NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 34 od 35]

826Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 11:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kakvo je to qratz pitanje...

Dobit ćete batine, izgubit 40 razlike...

Vi ste samo kamenčić na putu do 7og SB naslova kojeg osvajaju ove godine...

Čak im ni Seattle neće moći stat na put...

Pittsburgh Steelers - Page 34 14523112

827Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 12:26

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 34 Roster

828Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 13:15

mardok

mardok
MVP
MVP
https://www.youtube.com/watch?v=chzf6Mmsl1Y

Jel treba da pogadjamo kako proziva Audible ?

829Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 13:20

Blento

Blento
VIP
VIP
3-2 Brownsi field goal-om sa pedeset jardi  uz vetar i zvuk sirene. Pre toga Minka isforsirao sejfti.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

830Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 15:08

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@mardok ::https://www.youtube.com/watch?v=chzf6Mmsl1Y

Jel treba da pogadjamo kako proziva  Audible ?
Kakav car Cool

831Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 15:36

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Simpaticni su ti igraci sa manjih koledza, plus Devlin ima harizmu. Bilo mi je zao u avgustu kad su ga otpustili nakon sjajnog preseasona. Ali u tom momentu je bio jednostavno 4. QB i nije bilo prostora za njega. U medjuvremenu svasta se izdesavalo Dzosua Dobs presao u Dzeksonvil, Ben na IR, a Rudolf los na pocetku sezone i eto njega kao startera. Bas mi je drago zbog momka. Kao Nik Malens prosle godine

Inace drzi rekord po broju bacenih jardi u tom nizem rangu koledz fudbala
He was the recipient of the 2018 Walter Payton Award during his senior year in which he set the NCAA FCS career record for passing yards with 14,584. Hodges’ mark broke the previous record that was set by former Alcorn State quarterback Steve McNair in 1994.

832Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 16:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
sto se tice odbrane svi pricaju o Fitzu (opravdano jer je izj sa petersom i mekartijem prvi po broju INT, plus ima vise famblova od ove dvojice) ali slabo ko pominje TJ Watt-a i Devina Busa. prvi odlican iz utakmice u utakmicu. Sakupio je 11.5 sekova do sad, 1 manje od lidera lige, ali pomaze mnogo vise nego sto pokazuje statistika. Ako nije on onda je tu Kem Hejvard. konstantno vrse pritisak na QB. Bad Dupri se isto dosta popravio. Steta sto je Tuitt na IR to bi tek bila odlicna linija. Ruki Devin Bus sve jaci i jaci. Pokupio je 4 fambla i 2 INT za sad, mada sam ocekivao jos vise od njega
iako nije shutdown cb kakav je nekad bio Hejden statisticki nebitan 1 INT, ali to i nije njegov stil igresto se tice broja odbranjenih pasova 12 i dalje najbolji cb u ekipi.

steta zbog ove sezone kad nemamo dobrog qb. ako se patak pokaze makar kao dobar game manager mogli bismo se osloniti na odbranu, ali bice tesko ista uraditi u plejofu. Koner svako malo van terena, Smit Suster isto pao, ali sve je to ustvari do QB. ova ekipa sa Big Benom bi rastavila ove iste Rejvense

833Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 16:41

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Steelers ::
ova ekipa sa Big Benom bi rastavila ove iste Rejvense

https://youtu.be/Mp935C5xFY8?t=7

834Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 16:55

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::
@Steelers ::
ova ekipa sa Big Benom bi rastavila ove iste Rejvense

https://youtu.be/Mp935C5xFY8?t=7
samo upamti da ste nas dobili fild golom u OT Smile veliki rejvensi na vrhuncu moci Laughing
Ben bi vas pozdravio kao sto je to radio godinama
https://youtu.be/D2M8YT8hxso?t=3130

835Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 17:11

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
To je zapravo bilo jako daleko od vrhunca moci, tu smo dosli na HF posle dva ocajna meca i jos smo se trazili, napravili par promena u odbrani pre svega i od tad je krenulo dizanje forme. Ovo sad je vrhunac moci, po meni mozda cak i prerano tempiran al svejedno bi u ovom trenutku dobili Stilerse glat i sa Big Benom.

836Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 17:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::To je zapravo bilo jako daleko od vrhunca moci, tu smo dosli na HF posle dva ocajna meca i jos smo se trazili, napravili par promena u odbrani pre svega i od tad je krenulo dizanje forme. Ovo sad je vrhunac moci, po meni mozda cak i prerano tempiran al svejedno bi u ovom trenutku dobili Stilerse glat i sa Big Benom.
Ugazili bi ste ih.
Kakav Big Ben, bas mi on bio neki game changer u ovom momentu

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

837Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 20:28

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::
@Ol' Dirty Bastard ::To je zapravo bilo jako daleko od vrhunca moci, tu smo dosli na HF posle dva ocajna meca i jos smo se trazili, napravili par promena u odbrani pre svega i od tad je krenulo dizanje forme. Ovo sad je vrhunac moci, po meni mozda cak i prerano tempiran al svejedno bi u ovom trenutku dobili Stilerse glat i sa Big Benom.
Ugazili bi ste ih.
Kakav Big Ben, bas mi on bio neki game changer u ovom momentu
sigurno bolji od nekog lamara dzeksona Smile

838Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 20:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Navijacka nerealnost na delu Very Happy

839Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 20:37

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Navijacka nerealnost na delu Very Happy
pitacu te dogodine Smile
upamti ovaj post
https://www.facebook.com/foxsports/videos/big-ben-is-underrated/2123217851232736/

840Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 20:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ne tvrdim ja da ce Lamar biti stalno ovako dobar, govorim trenutno

841Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 20:56

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Od svih ljudi u svijetu fudbala, ti nadje ovog ludaka.

Kad si spomenuo Hadena i broj INT, to je prilicno irelevantna stavka za CB. Nikad ne govori dovoljno o kvalitetu igre. Mnogo zavisi i defanzivne seme, zona ili man2man. Gilmore je prosle godine bio najbolji CB lige, a imao samo 2 komada.
Ono sto nikad ne ulazi u statistiku je ''gasenje'' glavnog protivnickog receivera i potpuno izbjegavanje jedne strane terena. To je ono sto se pika.

842Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 21:35

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Da Rejvensi rotiraju RGIII i MekSorlija, da im je Gus Bus Edvards prvi RB te Bojkin i Holivud glavne hvatačke opcije, imali bi skor 2-9 sada.

To sve se dešava u Pitsburgu ove sezone i ekipa je na WC mestu više nego zasluženo. Speaks volume.

843Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 21:57

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Vidim dobar supljak tradiciobalnih rivala

STANE VAS SVE PRATI

844Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 22:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Kad si spomenuo Hadena i broj INT, to je prilicno irelevantna stavka za CB. Nikad ne govori dovoljno o kvalitetu igre. Mnogo zavisi i defanzivne seme, zona ili man2man. Gilmore je prosle godine bio najbolji CB lige, a imao samo 2 komada.
Ono sto nikad ne ulazi u statistiku je ''gasenje'' glavnog protivnickog receivera i potpuno izbjegavanje jedne strane terena. To je ono sto se pika.
tacno tako, odlican je da zatvori protivnicke risivere, imao je par nestvarnih odbranjenih pasova i zato je za mene i dalje elitni CB. protiv Remsa je skakao kao macka. a i inace otkad je dosao imao je nestvarnih meceva kao onaj sa Falkonsima kad je potpuno ugasio Julia Jonesa
@BasBetis ::Da Rejvensi rotiraju RGIII i MekSorlija, da im je Gus Bus Edvards prvi RB te Bojkin i Holivud glavne hvatačke opcije, imali bi skor 2-9 sada.

To sve se dešava u Pitsburgu ove sezone i ekipa je na WC mestu više nego zasluženo. Speaks volume.
tapsanje
https://www.youtube.com/watch?v=dO-AVSRNGAU

845Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Nov 2019, 17:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
kakva euforija na 6:20  Very Happy

846Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 01 Dec 2019, 22:16

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Džaba je Bejker sukao brkove, nije nas zbunio.

847Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 02 Dec 2019, 10:39

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Tim koji je sinoc dobio klivlend i njihova avgustovska pozicija

Devlin Patak Hodges, 4. QB, practice squad, UDFA
Johnny Holton, practice squad, UDFA
Deon Cain, ukraden iz practice squad Koltsa, 6. runda
Benny Snell, 3. RB, 4. runda proslog drafta
Kerrith Whyte, ukraden iz practice squad Cikaga, 7. runda

848Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 02 Dec 2019, 11:03

Blento

Blento
VIP
VIP
Ne zna se da li su navijači Majamija više razočarani vašom ili svojom sopstvenom pobedom.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

849Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 02 Dec 2019, 12:31

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Patak baca bombe.

850Pittsburgh Steelers - Page 34 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 03 Dec 2019, 17:30

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Ako Stilersi udju u PO, Tomlin mora biti trener godine u NFLu... Sa ovim rosterom, 90% trenera bi posle uvodnih 1-4 zavrsila sa 3-13 sezonu nakon silnih povreda.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 34 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu