NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Indianapolis Colts

Indianapolis Colts

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 13]

51Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 09:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Wild Raven ::Da, ali Barkley nije RB iako mu formalno to piše u radnoj knjižici. Čovek je multipurpose ofanzivno oružje. Elitni RB, odličan WR, vrhunski returner, sjajan bloker, da ne spominjem što ima kvalitete da bude lider u svlačionici.
Zvace te Irsay za GM, da mu draftujes Barkley , delite isto odusevljenje..moracu pogledati njegove highlights, vidim da je vratio dal punt ili kick za TD u bowl game..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

52Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 09:24

Blento

Blento
VIP
VIP
Imao je TD run od 92 yds.

Inače ja sam oduševljen Barkley-em negde od sredine novembra Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

53Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 09:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
nz sto sam skontao da je kick ret, ugl vidim da ga svuda hvale

54Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 15:37

mardok

mardok
MVP
MVP
Wild Raven ::Da, ali Barkley nije RB iako mu formalno to piše u radnoj knjižici. Čovek je multipurpose ofanzivno oružje. Elitni RB, odličan WR, vrhunski returner, sjajan bloker, da ne spominjem što ima kvalitete da bude lider u svlačionici.

Jel neko rekao Redzi Bus?

55Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 16:29

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
i meni se cini da je misllio opisom na njega.

Indianapolis Colts - Page 3 DresIndianapolis Colts - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

56Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 19:24

mardok

mardok
MVP
MVP
Realno, taj tip igraca multi-pozicionih koji sve mogu, a na kraju se ne snadju ni na jednoj, tipa T.Ostin iz LA Ramsa.

EDIT
Doduse ima ekipa, jedna ekipa gde oni mogu da procvetaju.
NE koji place za takvima, WR koji je bio QB, WR koji je bio lakros igrac, TE koji je bio QB, i slicna sranja.

57Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 20:01

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Gore imao skoro 1k jardi, sta ce im RB Very Happy

58Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 20:06

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Lik ladno ima preko 3000 nosenja,kakav manijak.

59Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 20:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nerealan je, mislim da nema sezonu ispod 200 nosenja

60Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 15 Jan 2018, 13:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Josh kažu glavni kandidat da preuzme Srećka...

Ak Srele uopće ikad više zaigra...

Indianapolis Colts - Page 3 14523112

61Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 05 Feb 2018, 09:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
RIP Edwin Jackson
Covek stajao i pokosila ga pijana budala

62Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 05 Feb 2018, 16:53

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Video sam ovo juce, na zalost desilo se oko SuperBowl-a pa retko ko i spominje. RIP.

63Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 11 Feb 2018, 18:54

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
The Colts are moving OLB Jabaal Sheard to defensive end.

This became obvious after the Colts hired DC Matt Eberflus, who runs a 4-3 scheme. Sheard had 5.5 sacks last year and should benefit from the move to end. The Colts need to find a true pass rusher to bookend with Sheard.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Indianapolis Colts - Page 3 Roster

64Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 11 Feb 2018, 20:01

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
moze Harison.

Indianapolis Colts - Page 3 DresIndianapolis Colts - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

65Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 12 Feb 2018, 09:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Reich najverovatnije potpisuje.
Dobra opcija

66Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 12 Feb 2018, 10:15

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mucenik. ne zna u kakvu je rupu upao a Srecko blizi novoj operaciji ramena nego sezoni. ima mamba da baca i u novoj sezoni.

67Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 12 Feb 2018, 10:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Jos nisam video slucaj kao sa Luckom, da ne moze da se oporavi 2god.
Pre ce Shaizer na teren nego on

68Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 12 Feb 2018, 10:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator
NeSrećko aka UnLucky...

Indianapolis Colts - Page 3 14523112

69Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 12 Feb 2018, 18:07

Blento

Blento
VIP
VIP
Nije on bez razloga reklamirao one penzione fondove.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

70Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 12 Feb 2018, 18:10

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nisam siguran kolika je korelacija,ali ozbiljne povrede ramena u baseballu su smrt za bacace.Jako mali broj dostigne nivo prije povrede.

71Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 22 Feb 2018, 19:18

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Colts re-signed K Adam Vinatieri to a one-year, $3.625 million contract.

Vinatieri had made it clear he wanted to return for his 23rd season, so it was really only a matter of time. The future Hall of Famer will enter the season just 57 points behind Morten Andersen on the All-Time points list, a gap he should be able to close if he stays healthy -- he notched 109 last season.

72Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 22 Feb 2018, 19:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ocekivano

73Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sub 21 Apr 2018, 10:47

penban

penban
Moderator
Moderator
Dwight Freeney potpisuje jednodnevni ugovor sa IND i ide u penziju

Strašan igrač. Onaj njegov spin move...

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

74Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sub 21 Apr 2018, 10:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nestvaran spin za coveka njegove konstitucije. HOF

75Indianapolis Colts - Page 3 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pet 27 Apr 2018, 11:46

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu