NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 22]

26 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 21:16

SymphonyX

Veteran
Veteran
James je ovu godinu nevjerovatan u napadu,ali ono sto radi u odbrani je neozbiljno. Razumijem da mora da balansira snagu,ali preceruje u nekim momentima. U ovom trenutku karijera, KD je mnogo bolji defanzivac. Vidjelo se u finalu prosle godine koliko je dobar KD kad potegne skroz, ali nazalost ovi Warriorsi neozbiljno shvataju utakmice i u PO, to se i sinoc vidjelo.

Malo ga podcijenjujete kao igraca, cini mi se.

27 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 21:21

Peyton Manning

Admin
Admin
KD je apsolutna masina napadacka, ume i odbranu(kao na kraju i svaki vrhunski igrac), ali ne cenim ga toliko zbog nestajanja u nekim bitnim mecevima. A odbranu moze da pritisne kad ce napadacki povuci Kari i ekipa. Lbj nema taj luksuz.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

28 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 21:26

SymphonyX

Veteran
Veteran
Igrao je KD odlicnu odbranu i u Oklahomi, nije to toliko zbog saigraca. Poenta je da oni proslu i ovu godinu igraju na cruise mode-u pa se zaboravi koliko je lik dobar igrac. Recency bias je tu prilicno izrazen, posebno sto je i njegov karakter tome doprinosi.

29 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 21:35

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::Igrao je KD odlicnu odbranu i u Oklahomi, nije to toliko zbog saigraca. Poenta je da oni proslu i ovu godinu igraju na cruise mode-u pa se zaboravi koliko je lik dobar igrac. Recency bias je tu prilicno izrazen, posebno sto je i njegov karakter tome doprinosi.
To se slazem, on je realno zver, nezaustavljiv zbog odnosa brzine-visine i suta.

30 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 22:03

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Cenci ::
@Zona do trona ::
@kb8 ::Da se piše da je bio u trilion Finala zaredom i da ih je gotovo jednak broj izgubio...

Za mene je MJ i dalje GOAT,ali da se on nasao u karijeri sa saigracima koje Lebron ima u Cavsima,daleko bi MJ bio od 6/6 u finalima...

Koje je to suigrace imao osim Pippena kad je osvojio na pocetku 90-ih 3 zaredom???

Skoti je jedan od 30-40 najboljih igraca svih vremena.Malo li je? Very Happy

Ko je od ostalih igraca na trenutnom rosteru Cavsa u top 30 sadasnjih NBA igraca? Smile

31 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 22:14

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::James je ovu godinu nevjerovatan u napadu,ali ono sto radi u odbrani je neozbiljno. Razumijem da mora da balansira snagu,ali preceruje u nekim momentima. U ovom trenutku karijera, KD je mnogo bolji defanzivac. Vidjelo se u finalu prosle godine koliko je dobar KD kad potegne skroz, ali nazalost ovi Warriorsi neozbiljno shvataju utakmice i u PO, to se i sinoc vidjelo.

Malo ga podcijenjujete kao igraca, cini mi se.

Simfoni,daleko je KD od konstantno dobrog defanzivca u vaznim mecevima,a razlika izmedju njega i Lebrona u napadu je velika.

Elementi kosarke u napadu u kojima je KD bolji od Lebrona - sut.

Elementi kosarke u napadu u kojima je Lebron bolji od KD - sve ostalo.

32 Re: NBA taj Sre 23 Maj 2018, 22:33

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Imo je D.Wadea u MIA pa nije bio 4/4 u finalima, a Vejdara je sigurno top 40. Plus koji igrac na istoku je trenutno top100, K.Irving, Freak, ako cemo vec cijeniti cinjenicu da je pred novim finalom sa ovakvim timom? Mozda izmedju 90 i 100 trenutno. Na onom istoku je MJ imo 10 HOFova. Best ever debatu LBJ gubi uvijek, komotno, mada njegov plafon je visi od MJovog, pitanje samo da li ce ga ikad dosegnuti.

33 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 06:14

Wild Raven

VIP
VIP
Imao je i Delavedovu kao drugog najboljeg igrača u ekipi svojevremeno pa je uspevao da dovede ekipu do velikog finala i tu još dobije dve utakmice protiv ubedljivo najboljeg tima u tom momentu. Taj poraz od Dalasa u finalu je u stvari i jedina stvarna rezultatska mrlja u karijeri.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

34 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 08:04

zvaljo

NFL Star
NFL Star
I zato i jest drugi najbolji igrac svih vremena, malo li je...   Very Happy

Ipak Kajri je bio tu do samog finala u toj seriji  Surprised

35 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 08:21

Peyton Manning

Admin
Admin
Slazam se sa obojicom..plusevi Lbja su ovo sto je uradio sa Cle i onda sa Pavlovicem, Ilgauskasom i ekipom i sada kada se vratio od 3-1...najveca mrlja je Dalas, a mogli su da dobiju i SA, ipak su imali najjaci tim, a onda jednom ga je i Rej Alen spasao.
Drugi svih vremena je za sad, a videcemo na kraju..ima on jos par godina

36 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 08:41

Wild Raven

VIP
VIP
Ja ni u jednom momentu nisam tvrdio da je LBJ GOAT, niti to tvrdim, samo me zanima mišljenje u odnosu na Duranta, s obzirom da će Durant već na kraju sledeće sezone imati istu količinu nakita kao i LBJ, mada su imo i njih dvojica dva različita sveta, baš kao i što su te njihove titule međusobno neuporedive.

Inače, lepu poentu je opet napravio CC u vezi G4 Hjuston-GSW serije, gde Durant zadnja 4 minuta nije šutnuo na koš i u zadnjem napadu nije šutnuo otvoren šut nego dodao loptu. Da je LBJ to uradio pa razapinjali bi ga do početka sledeće sezone.
Pritisak koji je na KD je neuporediv sa pritiskom koji je na LBJ-u.

37 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 08:54

Peyton Manning

Admin
Admin
Durant je vrhunski poenter i to je to..
Lbj se jednom radja.

38 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 09:41

kb8

Moderator
Moderator
@kb8 ::Pa da je fulo, brzi tajmaut, 3ca i na kraju popuše pola koša...

I luđe stvari su se događale...

Kako će zvati time out ako je lopta u igri i ima 0.5 sek,mora da ju uzme i odmah da baca.

Pa čisti skok i odma tajm, što bi ju baco igdje...

39 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 09:53

Niger iz huda

Veteran
Veteran
Veceras pada brejk.

No dobro, barem ljudi koji su predvidjali laganih 4:1 sada su se malo usrali zato sto je 2:2.

40 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 10:00

kb8

Moderator
Moderator
Šta jest, jest...

41 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 15:07

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Jako ne volim te debate ko je GOAT. Nema potrebe porediti, razlicita su vremena i mozemo samo da nagadjamo. Koliko stvari treba da se poklopi-od dobrih timova, povreda i svega ostalog...

Biću malo pristrasan...stavi Rodgersa na mesto Brejdija. Možete li da ga zamislite sa 5 titula? Ja mogu.

Drugo, Durent je prošle godine preuzimao u finalu kad god je zagustilo. Clutch se postaje iskustvom, godinama. James je bezao od lopte u 4/4 jako dugo, dok nije krenuo da preuzima odgovornosti.

Ali svakako, KD nije ni upola kompletan igrač kao Lebron!

42 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 20:55

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
@kb8 ::

Kako će zvati time out ako je lopta u igri i ima 0.5 sek,mora da ju uzme i odmah da baca.

Šta ne bi iscurilo vrijeme dok netko od igrača ulovi loptu od promašenoga bacanja???

43 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 21:42

SymphonyX

Veteran
Veteran
@Peyton Manning :: a mogli su da dobiju i SA, ipak su imali najjaci tim, a onda jednom ga je i Rej Alen spasao.
Protiv SA 2014. nisu imali ni promil sansi.Ono je bila kosarkaska rapsodija.
Svi mecevi su bili preko 15 razlike,klasicno razmontiravanje.

Godinu prije,kako si spomenuo,ih je spasio onaj ludi skok Bosha i trica Raya (ludak je vjezbao onaj sut Laughing ).

44 Re: NBA taj Čet 24 Maj 2018, 22:09

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::
Godinu prije,kako si spomenuo,ih je spasio onaj ludi skok Bosha i trica Raya (ludak je vjezbao onaj sut Laughing ).
Mislim da sam celu ulicu probudio u tom momentu Very Happy

45 Re: NBA taj Pet 25 Maj 2018, 06:06

Wild Raven

VIP
VIP
ohohooo...jel ovo na pomolu senzacija.

46 Re: NBA taj Pet 25 Maj 2018, 07:30

Wild Raven

VIP
VIP
pih, tek sad vidim da se CP sjebao i da je verovatno završio sezonu, znači ništa od senzacije.

47 Re: NBA taj Pet 25 Maj 2018, 08:14

Peyton Manning

Admin
Admin
Sad dal je zavrsio sezonu ne znam, al za game 6 je verovatno out..a bez njega ako pobede GSW, svaka cast..
Durant je pokazao svoj clutch sinoc

48 Re: NBA taj Pet 25 Maj 2018, 08:24

Wild Raven

VIP
VIP
šta je uradio, šta je uradio !?

Very Happy

49 Re: NBA taj Pet 25 Maj 2018, 08:41

kb8

Moderator
Moderator
It remains to be seen how series Paul's injury is, but immediately after the game it didn't sound too good, as Paul was apparently, "worried." By the time he left the arena, however, he proclaimed he would be "alright."

Skrpat će se nekako, makar ko Reed da istrči na tip off...

50 Re: NBA taj Pet 25 Maj 2018, 08:47

kb8

Moderator
Moderator
@kb8 ::

Šta ne bi iscurilo vrijeme dok netko od igrača ulovi loptu od promašenoga bacanja???

Pa teoretski i ne ak je čisti skok, možda desetinka sekunde...

A svi znamo što je moguće za 0.4 sek Basketball

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu