NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2018/19 » Draft 2019

Draft 2019

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 6]

126 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 09:33

dr.dule

Admin
Admin
ma ko ce tog mališu da izabere. on je 7 runda. dobar je da nosi gejtorad. ma ni ova dvojca pored nisu nista bolji.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život

127 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 11:30

Peyton Manning

Admin
Admin
@dr.dule ::ma ko ce tog mališu da izabere. on je 7 runda. dobar je da nosi gejtorad. ma ni ova dvojca pored nisu nista bolji.
Ocigledno vecina, posto je projektovan kao day 1 pick, mozda i top10

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

128 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 13:02

mardok

NFL Star
NFL Star
@Peyton Manning ::
@dr.dule ::ma ko ce tog mališu da izabere. on je 7 runda. dobar je da nosi gejtorad. ma ni ova dvojca pored nisu nista bolji.
Ocigledno vecina, posto je projektovan kao day 1 pick, mozda i top10
Nizi od Wilsona 2-3 inca, kazu da nema ni celih 5'8''. Shocked

129 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 13:05

Wild Raven

VIP
VIP
Niko neće birati pickom prve runde dečka koji sutra može zaključiti da je bejzbol lakši i bezbolniji način da se zaradi za život.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

130 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 13:18

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::Niko neće birati pickom prve runde dečka koji sutra može zaključiti da je bejzbol lakši i bezbolniji način da se zaradi za život.

Ili je mozda taj isti decko zakljucio da ima vecu perspektivu u NFL nego u bejzbolu?

Cisto nagadjam jer jos nisam video ni 5 min QB highlightse tog momka,a bejzbol uopste ne pratim.

131 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 13:36

Wild Raven

VIP
VIP
On može u ovom momentu imati takav stav. Prvi put kad ga Donald sastavi sa zemljom i prodrma mu svako koščicu u telu, taj stav može vrlo lako da se promeni.

Kako sam ja shvatio on u bb nije na nekoj bitnoj poziciji. Neki ekvivalent special team-era u NFL-u. Kao QB sigurno može zaraditi mnogo više u fudbalu nego što može zaraditi u bb igrajući to što igra, ali opet...u pitanju je apsolutni iznos. Relativna vrednost tih iznosa može jako varirati kada se uzmu u obzir povrede, bol, udarci.

I onaj OL genijalac što je igrao za Baltimor. Mnogo više je zarađivao kao vrlo dobar OL nego što će zarađivati kao profesor matematike, ali je u jednom momentu ( posle prvog potresa mozga ) rekao "fuck this shit".

132 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 13:45

dr.dule

Admin
Admin
juče sam čitao teoriju zavere da bi Arizona poslala Rosena u NE za pika prve i pika druge runde a onda bi sa tim pikom birala tog pigmeljca. iz Rosenovog ugla savrseno. iz ostalih uglova glupost.

133 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 14:23

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::juče sam čitao teoriju zavere da bi Arizona poslala Rosena u NE za pika prve i pika druge runde a onda bi sa tim pikom birala tog pigmeljca. iz Rosenovog ugla savrseno. iz ostalih uglova glupost.

Sta je tu savrseno za mladog QB poput Rosena?

Da ode u tim koji ce za dve godine biti fenjeras u AFC.

134 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 14:36

dr.dule

Admin
Admin
odlično . počne da igra u fenjerasu koji ima 6 sb tepsija u ovom veku . gde ces bolje za klinca. nema pritisak da mora doneti odmah SB u grad

135 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 14:43

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Da,samo sto ce Bili i Toma u penziju,a bez njih,nesto ne verujem da bi bilo tih tepsija...

Rosen ne bi imao pritisak da odmah donese SB u mnogim drugim timovima koji imaju bolju perspektivu od NE.

Sva ova prica je mozda i uzalud,Rosen je pokazao bas malo,bez obzira sto je Arizona bila raspad...

136 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:13

Steelers

Design Team
Design Team
Tepsije se ne urucuju u NFL-u

Nije ovo tenis. Plus dule imaju pet a ne sest

137 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:43

dr.dule

Admin
Admin
sesta stize ovog februara

138 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:44

dr.dule

Admin
Admin
dobro nije tepsija nego serpa

139 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:49

mardok

NFL Star
NFL Star
Fora sa njim je sto u  bejzbolu ima garantovan taj bonus, koji je inace uzeo 4.6mil, i sad ide u minor league, gde je plata smesna, tipa 1,000 do 10.000 dolara mesecno max. I niko mu ne garantuje da ce da zabode novi veliki ugovor sa MLB.  Ali tamo ne postoji sansa da ga neki JJ, Mack i ekipa prepolove .
U NFLu uzima vece pare sigurno.
A sto se tice kilaze/snage, neko rece da ga je Alabama sekovala par puta samo povlacenjem za dres, odmah je padao.

140 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:51

mardok

NFL Star
NFL Star
Arizona je demantovala da zeli da draftuje Murray/trejduje Rosena, to su novinari zakljucili iz starog intervjua Kingsbury-a gde je rekao da bi pokupio Murraya kao prvog pika.

141 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:51

dr.dule

Admin
Admin
odličan da nosi getorade , tablu i da uvezbava tim u toku nedelje kada treba da igraju protiv neke ptice trkacice od qb kao sto je on.

142 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:52

dr.dule

Admin
Admin
@mardok ::Arizona je demantovala da zeli da draftuje Murray/trejduje Rosena, to su novinari zakljucili iz starog intervjua Kingsbury-a gde je rekao da bi pokupio Murraya kao prvog pika.

u ekipi kao sto je Zona sve je na prodaju. das im ponudu koju ne mogu odbiti i prodace svakog. cak i mr. Dzonsa

143 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 15:58

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Zona do trona ::
@Wild Raven ::Niko neće birati pickom prve runde dečka koji sutra može zaključiti da je bejzbol lakši i bezbolniji način da se zaradi za život.

Ili je mozda taj isti decko zakljucio da ima vecu perspektivu u NFL nego u bejzbolu?

Cisto nagadjam jer jos nisam video ni 5 min QB highlightse tog momka,a bejzbol uopste ne pratim.

Ma nema sanse da ima vecu perspektivu, ja mislim isto kao i Wild Raven. Kad ga jednom iskidaju Donald i kompanija pitanje je da li ce ostati u ligi tako da je jednom nogom prakticno u baseballu. Cuo sam negde da otprilike on mozda nece prvih par godina zaraditi vise u baseballu ali ce mu karijera biti duza i generalno ce uzeti vise para kroz karijeru jer su vece sanse da uspe u baseballu odnosno manje su sanse da se povredi. Sve u svemu jako rizicin pik ko god se odluci da ga uzme.

144 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 16:01

dr.dule

Admin
Admin
videcemo koliko ozbiljne agente ima. vec prvi mockovi i novinarski hajpovi ce nam to reci. uvek imas neke veverice da se upecaju na njihovu pricu. kako god Will Grier ili Kyle Shurmur su mi 100% sigurniji pikovi.

145 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 16:06

mardok

NFL Star
NFL Star
Bas je nizak, bas je sitan.
Ali opet...cale mu je valjda QB guru (koje sranje kad novinari ovo napisu) ... osvojio je nagradu za top NCAA igraca, igrao je iza velike OL,  i nije imao nesto puno blokiranih pasova, kao recimo nas BB5  koji ne moze da izbaci cistu loptu iz dzepa, a ima skoro 2m.

146 Re: Draft 2019 taj Pet 11 Jan 2019, 17:43

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Pik prve i druge runde je previse za igraca kalibra Rosena

147 Re: Draft 2019 taj Čet 17 Jan 2019, 13:34

Wild Raven

VIP
VIP
Gledam ovih dana....neverovatan hype za Murray-a vlada među Giants fan bazom. Kao Murray, SB i OBJ će biti nemoguće braniti.

Nema teoretske šanse da Giantsi uzmu QB a da nije "ko od brda odvaljen".

148 Re: Draft 2019 taj Čet 17 Jan 2019, 13:51

mardok

NFL Star
NFL Star
@Wild Raven ::Gledam ovih dana....neverovatan hype za Murray-a vlada među Giants fan bazom. Kao Murray, SB i OBJ će biti nemoguće braniti.

Nema teoretske šanse da Giantsi uzmu QB a da nije "ko od brda odvaljen".
Po kvalitetu vrv je najbolji QB u klasi, ali je kepec.
Sad krecu sve detaljnije analize, i dosli su do toga da je Haskins igrao pod najmanjim pritiskom D#, i neki smesan broj bliceva za NCAA nivo, a kamoli NFL.
Sve vise se pominje onaj "malac" sa Bafala, i D.Dzons, kao game ready.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu