NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 33 od 35]

801Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 17:02

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ja bih ovo rešio obaranjem ruku na combineu...

802Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 17:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
vinjak off bolje

803Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 17:10

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Prvo vinjak, onda odmeravanje snaga

804Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 17:58

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Celicni,da si ti ziv i zdrav,gledao ja celu vasu tekmu sinoc. Smile

Minkah je trenutno istinski game changer,Haden je uvek bio dobar CB,pravi veteran.

Odbrana vam jos nije top 3 u ligi,ne zavaravaj se,no,videcemo sve u cetvrtak.

Mi, ne pamtim ,kada smo dali 20 plus poena na mecu. Vasa odbrana,ako je top 2 u ligi,to su tvoje reci,trebali bi nas napad lakocom da drzi ispod 20 poena.

805Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 18:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
dobicete nas jednu makar, bez brige, ne igra big ben pa da ne mozete
@Zona do trona ::Vasa odbrana,ako je top 2 u ligi,to su tvoje reci,trebali bi nas napad lakocom da drzi ispod 20 poena.
uzalud ti odbrana ne znam kakva pored onakvog napada. jednom se desi mec kao sinoc da svih 60 minuta drzis protivnika u dzepu. cudi me iskreno kako nije pukla sinoc. i jos da odbrana postize poene. mnogo bi bilo.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 33 Roster

806Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 18:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Niko normalan ih ne bi stavio protiv Ramsa koji dolaze posle bye weeka. Ovo je najimpresivnija predstava nekog unita ove nedelje.
Hvala na utehama Cool

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

807Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 18:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@Steelers ::dobicete nas jednu makar, bez brige, ne igra big ben pa da ne mozete
@Zona do trona ::Vasa odbrana,ako je top 2 u ligi,to su tvoje reci,trebali bi nas napad lakocom da drzi ispod 20 poena.
uzalud ti odbrana ne znam kakva pored onakvog napada. jednom se desi mec kao sinoc da svih 60 minuta drzis protivnika u dzepu. cudi me iskreno kako nije pukla sinoc. i jos da odbrana postize poene. mnogo bi bilo.

Dobro,sto se tice Ramsa,sve sam blizi misljenju da se njihov ceo napad zasnivao na Gurley-ju.

Kako Gurley-ju zdravlje vise ne dozvoljava da ima broj touches koje je imao pre,Gff deluje kao bust.

A i mladjani HC sve manje deluje kao novi Mocart.

808Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 14 Nov 2019, 21:43

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Jebeni četvrtak a divizijski derbi. Crying or Very sad

809Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 15 Nov 2019, 08:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kakav napad imate, ni dvije nedjelje vam ne bi pomogle, bolje da si prespavo...

Pittsburgh Steelers - Page 33 14523112

810Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 15 Nov 2019, 14:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I dobro ste me naguzili s Connerom...

Čo'ek bio aktivan a jedva izdržo nekoliko snapova...

I prc milojka, jedan poen, piši kući propalo je...

Pittsburgh Steelers - Page 33 14523112

811Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 15 Nov 2019, 18:02

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Conner jeste nacet, ali je svakako produkt sistema.

812Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 15 Nov 2019, 19:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::I dobro ste me naguzili s Connerom...

Čo'ek bio aktivan a jedva izdržo nekoliko snapova...

I prc milojka, jedan poen, piši kući propalo je...
Ajde aktivan, nego tri full treninga za redom

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

813Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 15 Nov 2019, 21:15

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
@kb8 ::Kakav napad imate, ni dvije nedjelje vam ne bi pomogle, bolje da si prespavo...

Zbog termina i obaveza sam i morao prespavati. Very Happy

Ko god očekuje da napad Stilersa blista - i to u skraćenoj nedelji, u gostima - može komotno i da veruje u bajke. Ovaj napad je promenio tri QB-a ove sezone, skoro svi skill igrači vuku lakšu ili težu povredu, neki su prilično neiskusni, jedan od startnih (i najiskusniji među njima) risivera je u međuvremenu otpušten jer je dropovao svaku bogovetnu loptu, polovina ofanzivne linije je na limited režimu tokom nedelju, itd. Nije to izgovor ali čisto da se vidi stanje stvari. 5-5 je zlatni skor.

814Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 15 Nov 2019, 23:44

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Povrh svega bili ste u mecu. Ona dva playcalla pri rezultatu 14-7 na polovini Clevelanda bas nisu imali smisla.

815Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 16 Nov 2019, 15:23

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

816Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 16 Nov 2019, 18:41

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Koji bolid

817Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 25 Nov 2019, 19:57

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
E sada na redu ovi siročići Artija Modela.

818Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 26 Nov 2019, 18:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Devlin Hodges will start Week 13 against the Browns.

This is how things had been headed after Hodges came off the bench to lead the Steelers to a Week 12 win. It means the Browns won't get a rematch with Mason Rudolph, who was at the center of the late game brawl when they played in Week 11.

819Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 26 Nov 2019, 19:30

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

Laughing Laughing Laughing

820Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 26 Nov 2019, 20:15

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ja ne vidim kako Steelersi mogu dobiti Brownse sa ovakvim napadom. Jedino da odbrana napravi min 2 defanzivna TD

821Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 26 Nov 2019, 23:18

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@The Bad Man ::Ja ne vidim kako Steelersi mogu dobiti Brownse sa ovakvim napadom. Jedino da odbrana napravi min 2 defanzivna TD

Polako,i mnogo cudnije stvari su se desavale. Very Happy

Tomlin stavlja Hodgesa,po meni,iz jednog jedinog razloga.

Niko u ligi nema ni 10 min njegovog game tape-a.

822Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 00:03

mardok

mardok
MVP
MVP
Osim mozda u dozivanju pataka.

823Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 07:38

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Very Happy

824Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 11:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Zona do trona ::
@The Bad Man ::Ja ne vidim kako Steelersi mogu dobiti Brownse sa ovakvim napadom. Jedino da odbrana napravi min 2 defanzivna TD

Polako,i mnogo cudnije stvari su se desavale. Very Happy

Tomlin stavlja Hodgesa,po meni,iz jednog jedinog razloga.

Niko u ligi nema ni 10 min njegovog game tape-a.
stavlja Hodzesa da ne bi brownsi bili nalozeni da slome Rudolfa, a onda celicni linijasi da slome njih

825Pittsburgh Steelers - Page 33 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Nov 2019, 11:34

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Celicni,sta oceujes u nedelju?

Neka analiza,prognoza?

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 33 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu