NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 27]

626 Re: NBA taj Sre Feb 06 2019, 13:35

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Bobija Marjanovića trejduju kao one bombonjere što neotpakovane idu od slave do slave. Bobinjera.

Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

627 Re: NBA taj Sre Feb 06 2019, 13:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bobi je još jači, njega su malo otpakirali...

628 Re: NBA taj Sre Feb 06 2019, 14:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ali 4 pika na draftu. lele . Goga Superbol u neverici. on vise voli pikove nego hleba da jede.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

629 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 08:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ništa od trejda, sve nešto pa ništa al ko ga jebe, bitno da smo Zelene spičkali u njihovoj štali, sezona uspješna, sve dalje je bonus...

630 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 08:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nista Obrva

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

631 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 08:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bitno da je Lonzo Ball ostao

632 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 08:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Žoga je temelj...

633 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 08:37

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Jeste vidjeli kako su pederi Cuban i Mavsi tradali Barnes-a usred tekme???

634 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 09:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Čo'ek na klupi dočeko kraj tekme...

Neprocjenjivo...

635 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 10:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Fultz in Philly will go down as one of the worst draft picks in NBA history, a promising athlete who somehow forgot how to shoot and was plagued by either injury or confidence issues or both.

He never once looked like a No. 1 overall pick, but more like an overwhelmed and lightly skilled rookie on a 10-day contract. He scored just 255 points. He made just four 3-pointers. He shot just 53.4 percent from the free-throw line.

I sada sav taj talent i on odnosi na Floridu...

636 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 10:18

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
sta mu vredi kada je izgubio sut. prosto ostavio ga negde u pozoristu. sada cekamo Gogu Superbol da mu vidim osmeh kada vidim da ima opet pikove Smile

637 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 10:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator
GM Gogy nesto s lica Zemlje, nema ga ni na karti...

Mora da organizira Ivanovo vjenčanje...

638 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 11:28

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
uzeo odmor tri nedelje pa sada planduje

639 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 11:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa lijepo bome...

640 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 13:44

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
I ja sam jednom tako otišao u WC na poslu, kad sam izašao saznao da sam trejdovan u drugo odelenje.
Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

641 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 13:48

mardok

mardok
NFL Star
NFL Star
I Teo koji je sad FA.
Ako je covek od reci sada ce da se vrati u Efes ili Evropu, a ne da gubi vreme na klupi u NBA.

642 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 13:54

mardok

mardok
NFL Star
NFL Star
@kb8 ::Fultz in Philly will go down as one of the worst draft picks in NBA history, a promising athlete who somehow forgot how to shoot and was plagued by either injury or confidence issues or both.

He never once looked like a No. 1 overall pick, but more like an overwhelmed and lightly skilled rookie on a 10-day contract. He scored just 255 points. He made just four 3-pointers. He shot just 53.4 percent from the free-throw line.

I sada sav taj talent i on odnosi na Floridu...

Malo sam citao o njegovoj povredi ramena.
Kad kazem "malo" mislim sve sto mi je palo pod ruku...
Rame je jako zajebano za rehabilitaciju, onako bas slozeno, i mislim da je bilo dosta propusta u pristupu tom njegovom problemu na pocetku, sto je napravilo dosta velike komplikacije kasnije.
Ne mozes da zaboravis tek tako da sutiras...posle  XX godina treniraja , i desetine hiljada suteva to je vec usadjen automatizovan pokret. Znaci postoje limitirajuci faktori 1. u glavi 2. u zglobu kao celini.

643 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 16:14

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
kazu da je Fultz zaboravio da sutira jer ima mentalni problem. e sada i to sa ramenom. nema nam draft gurua philly da nam objasni da li ce Fultz vratiiti sut kada ga dohvati sunce Floride.

644 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 17:29

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ja koliko znam moguce je da zaboravis da sutiras. To je ono sto Ameri zovu "yips". Recimo nas prvi pik ove godine Hurst se bavio baseball-om, cak je trebao i da zaigra u MLB, odnosno time je hteo da se bavi medjutim povredio se i kad se vratio posle povrede bukvalno je zaboravio da baca kako treba i na kraju odustao i okrenuo se AF. I Charles Barkley ima slican problem samo sa golfom, prica ovde sa Jordanom o tome:

https://www.youtube.com/watch?v=rwiKFho6qYc&feature=youtu.be&t=421

A bilo je i jos nekih primera slicnih. Uglavnom moguce je da se tako nesto desi, pogotovo posle povrede.

645 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 18:22

mardok

mardok
NFL Star
NFL Star
Samo sto on nije presao na drugi sport, niti je u penziji, vec mu je osteceno rame i koliko sam procitao neka nagadjanja cervikobrahijalni splet pa cak i vise od toga zahvacen deo torakalnih nerava i krvnih sudova, plus neke promene na tetivama, i samoj zglobnoj strukturi, pa neka silna ukljestenja.

Meni je verovatnije da ima mentalnu blokadu, uz to sto oni njemu nisu nasli jasan uzrok "bola" tako da je on prosao dobar deo nekih terapija i procedura na "zdravim" strukturama, za koje se sumnjalo da su problem, kotrikosteroidi, razne prp metode i sl,i ono sto sam prvo rekao, da je pristup povredi u prvom trenutku uzrokovao dalje probleme i sa sutom i sa povredom, a da nisu i dalje nasli primarni uzrok.

Rame je kompleksan zglob, i samo podizanje ruke iznad horizontale podrazumeva ukljucivanje celog ramenog pojasa, lopatica, kljucna kost, grudna kost, rebra, sve do cervikalne kicme, i  problem koji on ima se nalazi "tu negde" gde se neki splet nerava ukljesti u odredjenom polozaju ruke kada je on podize iznad horizontale (U OVOM SLUCAJU TO JE SUT). Pridodajte tome, misice, ligamente, tetive, krvne sudove, nerve... nagadja se da je cak mozda u pitanju urodjeni deformitet.
I to mu je vrv razjebalo samopouzdanje, plus sto je radio na mehanici suta, kako bi izbegao pokret koji izaziva ukljestenje, tako da bih ja tu trazio problem sa sutom.

646 Re: NBA taj Pet Feb 08 2019, 20:56

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Fultz će vratiti sut. Sad kad ga dohvati neka cica sa florida i zaleci rame i mentalni problem.

647 Re: NBA taj Pon Feb 11 2019, 00:37

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@kb8 ::GM Gogy nesto s lica Zemlje, nema ga ni na karti...

Mora da organizira Ivanovo vjenčanje...

Evo me,taman na vreme da mi cestitas na vecerasnjoj pobedi. Very Happy

648 Re: NBA taj Pon Feb 11 2019, 08:34

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa dobro nam došao, čestitam...

649 Re: NBA taj Pon Feb 11 2019, 15:10

SymphonyX

SymphonyX
Veteran
Veteran
Harris bi po meni morao bit prioritet u odnosu na Butlera.

650 Re: NBA taj Pon Feb 11 2019, 17:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::Harris bi po meni morao bit prioritet u odnosu na Butlera.

Zanimljiva tema,situacija ce biti jasnija nakon kvaliteta partija koje  ce ovaj tandem odigrati u play-offu.

Harris je igrac koga sam gledao jos u Orlandu.Harris u Orlandu i Harris danas su potpuno razliciti igraci. Underrated je u medijima njegov napredak kao igraca.Nisam ga gledao u Clippersima ove sezona,osim highlightsa sto je nedovoljno za neki sud.Navijaci Clippersa tvrde da je super fit kao 2. ili 3.opcija,ali da  ne treba ocekivati da odlucuje u crunch time-u.

Butler jeste na pragu 30.godine,ali u momentu kada treba da poogodis sut za OT ili pobedu,Simmons ne sme ni da ima loptu u rukama.Embiid je ,do  ovog momenta, u tim situacijama pokazao da je jos jako sirov i zelen i te njegove akcije bi u tim situacijama najcesce rezultirale u turnoveru ili promasenom sutu.

Butler je vec imao par game winnera u nasem  dresu. Ono sto je sigurno za Butlera,sva njegova prica kako hoce da osvoji sampionat,kako hoce da igra sa igracima kojima je stalo do uspeha,sva ta retorika ce biti testirana ovog leta.

Bolji tim od ovog tima File nece vise imati u karijeri. Ne racunam ako sa 35 godina,kao igrac vec daleko od svog prime-a,potpise za neki novi GSW da igra par minuta kao ring chaser.

Ono sto trenutno jeste evidentno,imamo paklenu petorku.Jedine evidentne mane u toj nasoj petorci su totalno odsustvo suta Simmonsa i veoma losa odbrana Reddicka.

Sada imamo Reddicka,jednog od najboljeg sutera u istoriji,Harrisa koji poslednje dve godine ima elitan sut za tri i Butlera kao sasvim solidnog sutera za tri.

Lakersi su se,po meni,upravo zbog opasnosti od trojke,odlucili da igraju 1 na 1 sa Embiidom i Embiid ih je ponizio.

Zivo me zanima kako ce sutra uvece Boston braniti Embiida?

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu