NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 25]

401Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 09:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::Nemoj da ti uporedjujem sa sezonama pejtona meninga, pogotovo sa pocetka i kraja karijere, za njega bi ben onda bio goat
Nema potrebe, ja nikad nisam bio nerealan po pitanju ljudi za koje navijam, za razliku od vecine vas..
I za Rafu sam objektivan(bar se trudim), a ne za NFL
A pominjati Peytona koji ce ostati top10 ikada i Big Bena panja je Laughing

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

402Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 10:21

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Pa valjda ste naucili do sad da je statistika jako varljiva stvar kad se procjenjuje sezona QB-a.
Dok se dublje ne udje u brojke i sami clutch element - potpuno razlicite stvari mogu izgledat jako slicno.

403Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 10:26

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Statistički gledano, Ilija je imao jednu od boljih sezona u karijeri.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

404Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 10:31

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mislim da bi tebe trebalo trejdovati u neki od klubova bez fanova. greota da imamo eksperta samo za jedan tim.

Pittsburgh Steelers - Page 17 DresPittsburgh Steelers - Page 17 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

405Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 10:40

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
dva pika prve, conditional pick četvrte runde i elitni pass rusher i voila.

406Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 10:44

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::sami clutch element
Kad smo vec kod ovoga
Znate li kog kvoterbeka zovu choke artist Very Happy

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 17 Roster

407Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 11:53

KPGS

KPGS
VIP
VIP
@Steelers ::
@SymphonyX ::sami clutch element
Kad smo vec kod ovoga
Znate li kog kvoterbeka zovu choke artist Very Happy
Najveci je Tony Homo!
Pisavije ruke od njegove nije bilo niti ce biti!
Laughing Laughing Laughing

408Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 13:25

mardok

mardok
MVP
MVP
Meni je Filip bio gotivan, pogootovu posle onog serijala NFL QB's on Facebook.

409Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 09 Jan 2019, 14:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Filip samo da nije bio u Luzersima imao bi bar tri prstena. ovako mora da gleda onu dvojcu nesrećnika iz generacije kako se kurobecaju. mada , mada ima daleko talentovaniju ekipu od njih dvojce i ima šanse da ih stigne.

Pittsburgh Steelers - Page 17 DresPittsburgh Steelers - Page 17 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

410Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 10 Jan 2019, 12:11

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Pittsburgh Steelers - Page 17 20190110-120937

411Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 10 Jan 2019, 12:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Lloyd&Gaffney jedini neocekivan duo

412Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 10 Jan 2019, 22:11

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Rooney izgleda spominjao neke zanimljive stvari vezano za AB.

413Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 08:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Izgleda da AB definitivno ide, bice zanimljivo gde.
Mogli bi i on i Bell kod Lucka Very Happy

414Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 08:58

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Rooney je navodno izjavio kako AB neće biti otpušten i kako su sve ostale opcije u igri, da bi odmah u sledećoj rečenici rekao kako je teško zamisliti da AB bude sa timom kad počne letnji kamp.

Drugim rečima....."We are all ears, listening the offers"

415Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 10:20

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
U principu nije rekao nista, prica moze a i ne mora bit... nego novinari izvukli iz konteksta

And finally, when asked whether Brown would participate in training camp in July, Rooney suggested such an idea was hard to picture at the moment, but left the door open for the possibility that might change.

“As we sit here today, it’s hard to envision that,” Rooney said. “But there’s no sense on closing the door on anything today.

416Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 10:21

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
pa nisu ludi da u jednom momentu izgube i RB i WR. mada to bi im donelo 35miliona u capu.

417Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 10:43

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

418Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 10:51

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::Izgleda da AB definitivno ide, bice zanimljivo gde.

Bell vec da jer ce biti FA,ali nisu Steelersi ludi da tradeaju AB u konferencijskog rivala. Ako ce ga tradeati ide on u NFC. Mozda 49ers.

419Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 14:38

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::Izgleda da AB definitivno ide, bice zanimljivo gde.

Jos samo da objasnis sta ce Coltsima Bell pored Macka na rookie ugovoru? Very Happy

420Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 14:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
zato sto imaju 120 miliona u capu. moze im se.

421Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 14:46

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::zato sto imaju 120 miliona u capu. moze im se.

Super odgovor,nema sta. Very Happy

422Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 11 Jan 2019, 16:37

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

423Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Sub 12 Jan 2019, 15:37

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Antonio Brown reportedly 100 percent wants to return to the Steelers

He 100% does not want to go right now," Kinkhabwala said. "He is not looking to be traded. He does not want to leave.”
Then why won't he return Rooney or Tomlin's phone calls? That doesn't seem like someone who wants to remain with the team.
"The struggle with Antonio Brown is that he is an unbelievably emotional person," Kinkhabwala said, "and he’s never really been taught how to harness or properly communicate that emotion."

Locker room is very, very, very upset about what this divulged into," Kinkhabwala said. "The question now is does Mike Tomlin need to make a statement. Steelers front office is beginning initial preparation into a potential blockbuster trade, sources said, one that team officials anticipate includes a first-round pick with trade talks to begin at combine

424Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 14 Jan 2019, 22:04

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Kažu da Munchak ide u Bronkose kao OL coach.

425Pittsburgh Steelers - Page 17 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 14 Jan 2019, 22:10

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@BasBetis ::Kažu da Munchak ide u Bronkose kao OL coach.
e jbg

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu