NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 26]

26Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 28 Okt 2018, 21:10

Steelers

Design Team
Design Team
Dzejms Koner 146 jardi trcanjem i 2 tacdauna i 66 jardi hvatanjem

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Pittsburgh Steelers - Page 2 Roster

27Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 28 Okt 2018, 21:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Treci mec za redom da ima takav stats. Izgleda da ste imali srece i da je zamena za Bella vec tu

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

28Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 28 Okt 2018, 21:18

Steelers

Design Team
Design Team
drago mi je sto je pokazao da moze da igra u kontinuitetu dobro

29Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 29 Okt 2018, 11:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator
After finding the end zone twice against Cleveland, James Conner became the first Pittsburgh player with three consecutive games scoring at least two TDs. Conner now has nine total, two shy of Bell's high-water mark for a season.

Pittsburgh Steelers - Page 2 14523112

30Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 29 Okt 2018, 14:54

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Dali im fore na početku kako bi pričali unucima kako su jednom vodili u Pitsburgu.

31Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 29 Okt 2018, 14:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Di ste vi bili kad smo vodili u Pittu...

To su bila vremena...

Pittsburgh Steelers - Page 2 14523112

32Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 30 Okt 2018, 19:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Big Ben slomio index finger na non-throwing hand. Ne ocekuje se da pauzira

33Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 30 Okt 2018, 21:07

Steelers

Design Team
Design Team
ESPN's Jeremy Fowler reports Steelers CB Artie Burns was benched last week because he was late to a pregame walkthrough.

malo prepisivanja od cika bilija, vracamo se disciplini

34Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 10:29

Steelers

Design Team
Design Team
Ono malo postovanja sto mi je ostalo prema Belu izgubice ako se ne pojavi do meca sa Baltimorom. Posle nam ni ne treba, fiktivno pojavljivanje pred week 10 da bi ispunio normu i igrao sledece sezone samo govori o njegovoj sebicnosti.

A ako se ne pojavi ni do tad Stilersi treba da budu jos tvrdoglaviji i taguju ga opet dogodine(za istu platu). Pa onda na klupu. Za nauk njemu i Bakariju

Poslednji izmenio Steelers dana Pet 02 Nov 2018, 10:31, izmenjeno ukupno 1 puta

35Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 10:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::Ono malo postovanja sto mi je ostalo prema Belu izgubice ako se ne pojavi do meca sa Baltimorom. Posle nam ni ne treba, fiktivno pojavljivanje pred week 10 da bi ispunio normu i igrao sledece sezone samo govori o njegovoj sebicnosti.

A ako se ne pojavi ni do tad Stilersi treba da budu jos tvrdoglaviji i taguju ga opet.
Citam juce da postoji prica da se nece ni pojaviti a da ce Pitt odluciti da ga ne taguje sl godine i da ce tako dobiti toliko zeljeni FA a nece se trositi ove sezone uopste. Mada koliko je $ izgubio ove godine, sumnjam da ce to sve uspeti da nadoknadi u novom ugovoru.
Mada sa druge strane on juri garantovan novac, koji ne bi dobio da se ove godine povredio, tako da je to sto ove godine gubi ulaganje u buducnost

36Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 10:33

Steelers

Design Team
Design Team
Jesi citao saopstenje adise bakarija?
Silno pozivanje na prava crnaca u njegovom slucaju. I na tviteru pisu o onome sto smo mi pominjali, zavrtio je kocku s njim i otvara put za druge igrace, dok ce Belu unistiti karijeru

37Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 10:33

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mislim da se tag prenosi i na sledecu

Pittsburgh Steelers - Page 2 DresPittsburgh Steelers - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

38Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 10:37

Steelers

Design Team
Design Team
Da sam menadzer bilo kojeg od 32 tima, ovaj bojkot bi samo dodatno uticao na mene da mu ne dam ni centa

39Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 11:02

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Nije Zvonce tu izgubio samo direktno taj novac koji gube svake nedelje.
Svaki GM koji razmišlja da potpiše ugovor kucnuće se prstom u čelo i zapitati "Eeeeej, bekap Koner jebe kevu u tim steelersima, mora biti da taj Bell i nije baš toliko dobar nego da je u pitanju sistem."

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

40Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 11:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
tako nekako. nece se taj omrsiti.

Pittsburgh Steelers - Page 2 DresPittsburgh Steelers - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

41Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 11:20

Steelers

Design Team
Design Team
upravo tako

42Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 13:34

mardok

mardok
MVP
MVP
@Wild Raven ::Nije Zvonce tu izgubio samo direktno taj novac koji gube svake nedelje.
Svaki GM koji razmišlja da potpiše ugovor kucnuće se prstom u čelo i zapitati "Eeeeej, bekap Koner jebe kevu u tim steelersima, mora biti da taj Bell i nije baš toliko dobar nego da je u pitanju sistem."
Ali uvek ima jedan TAJ koji ce da usere. 1000%.

A i ono sto neko rece, nije po pravilima, ali Bell i PIT mogu da imaju dogovor ispod zita, da se ovaj ne pojavi, a oni da ga ne taguju, win-win ...

Da se ja pitam, napravio bih od njega primer drugima, ne bi odigao ni snep vise u NFLu.

43Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 14:02

Steelers

Design Team
Design Team
A ima i ona opcija kad se timovi precutno ili bolje reci tajno dogovore da nekoga iskljuce i vise ne angazuju.

To sad zvuci ekstremno ali kako je Bakari pokrenuo temu o crncima sve je moguce. Dovoljno je reci Navorro Bowman. Lik koji se tek kasnije prikljucio Kepu u protestima a po meni vise od njega zasluzuje da bude u ligi. I dzabe

44Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 15:23

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Bowman se raspao posle povrede Ahilove tetive. Nema tu neke zavjere, dali su mu Raidersi neku sansu, ali kratko.
Liga se mijenja, takav tip igraca ce tesko dobijat sansu.

45Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 16:48

Steelers

Design Team
Design Team
Cilj mi je bio reci da NFL boli briga kad jedan igrac trazi veci ugovor za sebe, to nije problem. Bilo je toga i bice u buducnosti.

Ali, kad neko zeli preko jednog top igraca narusiti kompletan sistem, traziti vece pare za odredjenu poziciju, pod izgovorom crnacke diskriminacije, a tako direktno uticati na ugovore stotine igraca u ligi, e tu ce se vec veoma alarmirati.

I iz te perspektive najmanji trosak bi im bio upropastiti karijeru jednog Bela ako znaju da sutra jos njih sto nece traziti veci novac. Makar do novog CBA, za koji borba tek predstoji.

I zato sam rekao jos na pocetku da je ovo vece od igraca i da ce Bakari zrtvovati Bela i moze mu upropastiti karijeru radi svog hira. Belovo je pravo da bude uporan i tvrdoglav ali sto vise odlazi u krajnost to su mu manje sanse da ce dobiti ono sto trazi.

Najbolje je to rekao dal Foster ili Pouncey. Jedan od njih je inace predstavnik NFLPA sto daje dodatno na tezini: niko ne bi trebao da posluje sa takvim menadzerom.

46Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 17:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Wild Raven ::
Mozda neki GM to pomisli, ali nema teorije da bar 5 timova ne bude zaintereosvano za njega. Previse je dobar igrac, a to sto propusta ovu sezonu i ulazi skroz zdrav ce im takodje biti plus.

47Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 02 Nov 2018, 18:46

Steelers

Design Team
Design Team
Po meni je to što je propustio sezonu baš minus da mu se da veliki keš

Plus je odbio 15.66 mil u ovoj sezoni i trazi veliki garantovani kes. A sta nudi kao garanciju? Da ce se pri prvom problemu naljutiti i ispaliti tim.

48Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 17:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
According to Jason La Canfora of CBS Sports, the Steelers would consider placing the transition tag on Le'Veon Bell in 2019.
The Steelers have no idea when or if Bell will arrive, though he'll need to report by November 13 in order to play this season. If Bell decides to punt 2018, the Steelers could assign him the transition tag next year, which would be far less expensive than franchise-tagging him for a third straight season. Under the transition tag, the Steelers would be able to match any offer Bell receives elsewhere. Per La Canfora, his projected salary under the transition tag could be as low as $9 million, which is far below the $14.5 million Bell passed up in 2018. The 26-year-old and his agent have played this extremely poorly.

49Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 17:42

Steelers

Design Team
Design Team
To bi bilo odlicno

50Pittsburgh Steelers - Page 2 Empty Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 04 Nov 2018, 17:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Zao mi je Bella, al mi je bas drago zbog onog odvratnog rasistickog agenta.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu