NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 25]

51Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 17:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ne slusao ga drugi put

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 3 Roster

52Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 22:18

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Koner je top igrac. Iz kola u kolo dobar. Trudi se i isplatilo mu se. Mozemo ga poceti svrstavati medju najbolje u ligi

53Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 22:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Džoš Dobs diskretni heroj. Svoj prvi snep u karijeri dobijes na 2 i 20, unutar svoje end zone protiv zvanicno najbolje odbrane lige.
I kompletiras pas od 22 jarda, izadjes i Ben nastavi.

54Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 22:52

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Sve je u našim rukama.

55Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 06:27

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
citao sam ranije da ce mu staviti tranzicioni tag. samo mislim da niko nece dati nesto veliko za njega.

Pittsburgh Steelers - Page 3 DresPittsburgh Steelers - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

56Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 15:21

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Pretezak raspored do kraja, skoro kao Pekersima

Igramo sa Pantersima pa gostujemo Jaguarima. Gostujemo Denveru pa dolazi San Diego. Pa onda jedini lak mec na papiru sa Oklendom da bi sezonu zavrsili mecevima sa
Nju Inglandom, Nju Orelansom i Sinsinatijem.

Dakle racinajuci onaj susret sa Kanzasom imali smo sve ekipe sa poz skorom koje su trenutno u vrhu bore za plejof. Plus nas cekaju dva teska gostovanja protiv odbrana denvera i dzeksonvila. Jedino sa remsima nismo igrali

57Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 17:08

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Ako reše prestati da prave nepotrebne, idiotske i neobjašnjive prekršaje ne brinem se ni za jednog od ovih protivnika. Sve ukupno mi ekipa deluje solidnije nego prošle godine (sem tih prekršaja koji će biti problem u plejofu).

58Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 17:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
AB je odlican kao i uvek, ali fali nesto u njegovoj igri, ona uobicajena atraktivnost, highlight potezi..ne znam zasto

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

59Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 17:51

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Bell pao u zaborav

60Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 18:09

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::AB je odlican kao i uvek, ali fali nesto u njegovoj igri, ona uobicajena atraktivnost, highlight potezi..ne znam zasto
Zato sto ove sezone fokus napada nije na njega. To sam i ja uocio. Od starta sezone fokus je na Smit Šusteru. To se mozda radi da bi odbrane malo sklonile pogled sa AB i obratile paznju i na druge igrace. Proslih god sve je islo preko AB. I znalo se ako je treci daun kome ide lopta. Pa su to odbrane udvajale i opet nisu znali sta ce s njim. Pa im je onda bio onaj princip pustomo ab da odigra svoje i poentira a druge da zaustavimo.

E sad se malo okrece fokus na Dzu Dzua, da bi eventualnim ulaksom u plej of antonio braun imao vise prostora. To je moj rezon

61Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 18:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@Peyton Manning ::AB je odlican kao i uvek, ali fali nesto u njegovoj igri, ona uobicajena atraktivnost, highlight potezi..ne znam zasto
Zato sto ove sezone fokus napada nije na njega. To sam i ja uocio. Od starta sezone fokus je na Smit Šusteru. To se mozda radi da bi odbrane malo sklonile pogled sa AB i obratile paznju i na druge igrace. Proslih god sve je islo preko AB. I znalo se ako je treci daun kome ide lopta. Pa su to odbrane udvajale i opet nisu znali sta ce s njim. Pa im je onda bio onaj princip pustomo ab da odigra svoje i poentira a druge da zaustavimo.

E sad se malo okrece fokus na Dzu Dzua, da bi eventualnim ulaksom u plej of antonio braun imao vise prostora. To je moj rezon
Moguce. I pored svega toga on ima 9 TD, sto sam tek sad video, nisam imao pojma da ima toliko.

62Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 05 Nov 2018, 22:35

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@BasBetis ::Ako reše prestati da prave nepotrebne, idiotske i neobjašnjive prekršaje ne brinem se ni za jednog od ovih protivnika. Sve ukupno mi ekipa deluje solidnije nego prošle godine (sem tih prekršaja koji će biti problem u plejofu).
Isto i ja pricam zadnje 2 nedelje. Previse kazni koje nas plako definisu u ovoj sezoni. Ali i koje nas srecom jos ne kostaju, ali bolje da smo zato izgubili sad nego bitan mec u plejofu.

U svakom slucaju najbolje bi bilo da ih uopste ne bude i da trener poprica sa igracima da se smanji njihov broj

63Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 06:50

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Dominacija i u napadu i u odbrani i u specijalnim timovima
seven players scoring touchdowns and four players racking up sacks.
pass rush TJ Watt-a i Pick six Vilijamsa je naznacio kakvu noc da ocekujemo
ali kakva partija Bena Rotlisbergera Svaka cast GOAT Bye

64Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 07:05

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Sreća pa ne baca mnogo.

65Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 07:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
kad ne juri statistiku vec W Smile

66Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 09:03

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
kakva dominacija

Ben u najboljoj formi od 2010

67Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 10:36

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

68Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 10:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Prvi 158.3 rating u karijeri. Svaka cast na igri, jos je povredjen i short week

69Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 11:01

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Prvi 158.3 rating u karijeri. Svaka cast na igri, jos je povredjen i short week
Odakle ti ta info? Cetvrti
On i Pejton Mening imaju najvise

Ben Roethlisberger and Peyton Manning have four; Kurt Warner had three; and Craig Morton, Dave Krieg, Ken O'Brien, and Tom Brady have two.

Ben Roethlisberger is the only quarterback with multiple perfect ratings in a single regular season, when he achieved the feat twice in 2007.

70Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 11:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@Peyton Manning ::Prvi 158.3 rating u karijeri. Svaka cast na igri, jos je povredjen i short week
Odakle ti ta info? Cetvrti
On i Pejton Mening imaju najvise

Ben Roethlisberger and Peyton Manning have four; Kurt Warner had three; and Craig Morton, Dave Krieg, Ken O'Brien, and Tom Brady have two.

Ben Roethlisberger is the only quarterback with multiple perfect ratings in a single regular season, when he achieved the feat twice in 2007.
Rotoworld ili Score..nisam siguran. Pogresili su znaci.

71Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 11:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
NFL.com's Ian Rapoport reports unsigned franchise player Le'Veon Bell is "in Pittsburgh currently."
Bell was apparently spotted playing basketball at a local gym. Rapsheet reports the Steelers have no clue if Bell is actually planning to report by Tuesday's deadline, but it would stand to reason that he is. Rapsheet also claims the Steelers "really want" Bell back. If Bell finally ends his marathon holdout next week, there's a chance he would be a healthy scratch for Week 11. We will know more soon.

Verovatno ocekuju pad u igri Conora, plus potres mozga, a imaju namere da napadnu SB. Svez Bell apsolutno moze igrati veliku ulogu u tom pohodu. I on je juce komentarisao mec na tviteru, tako da moguce da ce se javiti ove nedelje. U slucaju da se ne javi, iako nece biti tagovan ove godine, sledece ce se voditi kao 3rd year tag i kostace 25m.

72Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 11:39

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Meni nije jasno kako oni cesce ne uvaljuju masu poena. Najbolji par receivera lige, TOP3 OL lige i odlicni Conner. Ben je na konstantnom nivou zadnjih godina, a opet im se desi da ostanu na po 20 poena.
Ove price oko Bena i MVP-a su ludost. Brees i Mahomes igraju na ludackom nivou. Niko nije ni blizu realno.

73Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 12:17

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Pa dobro, ni ne kazu da ce dobiti
Svrha teksta je vise kao da pokazu da su qb sa slicnim ciframa zadnjih godina dobijali mvp. Znaci ben igra mvp sezonu. ali ove nece jer ima jos monstruoznijih igraca.
Mada ko zna sa povredama sta se moze desiti ni brejdi se nije nadao do povrede venca

74Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 14:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Meni nije jasno kako oni cesce ne uvaljuju masu poena. Najbolji par receivera lige, TOP3 OL lige i odlicni Conner. Ben je na konstantnom nivou zadnjih godina, a opet im se desi da ostanu na po 20 poena.
Ove price oko Bena i MVP-a su ludost. Brees i Mahomes igraju na ludackom nivou. Niko nije ni blizu realno.
Gurleya ne treba zaboraviti,

75Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 09 Nov 2018, 16:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Laughing albino

Poslednji put izmenio Steelers dana Sub 10 Nov 2018, 10:30, izmenio ukupno 4 puta

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu