NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFL Fantasy » NFL.com » NFLFS Super League

NFLFS Super League

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 8]

151NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 18:40

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Igram I ja. Odmah da kazem Pitubda necu prihvatiti ni jednu njegovu ponudu za trejd. Laughing

152NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 19:09

penban

penban
Moderator
Moderator
@millhouse ::Igram I ja. Odmah da kazem Pitubda necu prihvatiti ni jednu njegovu ponudu za trejd. Laughing

Mesta u ligu se otvaraju samo ako neko od igrača koji su nastupali prošle sezone odustane. Tako da imam te u vidu, ali s obzirom da su ovde sve iskusni i aktivni igrači mislim da ove sezone na žalost neće biti mesta.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

153NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 19:13

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ok.

154NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 19:17

penban

penban
Moderator
Moderator
@penban ::Jeste da imamo još dosta do nove sezone, ali da ja izbacim listu prošlogodišnjih učesnika lige, pa se vi do 15.8. lagano prijavljujte

1. Pit Bull - pokušaće ove sezone da napravi korak ka podijumu nakon prošlogodišnja dva vezana poraza u 1/2 finalu i borbi za treće mesto
2. Freak
3. Kuzma - kolega sigurica za ligu, nikad ne razočara
4. Chicha Nesha
5. TMH34 - formalnost je bila potvrđivanje učešća
6. Dane - ni jednog momenta se nije dovodilo u pitanje učešće aktuelnog šampiona
7. Ol' Dirty Bastard - lik koji bi izbaksuzirao svakog, ali svakog (na crnoj listi komesara i ove sezone Very Happy )
8. SymphonyX - Tarkovski sa primorja i ove sezone igra

9. Vlada
10. FDS aka Wild Raven - Thornbridge Brewery je uplatio kotizaciju i za ovu sezonu
11. Čelični - i ako se čeka sastanak povodom novog CBA zakazan za PG početkom osmog meseca, dizajnerska legenda foruma, prekaljeni pratilac ovog sporta i solidan fantasy igrač odličio je da ne bude hold outa (što je odlika tima za koji navija) te da će i ove godine igrati ovu ligu
12. Penban - Vaš Tole i ove sezone

Poslednji put izmenio penban dana Sub 20 Jul 2019, 22:56, izmenio ukupno 5 puta

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

155NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 19:28

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
sponzor je uplatio cifru da ne budemo vise treceligasi

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

NFLFS Super League - Page 7 Roster

156NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 19:30

penban

penban
Moderator
Moderator
Da ne bude zabune, tema nosi isto ime kao liga Very Happy

157NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 20:21

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Bolji naziv ima samo Ling Long Superliga Srbije Very Happy

158NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 22:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@penban ::
@millhouse ::Igram I ja. Odmah da kazem Pitubda necu prihvatiti ni jednu njegovu ponudu za trejd. Laughing

Mesta u ligu se otvaraju samo ako neko od igrača koji su nastupali prošle sezone odustane. Tako da imam te u vidu, ali s obzirom da su ovde sve iskusni i aktivni igrači mislim da ove sezone na žalost neće biti mesta.

Nadji mesta za našeg drugara Mayock.a. izbaci igrače koji nisu aktivni članovi foruma. Eno im nfl, Yahoo i ostala mesta gde ne moraju da postuju na drugim temama .nismo mi fantastike forum.

NFLFS Super League - Page 7 DresNFLFS Super League - Page 7 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

159NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Sub 20 Jul 2019, 22:58

penban

penban
Moderator
Moderator
Ima još liga na forumu, možda se tamo otvori mesta. Red je da sačekam da se jave ljudi koji su prošle godine igrali u ligama gde sam komesar. Ako se neko ne javi millhouse je prvi na listi.

160NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 13:54

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Red je da kazem da ovo nije free fantasy forum. Moja sugestija je da se poštuju aktivni članovi foruma. Domen se ovde plaća  Nisi aktivni član foruma na drugim temama nema fantasti lige za tebe . Ništa licno.

NFLFS Super League - Page 7 DresNFLFS Super League - Page 7 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

161NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 14:26

penban

penban
Moderator
Moderator
@dr.dule ::Red je da kazem da ovo nije free fantasy forum. Moja sugestija je da se poštuju aktivni članovi foruma. Domen se ovde plaća  Nisi aktivni član foruma na drugim temama nema fantasti lige za tebe . Ništa licno.

Ima logike to što pričaš, ali ovde u ovoj ligi, većina su aktivni članovi.Nema svako od nas vremena da svaki dan uđe na forum, čita, piše komentare, tako da ja sa te strane čekam da se prijave momci koji su igrali prošle sezone, pa nakon toga, ako bude odustajanja, nove članove prihvatam u ligu.

162NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 14:27

penban

penban
Moderator
Moderator
@penban ::Jeste da imamo još dosta do nove sezone, ali da ja izbacim listu prošlogodišnjih učesnika lige, pa se vi do 15.8. lagano prijavljujte

1. Pit Bull - pokušaće ove sezone da napravi korak ka podijumu nakon prošlogodišnja dva vezana poraza u 1/2 finalu i borbi za treće mesto
2. Freak - sa odmra se čovek javi, kaže hoće novu titulu... pa da vidimo

4. Chicha Nesha
6. Dane - ni jednog momenta se nije dovodilo u pitanje učešće aktuelnog šampiona
7. Ol' Dirty Bastard - lik koji bi izbaksuzirao svakog, ali svakog (na crnoj listi komesara i ove sezone Very Happy )
9. Vlada - živ je najveći fantasy guru ove lige, foruma, a i šire
10. FDS aka Wild Raven - Thornbridge Brewery je uplatio kotizaciju i za ovu sezonu
11. Čelični - i ako se čeka sastanak povodom novog CBA zakazan za PG početkom osmog meseca, dizajnerska legenda foruma, prekaljeni pratilac ovog sporta i solidan fantasy igrač odličio je da ne bude hold outa (što je odlika tima za koji navija) te da će i ove godine igrati ovu ligu

Poslednji izmenio penban dana Ned 21 Jul 2019, 16:00, izmenjeno ukupno 1 puta

163NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 15:52

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Tu sam

164NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 19:15

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Moj drug Frik nije aktivni član već dugo.

165NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 19:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Vlado997 ::Tu sam

Pa tebe nema cele godine. Još od poplave

166NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 21:17

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ne znam kako Dule nisi do sad shvatio da kod Toleta vazi pravilo ko plati vise taj igra a ko plati najvise taj osvaja tako da dzabe pricas to...

167NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 21:20

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
odlicno . zato imam pravo da kazem da na ovoj fantasy ligi treba da igraju aktivni clanovi foruma.

168NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 21:28

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ko je Chicha Nesha cisto pitam

169NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Ned 21 Jul 2019, 21:34

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@dr.dule ::ko je Chicha Nesha cisto pitam
TMH34

nije ni on aktivan.

nemam nista protiv da ljudi igraju ali prednost bi trebalo da imaju aktivni clanovi foruma. izbacite i Dana. taj nece stici da sastavi ekipu a kamoli igra.

170NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Pon 22 Jul 2019, 18:44

penban

penban
Moderator
Moderator

2. Freak - sa odmra se čovek javi, kaže hoće novu titulu... pa da vidimo
4. Chicha Nesha - preko proksija potrvrdio učešće
9. Vlada - živ je najveći fantasy guru ove lige, foruma, a i šire

Svi prošlogodišnji učesnici su se prijavili, tako da je liga kompletirana.
Polovinom avgusta ću izbaciti divizije i predloge za termin održavanja drafta.

Molba svim učesnicima lige je da se aktivnije uključe u svakodnevni rad foruma.

171NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Pon 22 Jul 2019, 18:53

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Nadam se da će potvrditi i neki post van ove teme kad nam istekne domen u oktobru.

172NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Pon 22 Jul 2019, 20:37

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontroverze.

173NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Uto 23 Jul 2019, 00:50

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Jbt. jos se zagledah gde je tema, vidim avanzovali smo u prvu ligu.

174NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Uto 06 Avg 2019, 10:02

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Znate kako kaže stara narodna....Ne jebe ni lep ni bogat nego dosadan i uporan.

S tim u vezi predlažem da se broj WR u rosteru smanji za 1 a da se doda jedna flex pozicija RB/WR/TE

Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

175NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League taj Uto 06 Avg 2019, 21:36

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
NFLFS Super League - Page 7 Source

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu