NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC South » Indianapolis Colts

Indianapolis Colts

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 13]

26Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 12 Nov 2017, 22:29

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Jacoby Brissett has 4 passing touchdowns of 60+ yards this season. Neither Peyton Manning nor Andrew Luck ever had more than 3 in a season for the @Colts

Brissett now leads the NFL with 5 completions of 60+ yards this season

prikriveni HOF... po nfl research Very Happy

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Indianapolis Colts - Page 2 Roster

27Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Ned 12 Nov 2017, 22:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sasvim ok QB, da je u iole normalnom timu, recimo Jax, dobro bi vodio tim, bolje nego Bortles recimo

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

28Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 13 Nov 2017, 10:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bome baš...

S pravim suigračima, ovo bi bilo puno bolje...

Ovako ostaviše čo'eka na vjetrometini da se bori i uči...

Indianapolis Colts - Page 2 14523112

29Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 27 Nov 2017, 11:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Colts QB Jacoby Brissett deserves hazard pay. Brissett, who suffered a concussion during the club's previous game two weeks ago, was sacked eight times by the Titans. Indianapolis has allowed 47 sacks, the most ever during the Chuck Pagano era — and given the poor protection Andrew Luck received in recent years, that’s saying something.

A epskog propuha ovdje...

30Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Pon 27 Nov 2017, 13:23

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sreca njegova pa je pokretan inace bi vec bio pokojni.

31Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 05 Dec 2017, 10:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Frank Gore passed Hall of Famers Jerome Bettis and LaDainian Tomlinson on Sunday, moving into fifth place on the all-time rushing list (13,697 yards). Of the top 12 runners in NFL history, only Gore and Adrian Peterson are not yet in the Hall of Fame.

Kad se samo sjetim da je došo ovdje u momčad punu veterana da uzmu SB...

Jao...

32Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 05 Dec 2017, 11:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Neverovatno mi je da je on 5. svih vremena, sve HOF do HOFa..mislim super je on RB, pouzdan pre svega, al tesko da bi mi pao na pamet medju najboljima samo u poslednjih 10tak godine, a ne ikada. Osim one jedne sezone blizu 1700y, sve drugo je 800-1100, nesta spektakularno..

33Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 05 Dec 2017, 11:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jest, nikad brojke nisu bile ultra turbo mega al čo'ek je jebena konstanta, uvijek i u svakom trenutku moš računat na njega...

Svaka mu čast...

34Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 05 Dec 2017, 11:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Da, to je mozda i najteze uraditi u NFL..toliko godine biti tu i dobar..vise ima ovih kao CJ2k, nego kao Gore

35Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 05 Dec 2017, 11:38

Blento

Blento
VIP
VIP
Prema Gore-u samo najveći respect i ništa više.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

36Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 06 Dec 2017, 09:36

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
sta mu je trebalo da ode u ovaj govnjivi 2 tim. pa bolje da je otisao pecat nego u taj septik od kluba

Indianapolis Colts - Page 2 DresIndianapolis Colts - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

37Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 06 Dec 2017, 09:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
A je'iga, kad je dolazio, na papiru su izgledali moćno, čak štoviše, mnogi experti su tada govorili SB or bust...

Ispade na kraju ne samo bust, nego epski bust...

38Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 06 Dec 2017, 09:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::A je'iga, kad je dolazio, na papiru su izgledali moćno, čak štoviše, mnogi experti su tada govorili SB or bust...

Ispade na kraju ne samo bust, nego epski bust...
Meni je to odmah delovalo kao bust, AJ,Gore itd
Mada je tad Luck bio top

39Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 06 Dec 2017, 09:45

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa jest, na Srećku se temeljio taj optimizam i kad je on trokiro, onda su i svi ostali ispuhali ko dušice skupa s njim...

40Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 06 Dec 2017, 10:32

penban

penban
Moderator
Moderator
Tim sa lošom OL i odbranom protiv koje je svako mogao da istrči 200y bez da se oznoji...

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

41Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 12 Dec 2017, 14:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
U avionu na povratku nazad iz Buffala, kaže Brissett Goreu 'Man, I'm tired' a ovaj će njemu nakon 36 fuckin' trčanja 'You are tired? You are not tired, you are out of shape bro.'

I jučer kažu Gore prvi na treningu...

Old school, nema labavo...

42Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 12 Dec 2017, 14:44

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
samo jako kazes

Indianapolis Colts - Page 2 DresIndianapolis Colts - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

43Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Uto 12 Dec 2017, 14:58

kb8

kb8
Moderator
Moderator
teg

ratoboran

44Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 03 Jan 2018, 18:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

45Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 03 Jan 2018, 18:13

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Pijani Irsay izjavio prije neki dan da bi volio da se bira RB sa broja 3,sto znaci da je zagrizao za Barkleya.

46Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 03 Jan 2018, 18:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Mnogo ce on spasti stvar koliko god bio dobar..dzabe Luck i on, sa onakvom OL i def..jedino da se traze vetarani , posto je velik cap space

47Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Sre 03 Jan 2018, 22:38

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Mnogo ce on spasti stvar koliko god bio dobar..dzabe Luck i on, sa onakvom OL i def..jedino da se traze vetarani , posto je velik cap space
slazem se s tobom... mislim da je RB najnepotrebnija pozicija trenutno u Indianapolis frank gore umalo 1000 jardi i ove sezone

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Indianapolis Colts - Page 2 Roster

48Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 09:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Da i Marlon Mack ne deluje lose

49Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 09:05

Blento

Blento
VIP
VIP
Da, ali Barkley nije RB iako mu formalno to piše u radnoj knjižici. Čovek je multipurpose ofanzivno oružje. Elitni RB, odličan WR, vrhunski returner, sjajan bloker, da ne spominjem što ima kvalitete da bude lider u svlačionici.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

50Indianapolis Colts - Page 2 Empty Re: Indianapolis Colts taj Čet 04 Jan 2018, 09:10

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Dzos Mek dolazi na razgovor. videcemo ako ga uzmu. mada nisam siguran da kordinatora iz Bostona ne vaze kao fikusi Bila od Beliceka.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu