NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 29 od 33]

701Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 30 Sep 2019, 22:27

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Znas kako Bastard,dok svi iscekuju da ce svake sekunde svlacionica Brownsa odleteti u vazduh,vas star FA DB je mrtav ladan rekao da nije hteo da trci punom snagom,na TD runu Chubba,i rizikuje povredu zadnje loze.

Plus,njegova izjava na to sto je vas izvesni igrac propustio jucerasnji mec.

I vas TE,koji lupa u besu kacigom o klupu nakon katastrofalnog pasa Lamara na 4 th downu.

I onda,kao fol,ide da zagrli Lamara,a u sustini to radi jer zna da TV kamere sve snimaju...

702Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 30 Sep 2019, 22:37

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pa cekaju sa razlogom, ne mozes da poredis jednu frustraciju Andrewsa posle neuspelog pokusaja na 4ti daun zbog lose komunikacije sa svime onim sto diva Bekam nosi sa sobom, da ne nabrajam sad, samo od kako je u Braunsima je vec nekoliko puta skretao paznju medija na sebe potpuno bespotrebno. A sto se ET-a tice, nisam ni video tu izjavu al svakako nije trebao to reci al realno sanse nije imao da ga stigne .

703Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 30 Sep 2019, 22:58

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Kapiram to gloženje oko vaših FMP Železnik - Refleks - CZ klubova ali ne znam što baš ovde.

Smile

704Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 30 Sep 2019, 23:04

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Laughing

Necemo vise, pomesao sam jer sam cuo prosle godine na Heinz Fieldu "Let's go Browns" pa sam mislio da je ovo odgovarajuca tema.

705Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 11:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Zona do trona ::vas star FA DB je mrtav ladan rekao da nije hteo da trci punom snagom,na TD runu Chubba,i rizikuje povredu zadnje loze.

Bas sam sa drugovima tokom meca komentarisao da ne pamtimo da smo videli da je neko brze i lakse odustao od juranjega igraca..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

706Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 13:34

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@BasBetis ::Kapiram to gloženje oko vaših FMP Železnik - Refleks - CZ klubova ali ne znam što baš ovde.

Smile
Laughing Laughing Laughing

707Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 17:47

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
cepate celicni a?

708Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 17:48

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Miki HOF ::cepate celicni a?
dominacija, udaren temelj za sedmi lombardi

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 29 Roster

709Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 18:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
James Conner and Jaylen Samuels combine for 257 total yards and 2 touchdowns.

710Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 18:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Vidim Conner ima problema sa ankle

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

711Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 18:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Vidim Conner ima problema sa ankle
ne znam, valjda nece biti ozbiljno
Tomlin said James Conner (ankle) and Cam Heyward (quad) were only casualties of Bengals game, but each returned and finished the game

712Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 01 Okt 2019, 22:36

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
@Ol' Dirty Bastard ::Laughing

Necemo vise, pomesao sam jer sam cuo prosle godine na Heinz Fieldu "Let's go Browns" pa sam mislio da je ovo odgovarajuca tema.

Sve što će koristiti Stilersima biće urađeno, da se poslužim trampizmom.

713Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 02 Okt 2019, 18:23

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Da moj jubilarni 8000. post na forumu bude u omiljenoj temi Smile

714Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 03 Okt 2019, 22:41

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

715Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 06 Okt 2019, 22:47

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
sta je ovo spadosmo na treceg kvoterbeka

716Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 06 Okt 2019, 23:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
makar je odbrana ponovo izdominirala

5 Sck,3 Int

717Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 01:13

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sraman roughing the passer bukvalno donio FG za izjednacenje Ravensima. Ne znam koji je vise kurac sudijama.

718Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 08:04

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Meč je mogao otići na obe strane ali činjenica je da ova ekipa može mnogo kada su im glave na mestu.

719Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 10:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Dobri ste, jaki...

1-4 skor je vrh...

Šteta što je lopta okrugla pa svi danas igraju football...

Pittsburgh Steelers - Page 29 14523112

720Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 11:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Osim poraza od patriota... ostale 3 smo mi vise zasluzili ali dzabe kad izgubismo.

721Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 11:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
E to, to...

Zaslužili, zaslužili...

Prvi red pozorišta...

722Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 11:44

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ajde kabe gledaj tvoje raspale rudare. Zadnji put uzeli titulu u doba jugoslavije Laughing

723Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 11:58

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Axmo mi raspali, šta ste onda vi jadna vam majka...

I malo, pomalo, sljedeći put kad uzmemo Lombardia će biti sigurno prije vas...

A do tada gledajte prospekte i igrajte se mock drafta, ostavite football ekipama koje znaju šta to znači...

724Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 12:09

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Aj sto su izgubili, nego sto se cuti na ocigledne greske sudija jer jbg Lamar je u pitanju.
5 kola tek proslo, a gresaka ko u prici.

725Pittsburgh Steelers - Page 29 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 07 Okt 2019, 12:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa ne pjeva Dubioza džabe igrali su dobro, zajebo ih sudija...

Ko Hajduk je'ote...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 29 od 33]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu