NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2018/19 » Regular Season 2018/19 » Week 7

Week 7

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 10]

176 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 01:07

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Tacno sam znao jebeno, 200 puta moraju da ponove da nikad nije promasio extra poen, jebo mamu ej...

177 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 01:16

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Chris Myers, svaka čast! Kakav jinx u kakvom trenutku! Laughing

178 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 01:22

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Tucker,da li je moguce!

Alex Smith,kada je video da ne moze da istrci za 1 st down,morao je da zavrsi akciju u teerenu i skine dosta vremena sa sata.

179 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 01:30

mardok

NFL Star
NFL Star
Kakav user linije Dalasa,STATIVAAAAAAAAAAAA

180 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 01:31

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Ha ha,Dalas.

Glavni utisak ove sezone su kickeri.

181 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 08:32

dr.dule

Admin
Admin
sve u svemu cudno kolo.

182 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 10:10

Niger iz huda

Veteran
Veteran
Pre dve nedelje nisam ni pomislio da ce Sinsinati i Cikago da zaredjuju sa dva poraza.

Drago mi je sto Vasington dobro gura. Malo sam i iznenadjen njihovom transformacijom, pre godinu dana zagarantovana zabava sa gomilom poena sada suprotno. Dobro su zategli odbranu, dok napad u skladu sa mogucnostima Alekse Srbina.

183 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 10:25

kb8

Moderator
Moderator
Mesari su doma jebeni...

184 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 11:24

Peyton Manning

Admin
Admin
@Zona do trona ::Au,ne verujem da je covek pogodio takav FG,pa on u zivotu nece vise pogoditi ni sa 49 yds,a sada je ubo sa skoro 60 yds.

Auhh.
Mislim da je vec par puta u karijeri pogodio sa 55+ y, dok je bio u Arizoni.
A Tucker..tacno sto kaze Ol' dirty, urekli ga. I pre samog XP opet ponovili da nikad nije promasio. Moralo se to desiti, mada bas na game tying. Njegova faca posle promasaja, kao jel moguce da sam ja promasio.. Very Happy

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

185 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 12:48

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Maricu,lik je bio rupa od kickera u Arizoni,zato je i dobio sut kartu.

Moguce da je i pogodio neki kick sa 55 yds,ne mogu da se setim svakog kicka,ali se secam da je Zona 2-3 utakmice izgubila zato sto je on masio kickove sa male udaljenosti i generalno nikada nije bio kicker za 50 + FG.

186 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 12:58

Peyton Manning

Admin
Admin
@Zona do trona ::Maricu,lik je bio rupa od kickera u Arizoni,zato je i dobio sut kartu.

Moguce da je i pogodio neki kick sa 55 yds,ne mogu da se setim svakog kicka,ali se secam da je Zona 2-3 utakmice izgubila zato sto je on masio kickove sa male udaljenosti i generalno nikada nije bio kicker za 50 + FG.
U toj sezoni kad su ga sutnuli iz Ari je bio los, ali oba sezone pre toga je bio odlican, secam se da je bilo iznenadjenje kad je krenuo da promasuje..a mislim da je tukao jednom preko 60, tj sigurno, posto ovo juce nije bilo career long

187 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 17:22

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Peyton Manning ::
@Zona do trona ::Au,ne verujem da je covek pogodio takav FG,pa on u zivotu nece vise pogoditi ni sa 49 yds,a sada je ubo sa skoro 60 yds.

Auhh.
Mislim da je vec par puta u karijeri pogodio sa 55+ y, dok je bio u Arizoni.
A Tucker..tacno sto kaze Ol' dirty, urekli ga. I pre samog XP opet ponovili da nikad nije promasio. Moralo se to desiti, mada bas na game tying. Njegova faca posle promasaja, kao jel moguce da sam ja promasio.. Very Happy

Ja nisam sujeveran uopste al sinoc sam tacno imao osecaj da ce promasiti koliko su samo puta ponovili da je najprecizniji, da nikad nije promasio, pa onda kako mu tesko da sutira kuci zbog vetra ovo ono. Shvatili smo...

Tucker je valjda imao pre toga 222 od 222 za extra poen i prosto je moralo da se desi i ocekujem da ce se desiti jos par puta ali bas je ubo momenat kad ce.

188 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 19:01

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Posao kickera će izgleda biti sve cenjeniji kako vreme bude odmicalo. Dve stvari kojima ne mogu da provalim razlog- zašto kikeri toliko promašuju i zašto Brownsi stalno igraju nerešeno Very Happy

Što se tiče Sport Kluba, zaista ima par komentatora koji lupetaju za sve pare. Nisu oni tolike neznalice-sad su počeli da emituju neki podcast na youtubu sredinom nedelje gde analiziraju prethodno kolo. Može se tu čuti zanimljivih stvari zaista. Ali u toku prenosa to izgleda potpuno haotično...
Jedini koji se zaista razume je Mihailo Stefanović. Njega su angažovali valjda prošle godine...igrao je profesionalno risivera u Vukovima, pa je pao na doping testu i suspendovan na 2 godine. U međuvremenu je batalio, pa su ga vrbovali u SK. Jasno je primetna razlika, momak tačno zna o čemu govori i razume akcije

189 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 19:14

Peyton Manning

Admin
Admin
Sad sam ukucao da vidim ko je covek i vidim da smo proletos igrali par puta basket na Vidikovcu. Cuo sam da je igrao za Vukove, pa da je pao zbog dopinga, ali nismo se doticali teme NFLa. Definitivno je druga klasa po znanju..

190 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 19:49

mardok

NFL Star
NFL Star
Jbg, stvar je da ima stvarno ljudi koji dosta dobro poznaju AF i vesti oko NCAA/NFL, ali to jednostavno ne znaju da prenesu pogotovu da nekome ko slusa taj prenos bude zanimljivo.

191 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:28

Steelers

Design Team
Design Team
meni je Erceg od svih tamo jedini koga mogu slusati

NFL Komentatore kao da su birali jer ih niko drugi nece pa ajde neka prenose taj americki fudbal to ionako niko ne gleda.

Ajde Zuleta shvatam logiku sto su birali, lik je pocetkom milenijuma jos prenosio na trecem kanalu, pa su ocekivali kao da nesto zna, on ovaj sport nije u medjuvremenu ni pratio.

Ove ostale sad da ne pisem imena zna se njih 3,4, mozda su u vremenu nesto pokupili i naucili i trude se ali bas antipaticni glasovi, svi do jednog. ne znaju da prenesu. da tek trebam da pocnem pratiti NFL stvorili bi mi kontra efekat. a mislili smo da gore od Sakana i Arene ne moze. sva sreca pa imamo linkove po internetu

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

192 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:35

SymphonyX

Veteran
Veteran
Radjenje prenosa je jako komplikovan i dinamican proces koji dosta zavisi od karaktera komentatora, nekad je to bitnije nego samo poznavanje igre.
Sto kaze mardok, ima ljudi koji prate i vrhunski poznaju igru, ali ne prolaze dobro u prenosima.

193 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:36

Steelers

Design Team
Design Team
nemaju nikakvu harizmu, plus uzasan glas. nista licno, moze neko da se trudi koliko hoce ali dzaba kad nije za taj posao
ne kazem da bi ja bio nesto bolji, ali ja se ni ne bavim tim Very Happy po meni, izuzev ercega bas promasena postava komentatora
ali, kao sto rekosmo, mislim da 5% ovog foruma ne prati SK prenose vec gleda gamepass/strimove

194 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:43

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Žule je navijač Green Baya, pa neću puno protiv njega Very Happy

Kao što na tenisu Višković stalno govori "Sjajno", tako Žuletu svaka druga "to je potpuno neverovatno".

Podcasti im znaju biti zanimljivi, analiziraju svaku ekipu ponaosob i odgovaraju na tekstualna pitanja gledalaca. Još uvek se pronalaze i pokušavaju da ubacuju novine, ali sve u svemu vredi ispratiti tih sat i po

195 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:44

BasBetis

Rookie
Rookie
Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.

196 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:46

Steelers

Design Team
Design Team
@The Bad Man ::Žule je navijač Green Baya, pa neću puno protiv njega Very Happy

Kao što na tenisu Višković stalno govori "Sjajno", tako Žuletu svaka druga "to je potpuno neverovatno".

Podcasti im znaju biti zanimljivi, analiziraju svaku ekipu ponaosob i odgovaraju na tekstualna pitanja gledalaca. Još uvek se pronalaze i pokušavaju da ubacuju novine, ali sve u svemu vredi ispratiti tih sat i po
sumnjiv si mi ti Very Happy cim ih branis
reci otvoreno ko si Very Happy zar SK salje svoje i u nase dvore

@BasBetis ::Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.
znaci i tamo ista situacija. glasove kao da im biraju po antipaticnosti

197 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:50

KPGS

VIP
VIP
Ja bi ako nista drugo znao da izgovorim imena igraca i trenera pravilno,
a znao bi i da se zajebavam da napravim dobru atmosferu. Ovi mrmoti na SK kao da su siparice koje vriste na koncertu Beatlesa!

198 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 20:58

BasBetis

Rookie
Rookie
@Steelers ::

@BasBetis ::Dvojica komentatora sa hrvatskog SK koji su komentarisali Berse i Patriote su zvučali kao da su se tog jutra izmigoljili iz Beličikovog ili Kraftovog dupeta.

Ajde to, neko mislim da su spojili Tedija Bruskija i Gila Santosa ne bi dobili toliko pristrasne komentare kao sinoć.

Nema zaista 'leba ni od srpskih ni od hrvatskih komentatora na SK, probao sam i digao ruke odavno. 80% ima odvratnu boju glasa dok preostali blage veze nemaju.

199 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 21:00

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
@Steelers ::
@The Bad Man ::Žule je navijač Green Baya, pa neću puno protiv njega Very Happy

sumnjiv si mi ti Very Happy cim ih branis
reci otvoreno ko si Very Happy zar SK salje svoje i u nase dvore

Stomatolog iz Novog Sada Very Happy Razz

Ma ne palim ih ni ja ako ne moram, tek u tim podcastima sam povatao ko je ko. Većina njih je pretpostavljam specijalizovano za druge sportove, pa uskoče ovde po potrebi. Recimo Erceg prenosi prvenstveno moto GP koliko znam

200 Re: Week 7 taj Pon 22 Okt 2018, 21:02

Steelers

Design Team
Design Team
reddit.com/r/nflstreams/ ko vec nema gamepass i ne brinemo Smile

dobro, sem kad ubace onu kreketacu u TNF Laughing

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu