poluvremenu. 6 poena samo.

105New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 13:49

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
@dr.dule ::bitno je uci u PO. sve ostalo je za nepredvidivo.

Osim ako uđete kao no1 seed onda znamo da idete do kraja

106New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 15:57

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nema tu lebe. cilj je da se udje u PO ostalo ce se korak po korak.

New England Patriots - Page 5 DresNew England Patriots - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

107New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 15:58

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nego jel video neko druga Žvalju? zabrinut sam za njega. lično prihvata slabosti tima.

108New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 16:05

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Patriots are 3-4 . jedina im uteha da nisu izgubili od ozbiljne ekipe. mozda jer nisu ni igrali sa njima. evo sada u nedelju ce biti 3-5 ... doslo doba da vadis PO protiv Bafala ili NYJ. ne smem ni da pomislim da izgube sve do kraja.

109New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 16:21

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
@dr.dule ::nego jel video neko druga Žvalju? zabrinut sam za njega. lično prihvata slabosti tima.

Smile

Imam kolegu, orilo, gorilo, nikad ne gubi zivce, ne psuje, ladan ko spricer, zivaca za izvoz ima. I sve do zimus, proljetos kadli, gdje covjek, bolovanje, sta je, eno ga u bg, operacija, vadi stitnu, prokapala. Zato zvaljo pickara za svaku glupost, stitna ko u novorodjenceta. Jetra doduse, ko u mrtvaca, al to je drugi par opanaka

110New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 16:34

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
idi bre Žvaljo. mora da ti jetra stradala od preteranog peglanja. znaju žene ubit svog čoeka u dobroj nameri.

jest vala. mora malo emocije da se unese u gledanje meča. to ti je isto kao i strast u erotici.

111New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 17:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@zvaljo ::
@dr.dule ::nego jel video neko druga Žvalju? zabrinut sam za njega. lično prihvata slabosti tima.

Smile

Imam kolegu, orilo, gorilo, nikad ne gubi zivce, ne psuje, ladan ko spricer, zivaca za izvoz ima. I sve do zimus, proljetos kadli, gdje covjek, bolovanje, sta je, eno ga u bg, operacija, vadi stitnu, prokapala. Zato zvaljo pickara za svaku glupost, stitna ko u novorodjenceta. Jetra doduse, ko u mrtvaca, al to je drugi par opanaka
Cool Cool Laughing Laughing
Najveci car foruma

112New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 18:26

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
@Peyton Manning ::
@zvaljo ::

Smile

Cool Cool Laughing Laughing
Najveci car foruma

Embarassed stop iiit

113New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 18:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sigurno si pocrveneo

114New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 18:35

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
gledam replay akcije, van noy i jones su imali laganicu da tackluju i zavrse posao, da ne povjerujes

115New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 10 Dec 2018, 18:39

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star
@dr.dule ::idi bre Žvaljo. mora da ti jetra stradala od preteranog peglanja. znaju žene ubit svog čoeka u dobroj nameri.

jest vala. mora malo emocije da se unese u gledanje meča. to ti je isto kao i strast u erotici.

Very Happy

Nikad sport nisam mogo gledat nako, bzze, uvijek sam nenormalan bio. Blagi offtopic, sudbina kleta, moj Doco, sprijecila me sutra da idem na psg. Nadam se da ces me dostojno zamjeniti

116New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Sre 12 Dec 2018, 15:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
jesam. zaspao sam pod uticajem hemije vec oko 19.30 i probudio se videti konacan rezultat.

117New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Ned 16 Dec 2018, 22:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Shelton is a healthy scratch for the third-straight week. The offseason trade acquisition is looking like he will have his 2019 team option declined.

118New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Ned 16 Dec 2018, 22:09

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Opcija je vec odbijena.

119New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 01:00

penban

penban
Moderator
Moderator
Realno, ove sezone ne klika sve kako treba.

Svojim glupostima držimo protivnike u igri. Meč protiv MIA najbolji primer. Ne mislim na TD na kraju, to je posebna glupost, već na lošu realizaciju na poluvremenu, gomilu dropova, glupih penaltija... isto tako večeras... biće mučno gledati nas u PO

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

120New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 01:26

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Vrijeme je da se upali alaram ,ovako loše u 12.mjesecu nismo igrali,nemogu se sjetiti! Bojim se da će u PO biti one&done!

121New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 01:32

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nema tu alarma, prekasno je u week 15 za to, previse stvari skripi. Kuci i u gostima dva razlicita tima.
Treba dobit ova dva meca do kraja i osigurat broj #3.

Ne djeluje dobro, posebno ako nam u WC dodju ovakvi Coltsi.

122New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 01:42

niko32

Drafted
Drafted
Tesko će ići definitivno.. Ovo danas još gore nego protiv Delfina.. Nemoć na obe strane lopte..

123New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 02:03

Steelers

Design Team
Design Team
Nego, jel igrao Brejdi? Very Happy

New England Patriots - Page 5 419

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 5 Roster

124New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 02:05

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Jedna od rijetkih pozitivnih stvari - svaka cast za JC Jacksona, prezivio je vatreno krstenje nocas.
Jos jedan UFA biser.

125New England Patriots - Page 5 Empty Re: New England Patriots taj Pon 17 Dec 2018, 02:19

Steelers

Design Team
Design Team

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New England Patriots - Page 5 Roster

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu