NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 26]

151NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 18:40

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Igram I ja. Odmah da kazem Pitubda necu prihvatiti ni jednu njegovu ponudu za trejd. Laughing

152NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 19:09

penban

penban
Moderator
Moderator

millhouse ::Igram I ja. Odmah da kazem Pitubda necu prihvatiti ni jednu njegovu ponudu za trejd. Laughing

Mesta u ligu se otvaraju samo ako neko od igrača koji su nastupali prošle sezone odustane. Tako da imam te u vidu, ali s obzirom da su ovde sve iskusni i aktivni igrači mislim da ove sezone na žalost neće biti mesta.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

153NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 19:13

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ok.

154NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 19:17

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::Jeste da imamo još dosta do nove sezone, ali da ja izbacim listu prošlogodišnjih učesnika lige, pa se vi do 15.8. lagano prijavljujte

1. Pit Bull - pokušaće ove sezone da napravi korak ka podijumu nakon prošlogodišnja dva vezana poraza u 1/2 finalu i borbi za treće mesto
2. Freak
3. Kuzma - kolega sigurica za ligu, nikad ne razočara
4. Chicha Nesha
5. TMH34 - formalnost je bila potvrđivanje učešća
6. Dane - ni jednog momenta se nije dovodilo u pitanje učešće aktuelnog šampiona
7. Ol' Dirty Bastard - lik koji bi izbaksuzirao svakog, ali svakog (na crnoj listi komesara i ove sezone Very Happy )
8. SymphonyX - Tarkovski sa primorja i ove sezone igra

9. Vlada
10. FDS aka Wild Raven - Thornbridge Brewery je uplatio kotizaciju i za ovu sezonu
11. Čelični - i ako se čeka sastanak povodom novog CBA zakazan za PG početkom osmog meseca, dizajnerska legenda foruma, prekaljeni pratilac ovog sporta i solidan fantasy igrač odličio je da ne bude hold outa (što je odlika tima za koji navija) te da će i ove godine igrati ovu ligu
12. Penban - Vaš Tole i ove sezone



Poslednji put izmenio penban dana Sub 20 Jul 2019, 22:56, izmenio ukupno 5 puta



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

155NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 19:28

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

sponzor je uplatio cifru da ne budemo vise treceligasi



NFLFS Super League - Page 7 Potpis

156NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 19:30

penban

penban
Moderator
Moderator

Da ne bude zabune, tema nosi isto ime kao liga Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

157NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 20:21

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Bolji naziv ima samo Ling Long Superliga Srbije Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

158NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 22:45

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

penban ::
millhouse ::Igram I ja. Odmah da kazem Pitubda necu prihvatiti ni jednu njegovu ponudu za trejd. Laughing

Mesta u ligu se otvaraju samo ako neko od igrača koji su nastupali prošle sezone odustane. Tako da imam te u vidu, ali s obzirom da su ovde sve iskusni i aktivni igrači mislim da ove sezone na žalost neće biti mesta.


Nadji mesta za našeg drugara Mayock.a. izbaci igrače koji nisu aktivni članovi foruma. Eno im nfl, Yahoo i ostala mesta gde ne moraju da postuju na drugim temama .nismo mi fantastike forum.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

159NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Sub 20 Jul 2019, 22:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Ima još liga na forumu, možda se tamo otvori mesta. Red je da sačekam da se jave ljudi koji su prošle godine igrali u ligama gde sam komesar. Ako se neko ne javi millhouse je prvi na listi.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

160NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 13:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Red je da kazem da ovo nije free fantasy forum. Moja sugestija je da se poštuju aktivni članovi foruma. Domen se ovde plaća  Nisi aktivni član foruma na drugim temama nema fantasti lige za tebe . Ništa licno.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

161NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 14:26

penban

penban
Moderator
Moderator

dr.dule ::Red je da kazem da ovo nije free fantasy forum. Moja sugestija je da se poštuju aktivni članovi foruma. Domen se ovde plaća  Nisi aktivni član foruma na drugim temama nema fantasti lige za tebe . Ništa licno.

Ima logike to što pričaš, ali ovde u ovoj ligi, većina su aktivni članovi.Nema svako od nas vremena da svaki dan uđe na forum, čita, piše komentare, tako da ja sa te strane čekam da se prijave momci koji su igrali prošle sezone, pa nakon toga, ako bude odustajanja, nove članove prihvatam u ligu.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

162NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 14:27

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::Jeste da imamo još dosta do nove sezone, ali da ja izbacim listu prošlogodišnjih učesnika lige, pa se vi do 15.8. lagano prijavljujte

1. Pit Bull - pokušaće ove sezone da napravi korak ka podijumu nakon prošlogodišnja dva vezana poraza u 1/2 finalu i borbi za treće mesto
2. Freak - sa odmra se čovek javi, kaže hoće novu titulu... pa da vidimo
3. Kuzma - kolega sigurica za ligu, nikad ne razočara

4. Chicha Nesha
5. TMH34 - formalnost je bila potvrđivanje učešća
6. Dane - ni jednog momenta se nije dovodilo u pitanje učešće aktuelnog šampiona
7. Ol' Dirty Bastard - lik koji bi izbaksuzirao svakog, ali svakog (na crnoj listi komesara i ove sezone Very Happy )
8. SymphonyX - Tarkovski sa primorja i ove sezone igra
9. Vlada - živ je najveći fantasy guru ove lige, foruma, a i šire
10. FDS aka Wild Raven - Thornbridge Brewery je uplatio kotizaciju i za ovu sezonu
11. Čelični - i ako se čeka sastanak povodom novog CBA zakazan za PG početkom osmog meseca, dizajnerska legenda foruma, prekaljeni pratilac ovog sporta i solidan fantasy igrač odličio je da ne bude hold outa (što je odlika tima za koji navija) te da će i ove godine igrati ovu ligu
12. Penban - Vaš Tole i ove sezone



Poslednji izmenio penban dana Ned 21 Jul 2019, 16:00, izmenjeno ukupno 1 puta



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

163NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 15:52

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Tu sam

164NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 19:15

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Moj drug Frik nije aktivni član već dugo.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

165NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 19:16

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Vlado997 ::Tu sam

Pa tebe nema cele godine. Još od poplave




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

166NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 21:17

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne znam kako Dule nisi do sad shvatio da kod Toleta vazi pravilo ko plati vise taj igra a ko plati najvise taj osvaja tako da dzabe pricas to...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

167NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 21:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

odlicno . zato imam pravo da kazem da na ovoj fantasy ligi treba da igraju aktivni clanovi foruma.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

168NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 21:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ko je Chicha Nesha cisto pitam




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

169NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Ned 21 Jul 2019, 21:34

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dr.dule ::ko je Chicha Nesha cisto pitam
TMH34

nije ni on aktivan.

nemam nista protiv da ljudi igraju ali prednost bi trebalo da imaju aktivni clanovi foruma. izbacite i Dana. taj nece stici da sastavi ekipu a kamoli igra.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

170NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Pon 22 Jul 2019, 18:44

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::Jeste da imamo još dosta do nove sezone, ali da ja izbacim listu prošlogodišnjih učesnika lige, pa se vi do 15.8. lagano prijavljujte

1. Pit Bull - pokušaće ove sezone da napravi korak ka podijumu nakon prošlogodišnja dva vezana poraza u 1/2 finalu i borbi za treće mesto
2. Freak - sa odmra se čovek javi, kaže hoće novu titulu... pa da vidimo
3. Kuzma - kolega sigurica za ligu, nikad ne razočara
4. Chicha Nesha - preko proksija potrvrdio učešće
5. TMH34 - formalnost je bila potvrđivanje učešća
6. Dane - ni jednog momenta se nije dovodilo u pitanje učešće aktuelnog šampiona
7. Ol' Dirty Bastard - lik koji bi izbaksuzirao svakog, ali svakog (na crnoj listi komesara i ove sezone Very Happy )
8. SymphonyX - Tarkovski sa primorja i ove sezone igra
9. Vlada - živ je najveći fantasy guru ove lige, foruma, a i šire
10. FDS aka Wild Raven - Thornbridge Brewery je uplatio kotizaciju i za ovu sezonu
11. Čelični - i ako se čeka sastanak povodom novog CBA zakazan za PG početkom osmog meseca, dizajnerska legenda foruma, prekaljeni pratilac ovog sporta i solidan fantasy igrač odličio je da ne bude hold outa (što je odlika tima za koji navija) te da će i ove godine igrati ovu ligu
12. Penban - Vaš Tole i ove sezone


Svi prošlogodišnji učesnici su se prijavili, tako da je liga kompletirana.
Polovinom avgusta ću izbaciti divizije i predloge za termin održavanja drafta.

Molba svim učesnicima lige je da se aktivnije uključe u svakodnevni rad foruma.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

171NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Pon 22 Jul 2019, 18:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Nadam se da će potvrditi i neki post van ove teme kad nam istekne domen u oktobru.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFLFS Super League - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

172NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Pon 22 Jul 2019, 20:37

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kontroverze.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

173NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Uto 23 Jul 2019, 00:50

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Jbt. jos se zagledah gde je tema, vidim avanzovali smo u prvu ligu.

174NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Uto 06 Avg 2019, 10:02

Zver

Zver
VIP
VIP

Znate kako kaže stara narodna....Ne jebe ni lep ni bogat nego dosadan i uporan.

S tim u vezi predlažem da se broj WR u rosteru smanji za 1 a da se doda jedna flex pozicija RB/WR/TE

Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

175NFLFS Super League - Page 7 Empty Re: NFLFS Super League Uto 06 Avg 2019, 21:36

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

NFLFS Super League - Page 7 Source



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu