NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Indianapolis Colts

Indianapolis Colts

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 13]

276Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 16:17

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame

277Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 17:13

penban

penban
Moderator
Moderator
Dobro je ziv... ovo mi lici na neku sliku koja je bila davno na espn america sa povredama koje je Big Ben imao

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

278Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 17:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Svi su oni inavlidi, manje ili vise

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

279Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 17:25

Blento

Blento
VIP
VIP
Bogati invalidi...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

280Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 17:40

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@penban ::Dobro je ziv... ovo mi lici na neku sliku koja je bila davno na espn america sa povredama koje je Big Ben imao
Malo je ko pretrpio batine koliko je big ben. Sada su to mnogi zaboravili zadnje 3,4 godine imamo vrhunsku OL, to je vrv uticalo i da on odluci da produzi karijeru. Ali onda... zato nismo puno ni bacali loptu. Igrala se samo odbrana + trcanje. Sa druge strane tad smo osvajali i titule, a ne ofanizvom Very Happy
Dobra OL cuda cini. Zato je steta sto je Lak sad zavrsio karijeru. Napravili su mu u Indijanapolisu dobru zastitu. U kojoj je kratko uzivao, eto samo proslu sezonu

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Indianapolis Colts - Page 12 Roster

281Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 19:21

mardok

mardok
MVP
MVP
Juce bio neki text da je Njuton dobio najvise udaraca od svih Qb u zadnje 3 godine.
A da je Lak imao sranje OL ranije, jeste.

282Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 19:31

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ova tabela više liči na provedenu noć u policijskoj stanici

283Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 19:38

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
bacio pogled na bank account balance...

...nfl? šupičkumaterinu

Embarassed

284Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 19:58

mardok

mardok
MVP
MVP
Jebes pare ako ces ih trositi na lekare i banje.
Sto kaze ona srBska kletva, dabogda ti trebalo za lekove

285Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 20:02

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Meni je ludo da bilo ko kritikuje tu odluku.
Ako je ko dokazao da je spreman da igra okrnjen, to je Luck.

286Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 20:03

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ma Laki je pametan momak . zna on da sta je ispravna odluka

Indianapolis Colts - Page 12 DresIndianapolis Colts - Page 12 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

287Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 20:04

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
pa naravno, procenio decko i preseko

288Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 25 Avg 2019, 22:46

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame
Boli ga uvo, ima para, zavrsio sStanford, ima novorodjence, sta ce mu u zivotu da ga biju somine od 200 kila svake nedelje

289Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Avg 2019, 08:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nekako mi i ovdje smrdi da su medicinari opet zasrali sve skupa zajedno...

Tolke pare, tolke nove tehnologije i oni ne znaju šta, zašto, zbog čega...

Nije ni čudo što ono krme iz Skinsa oće van i da pare uopće nisu bitne...

Trebo je otići na Kubu još prije koje godine i tamo se izlječit kako treba, jebeš ove lopove...

Indianapolis Colts - Page 12 14523112

290Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 26 Avg 2019, 12:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

Indianapolis Colts - Page 12 DresIndianapolis Colts - Page 12 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

291Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 28 Avg 2019, 13:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Imamo tri bekapa Dobbs, Rudolf i sve se vise namece ruki Hodges. Ali nece biti 4 kvoterbeka u finalnom rosteru.
Prica se da postoji interesovanje Koltsa za Dobsa, ali cekaju kako ce se pokazati na zadnjoj utakmici. Zato ga je Majk stavio kao startera protiv Pantersa

292Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 02 Sep 2019, 18:02

penban

penban
Moderator
Moderator
Colts sign Brian Hoyer

Jel se oni sad računaju kao naša filijala?

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

293Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 02 Sep 2019, 21:54

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Čini se kao solidan potez. Svi bi želeli dovesti rasnog QB-a ali šta ćeš, i džukac Hoyer može biti koristan, okružen dobrim timom možda može čak prošvercovati Coltse do wild carda. Verovatno neće ući do nekog 2-3 kola tj dok Brisset ne zabrlja, mada ko zna možda Brisset iznenadi, realno nismo imali veliki uzorak njegove igre.

294Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 02 Sep 2019, 22:25

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Hoyer nije sposoban da bude startni QB.

295Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 02 Sep 2019, 22:41

penban

penban
Moderator
Moderator
Bio je jedan tim koji je imao naša dva QB... isto u ovoj diviziji, i to se baš lepo završilo

296Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 03 Sep 2019, 21:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Indianapolis Colts - Page 12 XpzvLlK

uze i crna mamba Briset pare.

297Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts Juče u 12:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bome Reich ako vako nastavi, uzima titulu Trenera Godine...

298Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts Juče u 13:48

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ništa bez mambe

299Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts Juče u 14:05

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sa Luckom ozbiljan SB contender, ovako dosta manji plafon, ali ojadice oni mnoge.

300Indianapolis Colts - Page 12 Empty Re: Indianapolis Colts Juče u 14:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pitanje je sada i koliko je Hilton sjeban...

Ebron se mora razmahat, poprilično sramežljivo je ušo u sezonu...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu