NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 25 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 25 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 25 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 25 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 25 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 25 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 25 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 25 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 25 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 25 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 25 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 25 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 27]

601From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 10:43

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Peyton Manning ::Pre 20god 3. sad u finalu, svaka cast..mi mozemo da sanjamo o tome

mozda nas uspeh komšija natera da razbucamo menadzersku mafiju i postavimo prave trenere da rade sa decom.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

602From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 10:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bome, koliko god ću se veselit kad osvojimo u nedjelju Kipić, tu smo isti, Lakersi i Ninersi su ipak prije svega...



From Russia with love - Page 25 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

603From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 10:45

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kb8 ::Bome, koliko god ću se veselit kad osvojimo u nedjelju Kipić, tu smo isti, Lakersi i Ninersi su ipak prije svega...

49ers samo sto nisu aktivirali momke sa plandovanja.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

604From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 11:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::
Peyton Manning ::Pre 20god 3. sad u finalu, svaka cast..mi mozemo da sanjamo o tome

mozda nas uspeh komšija natera da razbucamo menadzersku mafiju i postavimo prave trenere da rade sa decom.
Da, mozda jednom i prestanu manageri da nam sastavljaju tim, a igraci konacno proigraju i krenu da ginu.

http://nfl.com/

605From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 11:10

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja nisam nezadovoljan kako su se borili. problem je sto su nasi igrači tehnički limitirani. realno je da smo plasmanom na SP napravili uspeh. ne možeš od govana pitu napraviti.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

606From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 11:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Borili su se u smislu da su trcali kao muve bez glave. Ali kondiciono jedna od najgorih reprezentacija. Pali u 60min protiv Svajcarske u drugom kolu. Sta bi bilo da smo dosli do knockout faze? Hrvatska igrala 360min u tri kola.
Po imenima nemaju komsije nista bolji tim ili bar ne znacajno, a rezultati 1000x bolji.

http://nfl.com/

607From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 11:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

dr.dule ::
kb8 ::Bome, koliko god ću se veselit kad osvojimo u nedjelju Kipić, tu smo isti, Lakersi i Ninersi su ipak prije svega...

49ers samo sto nisu aktivirali momke sa plandovanja.

Još sekunda i vrijeme je da krenemo delat...



From Russia with love - Page 25 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

608From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 13:49

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

From Russia with love - Page 25 Najveci-uspeh-830x0


Laughing




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

609From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:11

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja prvi strasno navijam za americke klubove,Fila,Cardinalsi i Brownsi su sveto trojstvo,ali osecaj kada tvoja zemlja uradi nesto veliko je jedinstven.

Razlog?

Vrlo jednostavan.

Kada npr. Fila uradi nesto,sa kim ja mogu to podeliti? Kao fora,odem u grad,ljudi Fila objasnila,Embiid dominirao itd.

Prvo,moji prijatelji i poznanici ni ne znaju ko je Embiid,bas kao i ogromna vecina ljudi u nasoj zemlji.

Mecevi i uspesi u americkim sportovima je nesto sto zanima nas 30-ak fanatika na forumu i mozda jos 100-injak ljudi u uzrastu 25 godina ili vise.

Uspeh tvoje zemlje u fudbalu je nesto sto budi najlepse emocije u tebi i ljudima oko tebe.

Kada smo poveli protiv Svajcarske,skocili smo kod poznanika u sobi,svi se grlimo,pivo se pije na eks itd.

610From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Daleko od toga da nisam ponosan, da ne skačem, da se ne veselim i tako to al je'ote, zadnjih 5 naslova Lakersa ja sam plako od sreće, danima sam lebdio okolo naokolo, iz Lakers mrčndajza se nisam skido...

Doduše, kad osvojimo naslov u nedjelju, počastit ću se također shopingom i idem po naš crni dres al sa zvjezdicom iznad grba Very Happy



From Russia with love - Page 25 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

611From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:30

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

a zašto je uopste crn? ranije su bili plavi koliko se secam rezervna garnitura.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

612From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pojma nemam al su mi moćni pravo...



From Russia with love - Page 25 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

613From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:36

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

u nedelju ce nositi tradicionalne dresove. nema potrebe da ekipe igraju sa rezervnim garniturama.
koliko je cena tih crnih majci?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

614From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Stvarno mnogo dobar taj crni dres Hrvatske.



...Sa Vajominškog Univerziteta

615From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni su se te jace emocionalne veze sa reprezentacijama ugasile negdje pred kraj srednje. Lijepo je kad se nesto osvoji, ali taj naboj je skroz nestao.
NBA mi je postao pravi gust kad sam se malo distancirao od Portlanda, pocne covjek bas da uziva kad prati nesto zbog igre same, a ne timova. Pretpostavljam da nesto slicno ide i u NFL kad BB i Brady odu u penziju.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

616From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator

dr.dule ::u nedelju ce nositi tradicionalne dresove. nema potrebe da ekipe igraju sa rezervnim garniturama.
koliko je cena tih crnih majci?

Oriđiđi je 90 ojra cca...



From Russia with love - Page 25 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

617From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 14:54

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Boki,da li sada uzimas legalan GP ili ces se pretplatiti za ? eura kod onog mahera?

618From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 15:16

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

hm. cifre nisu za javnu upotrebu. ukor Zono.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

619From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 15:21

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Entsuldingen.

620From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 15:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Lars maajka...



From Russia with love - Page 25 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

621From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul - 16:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Daleko od toga da nisam ponosan, da ne skačem, da se ne veselim i tako to al je'ote, zadnjih 5 naslova Lakersa ja sam plako od sreće, danima sam lebdio okolo naokolo, iz Lakers mrčndajza se nisam skido...
To je to Very Happy
Menjam sve nase titule u basketu, odbojci, vaterpolu za jos koji GS Rafe Very Happy

http://nfl.com/

622From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul - 17:50

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Hrvati mnogo bolji u 1.poluvremenu,ali ne moze se protiv talicnih Francuza koje i sudija dobro gura.

623From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul - 17:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Koliko nezasluzeno vodi Francuska..

http://nfl.com/

624From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul - 18:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Prvo,faul kod 1. gola Francuza nije postojao. Onda,zasto sudija nije svirao ofsajd? Pogba je bio u cistom ofsajdu,a centarsut je isao bas na to mesto gde je Pogba stajao.

Penal isto jako diskutablian.

625From Russia with love - Page 25 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul - 18:25

Zver

Zver
VIP
VIP

Odavno antipatičniji šampion sveta nije bio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu