NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 27 od 31]

651Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 12:48

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Mora da se ozbiljno vjeruje u Rudolpha.

652Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 13:03

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nosio on dovoljno tablu da preuzme loptu. verujem u momka. bice to opet epski mec Rudolf Bejker.

Pittsburgh Steelers - Page 27 DresPittsburgh Steelers - Page 27 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

653Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 13:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::nosio on dovoljno tablu da preuzme loptu. verujem u momka. bice to opet epski mec Rudolf Bejker.
Rudolf the red nosed reindeer ce biti ili totalni pogodak (ono najbolji qb u generaciji a najkasnije draftovan) ili promasaj.. nema izmedju. Najbolje je sto je najmanje izvikan, kao npr Mahomes. Taj draft svi su hvalili Mejfilda, Darnolda, Alena, Rosena, Dzeksona a nekako ispod radara i pomalo iznenadjujuce tek u trecoj rundi ga mi pokupili iako se pricalo da bi mogao izmedju 1 i 2 poci. Gledao sam ga u direktnom okrsaju sa mejfildom na koledzu i nista losiji nije bio

Nego moze li neko napisati tekst o Ficpatriku. Uopste ga nisam pratio i nepoznat mi je igrac. Zar je toliko dobar da je jedan konzerv. Pitsburg dao pik prve runde u sred sezone za njega

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 27 Roster

654Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 13:37

Blento

Blento
VIP
VIP
Ima Kolman filmić o njemu kad je dolazio na draft.

Koliko sam ja shvatio, u Majamiju nije ništa pokazao, ali takođe da je nebo limit ako dosegne potencijal.
Koliko se sećam iz priče pred draft može igrati više pozicija u različitim odbrambenim šemama...single high safety, korner, nickel, hibridni LB...po potrebi, ali bolje pretraži kod Kolmana filmić i pogledaj..

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

655Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 13:56

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Upravo je to i zvanicni razlog sto je zatrazio trejd. Želi da ga ne seljakaju na više pozicija. E sad, verovatno je pravi razlog beg iz Majamija

656Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 18:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Steelersi sad imaju 8 pikova prve runde u svojoj odbrani

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

657Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 20:00

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Od Mejsona zavisi.

658Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 21:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Wild Raven ::Ima Kolman filmić o njemu kad je dolazio na draft.

Koliko sam ja shvatio, u Majamiju nije ništa pokazao, ali takođe da je nebo limit ako dosegne potencijal.
Koliko se sećam iz priče pred draft može igrati više pozicija u različitim odbrambenim šemama...single high safety, korner, nickel, hibridni LB...po potrebi, ali bolje pretraži kod Kolmana filmić i pogledaj..
@The Bad Man ::Upravo je to i zvanicni razlog sto je zatrazio trejd. Želi da ga ne seljakaju na više pozicija. E sad, verovatno je pravi razlog beg iz Majamija
zahvaljujem Smile

659Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 17 Sep 2019, 22:42

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
With the promotion of Devlin Hodges to the 53 man roster on Monday, the Steelers had an open spot on the practice squad. In order to fill the third quarterback position, the Steelers have signed QB Paxton Lynch.

Very Happy

E tako, imaju sad Pejtonovog i Benovog naslednika istovremeno.

660Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 18 Sep 2019, 08:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bitno da vas pometemo s Levi'sa u nedjelju, sve ostalo može i ne mora...

Pittsburgh Steelers - Page 27 14523112

661Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Simpatična ste ekipica, uz naše samoranjavanje, bili ste u tekmi cijelo vrijeme...

Sljedeći MNF derby nad derbyima za fenjer divizije...

662Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:07

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Simpatična ste ekipica, uz naše samoranjavanje, bili ste u tekmi cijelo vrijeme...
moze se reci isto i za vas, najgora ekipa sa 3-0 skorom Very Happy pojeli smo vas defanzivno, ali ofanzivno pravili iste greske kao vi Laughing

663Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pojeli ste jedino govno a ne nas...

Dva tip INT smo imali i 3 kretenska fambla u red zoni, našim kretenizmom smo od vaše obrane napravili neke znalce...

Al dobro što je to bilo protiv vas pa nas nije koštalo, protiv neke imalo ozbiljnije ekipe bi to platili porazom...

664Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
kazna na 3&11 2 minuta do kraja na prakticno gotovu akciju vam je poklonila utakmicu. 5 turnovera na nasih 2, jeste napad zasrao ali je i vas, nista vise niste zasluzili.. al eto na 3-0 ste, neka vam je sa srecom. ekipa vam je kao i nasa tragedija

665Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nismo ništa zaslužili više, jednostavno smo dobili jer smo film u boji za vas da na sve te silne greške i izgubljene lopte uspijemo izvuć W...

Što kažu Ameri, nema isprike za W, biće ovakvih nedjelja, posebno kod ekipa koje tek stasaju...

Samo hrabro naprijed...

666Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:40

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
nekome cemo pokvariti racune... Laughing

667Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 11:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
To sigurno...

Samo da date Rudolphu da baci koju loptu više i sve je moguće...

668Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 12:07

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Pitsburg stvarno u kanalu kad pored ovoliko grešaka SF nisu pobedili

669Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 12:10

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
de ste celicni, sta ima?

krompir a?

670Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 12:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Kome smeta jak Pitsburg

671Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 13:22

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Klivlendu očigledno ne smeta

Pittsburgh Steelers - Page 27 DresPittsburgh Steelers - Page 27 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

672Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 14:07

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Minkah dobar debi.

673Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 14:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da, ti Finsi mi nikako nisu jasni...

Mislim da nisu ni sami sebi jasni di će i šta će...

674Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 15:20

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sto se mene tice, ja podrzavam taj trejd 100% kad su Dolphinsi u pitanju.

Mali je talenat, ali timeline im ne odgovara (ko zna kad ce biti kompetitivni) plus je pitanje u sta bi se razvio u takvom okruzenju.
Pitt bez Bena ti daje prvu rundu, potencijalno TOP10 pik - to se ne odbija. Povrijedi se JuJu nekim slucajem i taj napad je skoro pa bespomocan.

675Pittsburgh Steelers - Page 27 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 23 Sep 2019, 15:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Al ko im garantira da će dobiti i približno dobrog igrača ko što je Fitz, taj draft je lutrija malo jača...

Daješ mladog igrača za kojeg vidiš i znaš da je ok i da bi mogo biti još bolji za nekog koji je možebitno mućak malo jači...

Mislim, ne znam, poprilično velika kocka i rizik...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 31]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu