NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 33]

776Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 30 Okt 2019, 17:46

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@BasBetis ::Polažem velike nade u Dijontea.
Neko tu ima cheat code kad su WR u pitanju.

Jako bitan mec za Steelerse, rezultat donosi ogroman swing na jednu ili drugu stranu.
Ne mogu da odustanu od borbe jer nemaju pik, ali poraz bi bio veliki udarac u borbi za diviziju.

777Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 30 Okt 2019, 18:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::
@BasBetis ::Polažem velike nade u Dijontea.
Neko tu ima cheat code kad su WR u pitanju.

Jako bitan mec za Steelerse, rezultat donosi ogroman swing na jednu ili drugu stranu.
Ne mogu da odustanu od borbe jer nemaju pik, ali poraz bi bio veliki udarac u borbi za diviziju.
sad ozbiljno sumnjam iskreno da cemo osvojiti diviziju. vise preko wild card ako se otvori kao 2013 samo da se zalomi drugacije ovaj put Very Happy jedan fild gol Cifsa nas je eliminisao

za ovo sto se tice risivera si upravu, kao da imaju fabriku kad ode jedan pojavi se drugi Plaxico Burress, Hines Ward, Santonio Holmes, Mike Wallace, Emmanuel Sanders, Antonio Brown, Juju Smith Schuster i sad cekamo ko ce iskociti sledeci dal James Washington ili Diontae Johnson

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 32 Roster

778Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 30 Okt 2019, 18:05

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ako Ravensi izgube u nedelju, a Steelersi dobiju, sve je tu otvoreno. Ne bi otpisao ni Brownse uz onaj vanila raspored do kraja.

779Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 02 Nov 2019, 21:02

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Monkrif dobio zahvalnicu.

780Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 02 Nov 2019, 21:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Reklo bi se zasluzeno, dosta laganih bacanja ispustio, ne hvata zicere plus je nesiguran

In the Steelers’ case, the signing of Moncrief would have cost them a third-round compensatory pick for losing running back Le'Veon Bell. But because Moncrief has now been released before Week 10, the third-round pick for Bell is expected to go back to the Steelers.

781Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 02 Nov 2019, 22:55

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Od njega sam očekivao da malo rastereti Smit-Šustera i stvori mu prostora, kad ono, polni organ, što se kaže.

782Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 03 Nov 2019, 12:58

mardok

mardok
MVP
MVP
Sta mislis zasto JAX kuka, dali su njemu 9mil, + ugovor za staklenog Lee-ja, a pustio si A.Robinsona u Cikago za slicne ili manje pare.

783Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 03 Nov 2019, 13:09

Blento

Blento
VIP
VIP
Više prostora za mlađahnog Diontea...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

784Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 03 Nov 2019, 22:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
majstor celicne odbrane, eto vam pik Delfini, odlican je Minkah - Polamalu Smile

785Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 04 Nov 2019, 11:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Bogami, mec protiv Remsa odlucuje dalji tok sezone. Ova pobeda nista nece da znaci ako se izgubi od Remsa kuci.

Indi je jak PO kandidat, a i ovi pomahnitali Bilsi ce dobaciti do 10 pobeda.

Sada sam jos vise sigurniji da ce AFC S imati dva tima u PO.

786Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 04 Nov 2019, 12:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Dark Knight Rises

Pittsburgh Steelers - Page 32 YellowishGentleCowrie-size_restricted

787Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 04 Nov 2019, 15:40

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Junačka pobeda.

788Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 04 Nov 2019, 15:52

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Da je holder odradio posao na zadnjem kicku, ko zna sta bi bilo. Generalno, bas ruzan mec mada juce je sve bilo katastrofa osim SNF, a i tu je bila gomila gresaka.

789Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 02:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Sampionska odbrana
Od defanzivne linije, lajnbekera do sekondarija
Uzivanje za gledati Smile

790Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 02:02

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Odbrano moja.

791Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 09:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ja debil ih bencujem u fantasy i zato cu izgubiti scratch scratch

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

792Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 14:07

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Niko normalan ih ne bi stavio protiv Ramsa koji dolaze posle bye weeka. Ovo je najimpresivnija predstava nekog unita ove nedelje.

793Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 14:11

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
@Peyton Manning ::Ja debil ih bencujem u fantasy i zato cu izgubiti scratch scratch

Ja ih stavio umesto Džetsa u 5 do 7 juče. Very Happy

794Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 14:13

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Niko normalan ih ne bi stavio protiv Ramsa koji dolaze posle bye weeka. Ovo je najimpresivnija predstava nekog unita ove nedelje.
meni su bili u postavi Very Happy

795Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 14:18

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ti si homer, a i nemas drugu odbranu Very Happy

796Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 15:34

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Celicni,zar ti nisi rekao da ove sezone gledas jedan mec na svakih 7 kola? Very Happy

Dobro,ako si vec poceo da pratis,pokreni za cas neku net peticiju da PIT promeni ime u PIT Lav Jasini ili PIT Smajheli.

Posto vidim neke poetske akrobacije poput DB nam se bacaju kao golmani itd. Very Happy

797Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 15:40

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
odakle tebe zona, bas komentarisemo nedavno sa Ol'Dirty Bastard nema te 100 godina Very Happy
sad kad ste dobili jednu ocelicio si se Laughing ne odgovaram na trash talk, pokazacemo se na terenu

798Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 16:25

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

799Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 16:40

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@Steelers ::odakle tebe zona, bas komentarisemo nedavno sa Ol'Dirty Bastard nema te 100 godina Very Happy
sad kad ste dobili jednu ocelicio si se Laughing ne odgovaram na trash talk, pokazacemo se na terenu

Kakav trash talk? Very Happy

Ja ti nisam pretio kako cemo vas ugaziti u cetvrtak. Smile

800Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 11 Nov 2019, 16:56

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Zona do trona ::
@Steelers ::odakle tebe zona, bas komentarisemo nedavno sa Ol'Dirty Bastard nema te 100 godina Very Happy

Kakav trash talk? Very Happy

Ja ti nisam pretio kako cemo vas ugaziti u cetvrtak. Smile
nema na hajlajtsima koje je nfl izbacio na jutub, ali pogledaj utakmicu
kakav odraz hejdena, nerealno 2,3 puta kao macka je skocio u stranu citavom duzinom kao golman i ispruzio ruku ispred risivera onemogucivsi sigurno hvatanje. air steelers

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 33]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu