NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 33]

76Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 16:54

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ako preživite Remzija sledeći vikend, velike su šanse za preskakanje wild runde

77Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 10 Nov 2018, 17:16

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Mike Tomlin’s Son Commits to Terps

Don’t be surprised if you see Steelers Head Coach Mike Tomlin in Maryland next year more than during his team’s annual game in Baltimore. Tomlin’s son, Dino, a consensus three-star wide receiver prospect by various college football recruiting websites, committed to play at Maryland yesterday.

Dino Tomlin is the first prospect to commit to the Terps since previous Head Coach D.J. Durkin was fired last week.

“I felt it was the right place for me to develop," Dino told 247 Sports’ Steve Wilftong. "Get to see good competition. Close to family. … Get to play schools that passed on me.”

Dino won’t be the only son of a key figure in the Ravens-Steelers rivalry playing for Maryland next fall. As Shaffer noted, “He’s set to overlap for at least two years with Rayshad Lewis, the son of Ray Lewis and a sophomore cornerback who started his career at Utah State.”

Putting aside any disdain you may have for the Steelers, it’s pretty cool that Lewis’ and Tomlin’s sons will be on the same team together. Seeing Mike Tomlin wearing Maryland gear will also be a bizarre sight.

78Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 10 Nov 2018, 18:23

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::it’s pretty cool that Lewis’ and Tomlin’s sons will be on the same team together. Seeing Mike Tomlin wearing Maryland gear will also be a bizarre sight.
kakva ekipa Very Happy
i tomlinov otac je igrao za baltimor, danasnji indijanapolis

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 4 Roster

79Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 10 Nov 2018, 20:00

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
I onda posle kazu sto nema crnih QB-ova, pa vidis da ih od malena uce ko baca a ko hvata Very Happy

80Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 11 Nov 2018, 15:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
ESPN's Adam Schefter reports Le'Veon Bell isn't expected to report before Tuesday's franchise tag deadline.
It means Bell will forfeit his remaining $6.84 million salary and sit out the entire season. Bell already counts as a third-year franchise player for 2019, so there's not much upside in him returning to a timeshare with James Conner. He also avoids injury and potentially extends his career. Bell will either be transition tagged or allowed to walk next offseason, where he'll become one of the highest paid backs in the league. The Steelers can move forward with Conner under team control through 2020.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

81Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 12 Nov 2018, 16:29

Blento

Blento
VIP
VIP

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

82Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 12 Nov 2018, 17:31

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Kenja mi se više od ove sapunice sa Belom i svih nevladinih organizacija koje su se uzvrpoljile. Nije držan na hlebu i vodi, već na jebenih 14 miliona dolara kojih se dobrovoljno odrekao a Runiji su odlučili da ne vredi toliko i treba šansu dati Koneru.

Činjenica jedna: Stilersi imaju napad (i ekipu) koja ne zavisi od Bela (niti bi zavisio od njega) te mu se ne mora titrati.

Činjenica druga: On i dalje može dobiti veliki novac (za trkača) sledeće godine ali onoliko koliko je tražio tržište NFL-a će mu teško ponuditi. Ali je on rešio i da odbije ovogodišnji novac.

83Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 12 Nov 2018, 19:49

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@BasBetis ::Kenja mi se više od ove sapunice sa Belom i svih nevladinih organizacija koje su se uzvrpoljile. Nije držan na hlebu i vodi, već na jebenih 14 miliona dolara kojih se dobrovoljno odrekao a Runiji su odlučili da ne vredi toliko i treba šansu dati Koneru.

Činjenica jedna: Stilersi imaju napad (i ekipu) koja ne zavisi od Bela (niti bi zavisio od njega) te mu se ne mora titrati.

Činjenica druga: On i dalje može dobiti veliki novac (za trkača) sledeće godine ali onoliko koliko je tražio tržište NFL-a će mu teško ponuditi. Ali je on rešio i da odbije ovogodišnji novac.

Upravu si, smorila je ta prica vise. I to ne samo nas, nego i tim. Posle svake utakmice novinari pitaju Tomlina i igrace o njemu, kao da nema ni jedna druga tema o kojoj se moze razgovarati. Postao je distrakcija.
A i za cinjenice se slazem. Jos otkad je pocela citava saga oko primadone 2016 znao sam da mu Pitsburg nece dati pare koje trazi. Na kraju su mu i ponudili tih 15 po sezoni i njih je odbio kao jer nema garancije. Hvala, dovidjenja.

84Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 12 Nov 2018, 19:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@BasBetis ::Kenja mi se više od ove sapunice sa Belom i svih nevladinih organizacija koje su se uzvrpoljile. Nije držan na hlebu i vodi, već na jebenih 14 miliona dolara kojih se dobrovoljno odrekao a Runiji su odlučili da ne vredi toliko i treba šansu dati Koneru.

Upravu si, smorila je ta prica vise. I to ne samo nas, nego i tim. Posle svake utakmice novinari pitaju Tomlina i igrace o njemu, kao da nema ni jedna druga tema o kojoj se moze razgovarati. Postao je distrakcija.
A i za cinjenice se slazem. Jos otkad je pocela citava saga oko primadone 2016 znao sam da mu Pitsburg nece dati pare koje trazi. Na kraju su mu i ponudili tih 15 po sezoni i njih je odbio kao jer nema garancije. Hvala, dovidjenja.
Evo jos dan-dva i onda ce zvanicno biti saga gotova. Ne verujem da ce se opet pominjati ni na prolece, nece ga tagovati jer bi 25 miliona ih to kostalo. Mozda transition tag, koji je ok i za njega i za Pitt

85Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 12 Nov 2018, 20:05

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ma on je apsolutno kriv za citavu tu pricu. Hocu-necu. I oni tvitovi idem iz majamija, stigao u pitsburg i slicno. Voli da se o njemu prica i da bude glavna tema, a realnost je da je lik nebitan. Skapirao je i on svoju gresku, dao je prostora Koneru i ovaj je pokazao. Pitsburg je pokazao da moze bez njega. Bel sad zna kad bi se vratio ne bi bio starter i jos bi mu vise pala vr. na trzistu

86Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 11:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Pittsburgh Steelers - Page 4 Statistika

87Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 12:52

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ko bi reko Atlanta tako visoko...

88Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 13:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Baš bi bilo lijepo da Zvonce se danas javi na raport i pokupi tih 6M što mu je preostalo za ovu sezonu i onda na prvoj tekmi O line pusti pse iz protivničke D da ga polome...

Cccccccc, to bi mi bilo draže nego da ufatimo #1 pick na Draftu ove sezone...

Pittsburgh Steelers - Page 4 14523112

89Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 15:16

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sa njim u sastavu i ovakvim Connerom su svakako jedan od favorita za SB, posebno sto dizu formu iz nedelje u nedelju. Ako to odbaci, stvarno je govedo. Ovih 15 miliona sto je bacio ove godine ce mozda dobit na sledeci ugovor, i to mozda.

90Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 19:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
haahaha bilo je svakakvih ludosti u Pitsburgu, jos od onoga kad je Hightower dolazio na pregovore kod nas da bi izvukao jaci ugovor od Patsa i na tviteru ljudi iz Pitsburga pisali desavanja iz minuta u minut

ali ovo je najjace. Le'Veon Bell Watch. Uzivo prenos ulice ispred prostorija Stilersa i gledanje hoce li se pojaviti u zadnja 3 sata Very Happy

Live News KDKA: Le'Veon Bell Watch

91Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 20:17

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
@Steelers ::Ma on je apsolutno kriv za citavu tu pricu. Hocu-necu. I oni tvitovi idem iz majamija, stigao u pitsburg i slicno. Voli da se o njemu prica i da bude glavna tema, a realnost je da je lik nebitan. Skapirao je i on svoju gresku, dao je prostora Koneru i ovaj je pokazao. Pitsburg je pokazao da moze bez njega. Bel sad zna kad bi se vratio ne bi bio starter i jos bi mu vise pala vr. na trzistu

Ma ja njemu ništa ne zameram. Hoće čovek novac ali ga neće dobiti, ne zato što Runiji ne žele da mu daju, već zato što tržište NFL-a neće taj novac dati trkaču. Plus dodaj da mu se to dešava u ekipi kojoj ne gori pod nogama kada je napad u pitanju.

92Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 13 Nov 2018, 22:01

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

93Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 08:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Conner ce doneti gomilu fantasy titula ove godine

94Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 08:55

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
samo hoce li tepsijom ispratiti Big Bena na pecanje?

Pittsburgh Steelers - Page 4 Dres Pittsburgh Steelers - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

95Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 14:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

faca Smile prizeman, vaspitan momak. po meni Vat i Hejden su najvazniji igraci odbrane Pitsburga. Dobro, ima tu jos dobrih igraca kao sto je Kem Hejvard ali ova dva su po meni kljucna. Kad oni dobro igraju i odbrana je odlicna. Po meni problem Stilersa je drugi CB, Burns je bencovan i sad se tu rotira nekoliko igraca. A i sejftiji. ILB igra sa oscilacijama. Kako bi bilo dobro da se Sazier oporavi i zaigra opet, ne samo zbog sporta nego i njega samog, zivotne price.

96Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 14:58

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
e sada da je ovo ili ono. onda bi Pit imao do sada 10-0 .

Pittsburgh Steelers - Page 4 Dres Pittsburgh Steelers - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

97Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 14:59

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::e sada da je ovo ili ono. onda bi Pit imao do sada 10-0 .
sta, ne kapiram?
ja sam napisao samo prednosti i slabosti odbrane Stilersa, nisam pisao sta bi bilo kad bi bilo Smile Dobro, sem za Shaziera kome zelim sve najbolje i da zaigra opet.

99Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 22:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

100Pittsburgh Steelers - Page 4 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 14 Nov 2018, 22:15

mardok

mardok
MVP
MVP
Stealers

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 33]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu