NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 25]

576Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 08 Apr 2019, 17:20

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
upravo videh to...preduhitrio si me sa postom.

Vrlo ohrabrujuće cheers

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

577Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 08 Apr 2019, 17:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Deluje da ce normalno moci da zivi, sto je najbitnije. A u fudbal bolje da se ne vraca

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

578Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 08 Apr 2019, 17:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Wild Raven ::upravo videh to...preduhitrio si me sa postom.

Vrlo ohrabrujuće cheers
objava dostojna teme, dosta je vise bilo price o mr big chest i juice

nadam se da ga 2020 gledamo u dresu Smile

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 24 Roster

579Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 08 Apr 2019, 18:21

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Slažem se sa Marićem, ako je pameti u dresu ćemo ga gledati jedino na tribinama. Jedno su rad u teretani i kardio vežbice, a drugo profesionalni sport koji zna biti surov i prema najzdravijima

580Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 08 Apr 2019, 22:24

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ja mislim da je Burfict sjebo Browna sa onim udarcima i potresima mozga, proradio CTE.

581Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 09 Apr 2019, 20:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Pittsburgh Steelers - Page 24 56556982_2628369910543082_6713972699074396160_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

582Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 09 Apr 2019, 21:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Bel sa te strane i jeste bolji ispao od AB. Nije nikoga pljuvao, dao je iskren razlog da je sve u vezi para i njegovog ugovora. Nije iznosio prljav ves i blatio dojucerasnje saigrace zbog svojih interesa.

On je kriv vise zbog toga sto nije ispostovao ugovor i franchise tag. Ili ako je vec neminovno doslo do bojkota, sto ranije nije rekao da nece igrati uopste a ne da se iz nedelje u nedelju nagadja kad ce se vratiti. Tu je ispao zao i zato su se i saigraci naljutili na njega, jer je odustao od njih. Svi su ocekivali da ce se vratiti ili makar im nesto reci/odgovoriti na poruke. Prekinuo je svaku komunikaciju. Trebao je jos u junu reci necu igrati i to je to a ovako je cinilo se stavio tim u nepovoljan polozaj. Mada eto na kraju Koner se pokazao kao odlican. Zato mislim da se nije ni vratio jer bi rizikovao da on bude rezerva. Kad se sve sabere i oduzme mislim da je najvise on sam izgubio jer je mogao uzeti i i bolji ugovor i ostati u boljem timu, a ovako je rizikovao i na kraju mu se nije bas isplatilo kako je zamislio.

U svakom slucaju treba staviti tacku na pricu i o jednom i o drugom. Oni su igraci drugih timova sad, hvala za sve sto su uradili u Pitsburgu i dovidjenja.

583Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 10 Apr 2019, 08:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kak mu se nije isplatilo, čo'ek iz provincije ošo u velegrad i axe ne varam garantirane pare su tu negdje ili čak i bolje...

S obzirom da će igrat u NY, reklamama će nadoknadit eventualno manje para i neće morat trpit Big Bena i šta ja znam koga sve ne koji su mu išli na qratz...

Pittsburgh Steelers - Page 24 14523112

584Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 24 Apr 2019, 14:41

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Big Ben nadomak novog ugovora kažu...

585Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 24 Apr 2019, 14:51

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
znaci pecanje nista

Pittsburgh Steelers - Page 24 DresPittsburgh Steelers - Page 24 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

586Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 24 Apr 2019, 14:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Očito ništa...

587Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 24 Apr 2019, 16:57

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Steelers finalized a new 3-year deal for Ben Roethlisberger through 2021

Ben had been heading into the final year of his deal, and this extension was a priority ahead of draft weekend. Steelers are giving Ben Roethlisberger a new two-year contract extension, to go along with the one year he had left. The deal locks Roethlisberger into Pittsburgh through his age-39 season and will likely keep him in town for the remainder of his career.

I am grateful to the Rooneys and the Steelers organization for continuing to believe in me,” Roethlisberger said in a statement. “It has always been a goal to play my entire career in Pittsburgh. This is home for me and my family, and we love this city. I am as excited to be a Steeler in year 16 as I was when they drafted me. They will get my absolute best.”

"Ben is one of the most productive quarterbacks in NFL history, and he continued to climb the lists among the all-time passing leaders in the league last season," Steelers president Art Rooney II said. " But I know Ben's focus is on only one goal –-to bring another Lombardi trophy back to Pittsburgh. We are excited to finalize this new contract that will keep him as a Steeler through the 2021 season ."

znaci jos tri sezone, top Smile taman dok se Rudolf razmase. ocekujem napad na jos jedan SB u periodu ovog ugovora. ako ne ove onda 2020 sezone

588Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 26 Apr 2019, 19:54

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Vidim da su Kolbert i Tomlin napravili malu "pometnju" sinoć. Smile

589Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 28 Apr 2019, 07:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Steelers release veteran ILB Jon Bostic

Jon Bostic started 14 games for the Steelers in 2018, but he had his contract terminated Saturday night. Bostic became expendable after the Steelers added Devin Bush, Sutton Smith and Ulysees Gilbert III in the draft over the past three days.
Steelers were looking to get faster linebackers that could play in coverage.

Dobar potez, trebali su i ranije. Najgori u odbrani pored Morgana Burnetta prosle godine. Pretrcavali su ga svi

590Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 28 Apr 2019, 23:12

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Mogli smo i gore proći na ovogodišnjem draftu.

Mada, to je moja deviza posle svakog drafta. Very Happy

591Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 03 Maj 2019, 16:33

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Steelers declined CB Artie Burns' fifth-year option for 2020.

592Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 03 Maj 2019, 17:53

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Cudno.

Pittsburgh Steelers - Page 24 DresPittsburgh Steelers - Page 24 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

593Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 04 Maj 2019, 20:02

penban

penban
Moderator
Moderator

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

594Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 04 Maj 2019, 20:22

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

595Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 04 Maj 2019, 22:03

penban

penban
Moderator
Moderator
Stvarno se od srca obradujem i nasmejem kada vidim njega kako hoda i radi nešto više od toga

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

596Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 04 Maj 2019, 22:34

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
kako je lud ovaj matakevИЋ aka Tormund Giantsbane,  napio se na Šazierovoj svadbi. Laughing vidi se da je nas

597Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 09 Maj 2019, 19:38

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Steelers quarterback Ben Roethlisberger plans to play at least three more years in the NFL. According to Breer, Roethlisberger met with Steelers owner Art Rooney II before the free agency period began and informed him of his future plans. In addition to telling Rooney that he hoped to compete for at least three more seasons, Roethlisberger also set the stage for his fourth and potentially final contract with the team. Last season, Roethlisberger led the league in pass attempts (675), completions (452) and passing yards (5,129), all career highs. He also threw a career-best 34 touchdown passes.

598Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 12 Maj 2019, 19:43

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Steelers ::vidim da naseg novog ILB Devina Buša predstavlja Drew Rosenhaus... isti menadzer kao AB. sjajno... od Chad ''Ochocinco Johnsona'', Terrell Owensa, Antonio Brown... sve dive. bice zanimljivo kod produzenja ugovora. Rosenhaus represents more than 170 players, including several high profile clients, many of which are known for having eccentric personalities.
evo prvog epiloga toga

First-round pick Devin Bush just signed his deal with the Steelers. The four-year total is $18,871,768 — all of it guaranteed.

garantovani ugovor bas nebicno za Stilerse. generalno navijao sam pred draft da Bus dodje zbog igrackih kvaliteta, ali sto vise i vise saznajem o momku a i gledajuci neke klipove u kojima se nezrelo ponasa sve manje i manje mi se svidja. a i izbor agenta i stil oblacenja nesto govore. sto naravno nece znaciti nista ako on bude na nivou, ali dosta govori u kom pravcu sve ovo moze ici oko buducih ugovora

599Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 12 Maj 2019, 20:28

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Je li iko od pikova biranih blizu njega dobio isto?
Mozda ovo nije izuzetak.

600Pittsburgh Steelers - Page 24 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 12 Maj 2019, 20:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Je li iko od pikova biranih blizu njega dobio isto?
Mozda ovo nije izuzetak.
nemam pojma, nisam gledao visinu ugovora, ocekujem u rangu ostalih. nego mi je cudno da su mu sve garantovano dali, to je do menadzera

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu