NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 31]

326Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 14:42

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Ne bude li prestao kenjati dobiće i on šutobulj.

327Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 15:12

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ryan Clark ga je fino opjevao. Rece da su se umalo pobili 2012.

328Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 15:57

mardok

mardok
MVP
MVP
Vreme je da se Big Ben posalje u penziju, zajedno sa trenerom.
I vrate AB i Bella, dok jos uvek imaju OL koja moze da ih odvede u SB.

329Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 17:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
To bi bio potez luzerskih fransiza, a ne Pitsburg Stilersa. Ben jeste imao int, ali je prvi po broju pass attempts i po utakmici u i ukupno u sezoni, pass completed i po utakmici i u sezoni, passing yards, onda bacio najduzi pas ove godine itd itd. Tako da ta statistika ne znaci nista, sam je rekao da je taktika tima u sezoni bila forsirati pas i kad ne moze. Ponekad upali ponekad ne. Treba nam stalozenost, prvo produziti ugovor Munchaka, ako treba da postane i koordinator, a onda kroz draft polako praviti tim

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 14 Roster

330Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 17:40

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Speaking on his weekly radio show Tuesday, Ben Roethlisberger downplayed his reported rift with Antonio Brown.

In response to a reported incident at Wednesday's walkthrough, Roethlisberger said, "If there was a blowout, I certainly didn’t see it." He added that the two spoke Thursday morning and that "everything was great," though Roethlisberger did acknowledge "frustration" in Brown being gone late in the week.
It's hard to imagine Pittsburgh actually trading its high-maintenance wideout, though Brown's continued antics could force their hand. Mike Tomlin needs to get control of the Steelers' toxic locker room ASAP.

331Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::To bi bio potez luzerskih fransiza, a ne Pitsburg Stilersa. Ben jeste imao int, ali je prvi po broju pass attempts i po utakmici u i ukupno u sezoni, pass completed i po utakmici i u sezoni, passing yards, onda bacio najduzi pas ove godine itd itd. Tako da ta statistika ne znaci nista, sam je rekao da je taktika tima u sezoni bila forsirati pas i kad ne moze. Ponekad upali ponekad ne. Treba nam stalozenost, prvo produziti ugovor Munchaka, ako treba da postane i koordinator, a onda kroz draft polako praviti tim
Pa vec neko vreme Pitt je upravo to, luzerska fransiza..sa ovakvim timom ne uraditi nista 10god je vise nego luzerski

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

332Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:19

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Slazem se da svakako ima prostora za napredak, ali ovaj tim je isti kao onaj sto je imao 13-3 prosle godine, nemojte misliti da je nista bolji ili gori, sa istim vrlinama i manama. mi smo tad dobili 7 meceva sa 4 ili manje razlike, obicno u cetvrtim cetvrtinama i zadnjim napadma kad se lomilo. ove godine to nije islo u nasu korist, 4 utakmice smo izgubili u zadnjem napadu ili slicno, a 3 dobili ali to je esencijalno isti tim, nikakvu ulogu nema je li igrao le vion bel ili semjuels ili pera.... 1 minut nas je delio od plejofa a onda bi se pricala druga prica i svi bi zaboravili na ovo. ali eto nismo usli i sada svi problemi izlaze. valjda ce ih to malo pokrenuti da dogodine neke stvari budu drugacije

Nas iste stvari muce kao prethodnih sezona,  da zavrsavamo dobijene utakmice ranije i igra sa 0.500 timovima i to je do trenera koji mora psihicki bolje da pripremi tim, prevashodno u odbrani. U napadu smo dobili Smit-Sustera i Konera, OL konstantno dobra i sad je sve na tome kako ce reagovati na ovo ispadanje. nadam se da ce to uticati na njih da se zainate, posloze par kockica jer odbrana zaista nije tako losa koliko je predstavljaju u medijima, igraju momci vrh 50 minuta i desi se pomracenje. zato treba da treniraju jos jace. fali to nesto, taj dodatni iskorak sto nije bio u svim prethodnim godinama pa i tracak srece koja dolazi uz rad i osvojicemo.

333Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
To sto kazes je istina, blizu ste vi bili PO, al opet da ste usli sumnjam da bi isli do SB, iako je to realan domet ovog tima.
A Koner je ok, al nije Bell, tu ste svakako izgubili..

334Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::To sto kazes je istina, blizu ste vi bili PO, al opet da ste usli sumnjam da bi isli do SB, iako je to realan domet ovog tima.
upravo to, zato mi je mozda i malo drago sto smo sad ispali, jer plejof kao samo ulazak u plejof nikad nije bio cilj, ako ce to uticati na njih na nacin da izadju iz rutine, iz istih nacina pripreme kao ranijih sezona, treninga i odnosa, neka pomisle da nije sve bajno, da nisu preplaceni na superboul, neka ovo ispadanje pozitivno utice na tim

335Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@Peyton Manning ::To sto kazes je istina, blizu ste vi bili PO, al opet da ste usli sumnjam da bi isli do SB, iako je to realan domet ovog tima.
upravo to, zato mi je mozda i malo drago sto smo sad ispali, jer plejof kao samo ulazak u plejof nikad nije bio cilj, ako ce to uticati na njih na nacin da izadju iz rutine, iz istih nacina pripreme kao ranijih sezona, treninga i odnosa, neka pomisle da nije sve bajno, da nisu preplaceni na superboul, neka ovo ispadanje pozitivno utice na tim
Speaking on his weekly radio show Tuesday, Ben Roethlisberger downplayed his reported rift with Antonio Brown.
In response to a reported incident at Wednesday's walkthrough, Roethlisberger said, "If there was a blowout, I certainly didn’t see it." He added that the two spoke Thursday morning and that "everything was great," though Roethlisberger did acknowledge "frustration" in Brown being gone late in the week. Despite Pittsburgh citing a knee injury as the reason for his absence in Week 17, the Pittsburgh Post-Gazette reported Monday that Brown was actually benched for going AWOL following an outburst at Wednesday's practice that included him throwing a football at Roethlisberger. It's hard to imagine Pittsburgh actually trading its high-maintenance wideout, though Brown's continued antics could force their hand. Mike Tomlin needs to get control of the Steelers' toxic locker room ASAP.

336Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:34

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
procitao sam, gore sam bio i izbacio to Very Happy

337Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 18:41

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
jedna slika iz nekih drugih vremena

Pittsburgh Steelers - Page 14 STEELERS6-1100x718

Roethlisberger called the magnitude of the story "baffling" based on what really happened.

"I'm blessed to play with him," he said. "I consider him one of my closer friends. ... Each guy has to answer that question [about welcoming him back to the locker room]. I know guys are frustrated, some of the guys I talked to, that they tried to reach out to him and didn't hear back."

Roethlisberger said coach Mike Tomlin made the decision "right before the game" that Brown wasn't playing.

Tomlin will address the media Wednesday at noon ET.

"I hope he's back here with me because he makes me better," Roethlisberger said.

338Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:00

mardok

mardok
MVP
MVP
Ma jebes statistiku. Ben je nije dobro igrao, imao je neke lose odluke, imas potencijalno top3 napad u NFLu, i mucis se.
Ako je poraz od OAK bio slucajnost, onda je u pobeda protiv JAX isto to bila.

339Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:01

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Nije problem u njemu vec u treneru koji ga forsira da uputi nemoguce pasove
Majku Munchaku treba dati sansu kao koordonatoru makar

340Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:21

Blento

Blento
VIP
VIP
AB navodno traži trade.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

341Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:27

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Munchak je dobio 2 ili 3 poziva za HC intervju, morace da ga unaprijede u OC ako misle da ostane.
Nesto sa tim napadom nije u redu. Po kompletnom personnelu vjerovatno najbolji napad lige, a ne mogu da se uvuku u TOP5 po poenima sanse nema.
Dva razlicita OC-a i isti rezultat. Moguce i da je Ben suvise tvroglav, zato su i doveli ovog saptaca.

342Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:28

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Wild Raven ::AB navodno traži trade.
Pittsburgh Steelers - Page 14 Tenor

343Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Per La Canfora, Brown is not "demanding" to be traded, though there's no question the diva wide receiver wants out of the Steel City.

344Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:30

mardok

mardok
MVP
MVP
@Steelers ::Nije problem u njemu vec u treneru koji ga forsira da uputi nemoguce pasove
Majku Munchaku treba dati sansu kao koordonatoru makar
Ben, 36 godina, oseca se da gubi korak. Statistika je tu. Ali gledajuci nju i Bortles je bio solidan.

345Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 19:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sad se pominje kako je BB imao problema i sa Wardom, Wallacom itd tako da vrlo moguce da je do njega i sad, plus diva WR

346Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 01.01.19 21:59

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Le'Veon Bell 'distraction' hurt Steelers, but replacements did job

“I’m not going to say it was invisible,” tight end Vance McDonald said of the Bell-related distractions. “I’m not going to say it didn’t cause some sort of emotional response. I think we handled it well, all in all. There were couple jokingly displays of him not being here that it makes everything kind of lighthearted and not so serious.”

Speaking Monday from the UPMC Rooney Sports Complex locker room, McDonald had some subtle-but-pointed observations of the Bell situation.

“It is a big concern when you have one guy that – call it selfish, call it pursuing his individual freedoms or wanting to change the process,” McDonald said. “At the end of the day, I signed my contract and I’m going to live it out regardless of what it looks like. That’s just my decision.”

347Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 02.01.19 5:52

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ko je veca diva Zeka ili AB?

348Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 02.01.19 9:23

penban

penban
Moderator
Moderator
AB navodno želi da ne bude deo PIT sledeće sezone. Kao tražio je trejd...

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

349Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 02.01.19 18:41

mardok

mardok
MVP
MVP
Jel AB duguje neke pare/ili  je smotao ribu Ryan-u Clark-u? Jer koliko ga pljuje nema drugog resenja.

350Pittsburgh Steelers - Page 14 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj 02.01.19 18:57

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
upravo je Tomlin odrzao konferenciju za kraj sezone i pominjao je slucaj Braun
https://www.facebook.com/steelers/videos/2203993419812355/
Pokusacu da skratim
On kaze da se Braun tokom radnih dana pojavljivao na treningu.. cetvrtak, petak ali svaki dan pricao da ne moze da trenira, boli ga. I onda ga nije ni koristio, dao mu je odmora i trenirao sa mladim WR. medutim uocio je da ima nesto vise u subotu kada prestaje svaka komunikacija sa Braunom, nije mogao niko da dobije Brauna, svi su pokusavali da ga dobiju i nikom se nije javljao. u nedelju ujutru Tomlina zove Braunov agent koji kaze da je Antonio ipak dobro i da ce igrati. Onda mu je Tomlin rekao da stvari ne idu tako, nego igraju oni koji su trenirali, da je spreman da si vidi sa Antoniom na stadionu da vidi u cemu je stvar. tu su popricali i nakon toga na poluvremenu je otisao i opet se Antonio nikom nije javljao i od tada se jos nije cuo s njim

dakle nikakva prica o nekoj svadji sa Benom. toga ako je i bilo, nije glavni razlog ove Braunove patke, nego se AB naljutio sto nije igrao, to je Tomlin dvaput ponovio pri kraju kad su ga pitali bas u vezi toga. e ovo je jedina zvanicna verzija, sad ce ponovo 100 objava nagadjanja na fan sajtovima ali da ne zatrpavamo temu

"Change is a part of it," Tomlin said. "I don't run away from that. My staff doesn't run away from that. I'm acknowledging that change is a part of what we're doing."

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 31]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu