NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 7

+12
Mean_Machine
kb8
dr.dule
Steelers
KPGS
Zona do trona
BasBetis
Zver
Mos Def
Peyton Manning
The Bad Man
Niger iz huda
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 10]

176Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 01:07

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Tacno sam znao jebeno, 200 puta moraju da ponove da nikad nije promasio extra poen, jebo mamu ej...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

177Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 01:16

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Chris Myers, svaka čast! Kakav jinx u kakvom trenutku! Laughing

178Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 01:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Tucker,da li je moguce!

Alex Smith,kada je video da ne moze da istrci za 1 st down,morao je da zavrsi akciju u teerenu i skine dosta vremena sa sata.

179Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 01:30

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Kakav user linije Dalasa,STATIVAAAAAAAAAAAA

180Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 01:31

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ha ha,Dalas.

Glavni utisak ove sezone su kickeri.

181Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 08:32

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sve u svemu cudno kolo.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 7 - Page 8 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

182Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 10:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pre dve nedelje nisam ni pomislio da ce Sinsinati i Cikago da zaredjuju sa dva poraza.

Drago mi je sto Vasington dobro gura. Malo sam i iznenadjen njihovom transformacijom, pre godinu dana zagarantovana zabava sa gomilom poena sada suprotno. Dobro su zategli odbranu, dok napad u skladu sa mogucnostima Alekse Srbina.

183Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 10:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Mesari su doma jebeni...



Week 7 - Page 8 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

184Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 11:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Au,ne verujem da je covek pogodio takav FG,pa on u zivotu nece vise pogoditi ni sa 49 yds,a sada je ubo sa skoro 60 yds.

Auhh.
Mislim da je vec par puta u karijeri pogodio sa 55+ y, dok je bio u Arizoni.
A Tucker..tacno sto kaze Ol' dirty, urekli ga. I pre samog XP opet ponovili da nikad nije promasio. Moralo se to desiti, mada bas na game tying. Njegova faca posle promasaja, kao jel moguce da sam ja promasio.. Very Happy

http://nfl.com/

185Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 12:48

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Maricu,lik je bio rupa od kickera u Arizoni,zato je i dobio sut kartu.

Moguce da je i pogodio neki kick sa 55 yds,ne mogu da se setim svakog kicka,ali se secam da je Zona 2-3 utakmice izgubila zato sto je on masio kickove sa male udaljenosti i generalno nikada nije bio kicker za 50 + FG.

186Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 12:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Maricu,lik je bio rupa od kickera u Arizoni,zato je i dobio sut kartu.

Moguce da je i pogodio neki kick sa 55 yds,ne mogu da se setim svakog kicka,ali se secam da je Zona 2-3 utakmice izgubila zato sto je on masio kickove sa male udaljenosti i generalno nikada nije bio kicker za 50 + FG.
U toj sezoni kad su ga sutnuli iz Ari je bio los, ali oba sezone pre toga je bio odlican, secam se da je bilo iznenadjenje kad je krenuo da promasuje..a mislim da je tukao jednom preko 60, tj sigurno, posto ovo juce nije bilo career long

http://nfl.com/

187Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 17:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
Zona do trona ::Au,ne verujem da je covek pogodio takav FG,pa on u zivotu nece vise pogoditi ni sa 49 yds,a sada je ubo sa skoro 60 yds.

Auhh.
Mislim da je vec par puta u karijeri pogodio sa 55+ y, dok je bio u Arizoni.
A Tucker..tacno sto kaze Ol' dirty, urekli ga. I pre samog XP opet ponovili da nikad nije promasio. Moralo se to desiti, mada bas na game tying. Njegova faca posle promasaja, kao jel moguce da sam ja promasio.. Very Happy

Ja nisam sujeveran uopste al sinoc sam tacno imao osecaj da ce promasiti koliko su samo puta ponovili da je najprecizniji, da nikad nije promasio, pa onda kako mu tesko da sutira kuci zbog vetra ovo ono. Shvatili smo...

Tucker je valjda imao pre toga 222 od 222 za extra poen i prosto je moralo da se desi i ocekujem da ce se desiti jos par puta ali bas je ubo momenat kad ce.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

188Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 19:01

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Posao kickera će izgleda biti sve cenjeniji kako vreme bude odmicalo. Dve stvari kojima ne mogu da provalim razlog- zašto kikeri toliko promašuju i zašto Brownsi stalno igraju nerešeno Very Happy

Što se tiče Sport Kluba, zaista ima par komentatora koji lupetaju za sve pare. Nisu oni tolike neznalice-sad su počeli da emituju neki podcast na youtubu sredinom nedelje gde analiziraju prethodno kolo. Može se tu čuti zanimljivih stvari zaista. Ali u toku prenosa to izgleda potpuno haotično...
Jedini koji se zaista razume je Mihailo Stefanović. Njega su angažovali valjda prošle godine...igrao je profesionalno risivera u Vukovima, pa je pao na doping testu i suspendovan na 2 godine. U međuvremenu je batalio, pa su ga vrbovali u SK. Jasno je primetna razlika, momak tačno zna o čemu govori i razume akcije

189Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 19:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sad sam ukucao da vidim ko je covek i vidim da smo proletos igrali par puta basket na Vidikovcu. Cuo sam da je igrao za Vukove, pa da je pao zbog dopinga, ali nismo se doticali teme NFLa. Definitivno je druga klasa po znanju..

http://nfl.com/

190Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 19:49

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Jbg, stvar je da ima stvarno ljudi koji dosta dobro poznaju AF i vesti oko NCAA/NFL, ali to jednostavno ne znaju da prenesu pogotovu da nekome ko slusa taj prenos bude zanimljivo.

191Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:28

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

meni je Erceg od svih tamo jedini koga mogu slusati

NFL Komentatore kao da su birali jer ih niko drugi nece pa ajde neka prenose taj americki fudbal to ionako niko ne gleda.

Ajde Zuleta shvatam logiku sto su birali, lik je pocetkom milenijuma jos prenosio na trecem kanalu, pa su ocekivali kao da nesto zna, on ovaj sport nije u medjuvremenu ni pratio.

Ove ostale sad da ne pisem imena zna se njih 3,4, mozda su u vremenu nesto pokupili i naucili i trude se ali bas antipaticni glasovi, svi do jednog. ne znaju da prenesu. da tek trebam da pocnem pratiti NFL stvorili bi mi kontra efekat. a mislili smo da gore od Sakana i Arene ne moze. sva sreca pa imamo linkove po internetu



Week 7 - Page 8 Potpis

192Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:35

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Radjenje prenosa je jako komplikovan i dinamican proces koji dosta zavisi od karaktera komentatora, nekad je to bitnije nego samo poznavanje igre.
Sto kaze mardok, ima ljudi koji prate i vrhunski poznaju igru, ali ne prolaze dobro u prenosima.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

193Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:36

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

nemaju nikakvu harizmu, plus uzasan glas. nista licno, moze neko da se trudi koliko hoce ali dzaba kad nije za taj posao
ne kazem da bi ja bio nesto bolji, ali ja se ni ne bavim tim Very Happy po meni, izuzev ercega bas promasena postava komentatora
ali, kao sto rekosmo, mislim da 5% ovog foruma ne prati SK prenose vec gleda gamepass/strimove



Week 7 - Page 8 Potpis

194Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:43

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Žule je navijač Green Baya, pa neću puno protiv njega Very Happy

Kao što na tenisu Višković stalno govori "Sjajno", tako Žuletu svaka druga "to je potpuno neverovatno".

Podcasti im znaju biti zanimljivi, analiziraju svaku ekipu ponaosob i odgovaraju na tekstualna pitanja gledalaca. Još uvek se pronalaze i pokušavaju da ubacuju novine, ali sve u svemu vredi ispratiti tih sat i po

195Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:44

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.

196Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:46

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Bad Man ::Žule je navijač Green Baya, pa neću puno protiv njega Very Happy

Kao što na tenisu Višković stalno govori "Sjajno", tako Žuletu svaka druga "to je potpuno neverovatno".

Podcasti im znaju biti zanimljivi, analiziraju svaku ekipu ponaosob i odgovaraju na tekstualna pitanja gledalaca. Još uvek se pronalaze i pokušavaju da ubacuju novine, ali sve u svemu vredi ispratiti tih sat i po
sumnjiv si mi ti Very Happy cim ih branis
reci otvoreno ko si Very Happy zar SK salje svoje i u nase dvore

BasBetis ::Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.
znaci i tamo ista situacija. glasove kao da im biraju po antipaticnosti



Week 7 - Page 8 Potpis

197Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:50

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ja bi ako nista drugo znao da izgovorim imena igraca i trenera pravilno,
a znao bi i da se zajebavam da napravim dobru atmosferu. Ovi mrmoti na SK kao da su siparice koje vriste na koncertu Beatlesa!

198Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 20:58

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Steelers ::

BasBetis ::Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.
znaci i tamo ista situacija. glasove kao da im biraju po antipaticnosti

Ajde to, neko mislim da su spojili Tedija Bruskija i Gila Santosa ne bi dobili toliko pristrasne komentare kao sinoć.

Nema zaista 'leba ni od srpskih ni od hrvatskih komentatora na SK, probao sam i digao ruke odavno. 80% ima odvratnu boju glasa dok preostali blage veze nemaju.

199Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 21:00

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Steelers ::
The Bad Man ::Žule je navijač Green Baya, pa neću puno protiv njega Very Happy

Kao što na tenisu Višković stalno govori "Sjajno", tako Žuletu svaka druga "to je potpuno neverovatno".

Podcasti im znaju biti zanimljivi, analiziraju svaku ekipu ponaosob i odgovaraju na tekstualna pitanja gledalaca. Još uvek se pronalaze i pokušavaju da ubacuju novine, ali sve u svemu vredi ispratiti tih sat i po
sumnjiv si mi ti Very Happy cim ih branis
reci otvoreno ko si Very Happy zar SK salje svoje i u nase dvore

BasBetis ::Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.
znaci i tamo ista situacija. glasove kao da im biraju po antipaticnosti

Stomatolog iz Novog Sada Very Happy Razz

Ma ne palim ih ni ja ako ne moram, tek u tim podcastima sam povatao ko je ko. Većina njih je pretpostavljam specijalizovano za druge sportove, pa uskoče ovde po potrebi. Recimo Erceg prenosi prvenstveno moto GP koliko znam

200Week 7 - Page 8 Empty Re: Week 7 Pon 22 Okt 2018, 21:02

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

reddit.com/r/nflstreams/ ko vec nema gamepass i ne brinemo Smile

dobro, sem kad ubace onu kreketacu u TNF Laughing



Week 7 - Page 8 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Similar topics

-

» Week 14
» Week 6
» Week 7
» Week 14
» Week 9

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu