NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2017-2018 » Regular Season 2017/18 » Week 14

Week 14

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 10]

1 Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 10:22

kb8

Moderator
Moderator

2 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 10:28

Peyton Manning

Admin
Admin
sjajan TNF i SNF,a od 22h ce morati split screen..Jax-Sea i Phi-LAR
U prvom terminu isto mnogo bitnih meceva..Oak-KC i Min-Car najvise..a i bitno je za GB naravno, uz Cowboys-NYG sto mora biti zanimljivo
Sve u svemu, jedva cekam ovo kolo Cool

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

3 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 10:35

Niger iz huda

MVP
MVP
Jagsima dobre sanse daje to sto je osakacena odbrana Sijetla, mada ocekujem svakako da ce da pobede.

Remsi-Iglsi mozda i najbolja utakmica u ovoj nedelji.

4 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 10:43

kb8

Moderator
Moderator
A kad naša zahuktala mašinerija s G na čelu sad protutnji kroz Texas...

Je'ote...

5 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 10:44

Peyton Manning

Admin
Admin
Opet cu da startujem def u fantasy protiv vas, kao i ove nedelje Very Happy

6 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 10:52

kb8

Moderator
Moderator
PO je počeo, nećeš se dobro provest...

7 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 12:38

gagi6689

NCAA
NCAA
Pozdrav ljudi, pratim vas vec dugo , pa da se ukljucim...

Elem, jako zanimljivo kolo pred nama. TNF ce umnogome dati odgovor ima li moj GB cemu da se nada. Porazom Atlante izjednacili bi se sa njima i cekao bi se samo jos jedan kiks. A da imaju lak raspored-nemaju(2xNO, Karolina, Tampa).

Nedelja donosi direktan okrsaj Chiefsa i Raidersa za plej of. Prednost dajem Smithu i ekipi, mislim da ce ovaj duel biti prekretnica za njih u pozitivnom smislu.

Karolina ceka Minesotu, eventualnim porazom Pantersi ozbiljno dovode svoj plasman u PO u pitanje.

Ramsi-Iglsi...po mom misljenju obe ekipe su tu zahvaljujuci lakom rasporedu. Ipak , jako zanimljiv mec koji ce verovatno umnogome uticati na konacni redosled na tabeli.

Nadam se takodje porazu Sihoksa, beze nam 2 pobede, s tim sto smo bolji u medjusobnom duelu. Imaju nesto laksi raspored od Atlante, ali svakako da imaju gde da kiksnu(Dalas).

8 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 18:44

KPGS

VIP
VIP
@gagi6689 ::Pozdrav ljudi, pratim vas vec dugo , pa da se ukljucim...

Elem, jako zanimljivo kolo pred nama. TNF ce umnogome dati odgovor ima li moj GB cemu da se nada. Porazom Atlante izjednacili bi se sa njima i cekao bi se samo jos jedan kiks. A da imaju lak raspored-nemaju(2xNO, Karolina, Tampa).

Nedelja donosi direktan okrsaj Chiefsa i Raidersa za plej of. Prednost dajem Smithu i ekipi, mislim da ce ovaj duel biti prekretnica za njih u pozitivnom smislu.

Karolina ceka Minesotu, eventualnim porazom Pantersi ozbiljno dovode svoj plasman u PO u pitanje.

Ramsi-Iglsi...po mom misljenju obe ekipe su tu zahvaljujuci lakom rasporedu. Ipak , jako zanimljiv mec koji ce verovatno umnogome uticati na konacni redosled na tabeli.

Nadam se takodje porazu Sihoksa, beze nam 2 pobede, s tim sto smo bolji u medjusobnom duelu. Imaju nesto laksi raspored od Atlante, ali svakako da imaju gde da kiksnu(Dalas).

Samo prvo da vi ne izgubite u Govno gradu od govno tima!

9 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 18:53

KPGS

VIP
VIP
Elem, pocinje krljane za PO, krljanje za ugovore, krljanje da ne budes cutovan na prolece, pale se svece da se pomole da HC i GM ne dobiju nogu u dupe kao novogodisnji poklon.
Bice pičato.
U New Yorku se slavi, crno kopile Jerry Ress i fat Railey Ben McApoo su već dobili nogu u dupeta (Benovo teško promašiti) i svi happy. Ko će biti sledeći???
Da li će ovo kolo pljuštati od iznenadjenja? Govna da zabeleže prvu pobedu!
Jay Šećerko Cutler da sjebe Tomicu bez debila Gronka u vrućem Miamiju?
Njaodvratniji fudbal sa na čelu sa Flaco Unibrow never elite QB da sjebu Rapistbergera na boci kečapa?
A pre NFL u nedelju, derbi EPL-a i dva trenera cigana: Pepe cigan Katalonski protiv najveće portugalske cigančine u novijoj istoriji, definicija Cigancine Jose Mourinho! Kakva poslastica u nedelju!

10 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 20:26

penban

Moderator
Moderator
@KPGS ::Elem, pocinje krljane za PO, krljanje za ugovore, krljanje da ne budes cutovan na prolece, pale se svece da se pomole da HC i GM ne dobiju nogu u dupe kao novogodisnji poklon.
Bice pičato.
U New Yorku se slavi, crno kopile Jerry Ress i fat Railey Ben McApoo su već dobili nogu u dupeta (Benovo teško promašiti) i svi happy. Ko će biti sledeći???
Da li će ovo kolo pljuštati od iznenadjenja? Govna da zabeleže prvu pobedu!
Jay Šećerko Cutler da sjebe Tomicu bez debila Gronka u vrućem Miamiju?
Njaodvratniji fudbal sa na čelu sa Flaco Unibrow never elite QB da sjebu Rapistbergera na boci kečapa?
A pre NFL u nedelju, derbi EPL-a i dva trenera cigana: Pepe cigan Katalonski protiv najveće portugalske cigančine u novijoj istoriji, definicija Cigancine Jose Mourinho! Kakva poslastica u nedelju!

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

11 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 21:38

Peyton Manning

Admin
Admin
JuJu-Smith Schuster, George Iloka suspended one game each

12 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 21:52

Steelers

Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::JuJu-Smith Schuster, George Iloka suspended one game each
samo celicno

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

13 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 22:28

Peyton Manning

Admin
Admin
Tviter
Mike Mitchell‏
So gronk elbow drops a guy off the top rope like Dusty Rhodes and gets same suspension as a guy getting a penalty making a football play. Okay cool @NFL @espn @ESPNNFL can’t wait to see what you come up with next.

Listen. I never said 87 was dirty. I never mentioned his character I’ve only met him once and too be honest he seemed like a real chill guy. What I’m referring to is the actual incident. Look at the plays....

14 Re: Week 14 taj Uto 05 Dec 2017, 23:07

zokiruma

NFL Star
NFL Star
A mi smo na putu da zabelezimo najgori gubitnicki niz zadnjih 50 godina.

15 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 07:24

penban

Moderator
Moderator
@zokiruma ::A mi smo na putu da zabelezimo najgori gubitnicki niz zadnjih 50 godina.

Neka je sa srećom Very Happy

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

16 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 09:21

dr.dule

Admin
Admin
Remsi ce pomoci Dragecu da njegovi ne izadju iz svoje stale do kraja . philly pada.

17 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 09:25

penban

Moderator
Moderator
Mnogo dobrih utakmica ove nedelje

18 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 09:35

kb8

Moderator
Moderator
Bome baš...

Na Streloglavu bi moglo prštat na sve strane...

19 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 10:43

penban

Moderator
Moderator
Očekujem reakciju NYG protiv Dalasa nakon promene trenera... to može biti jako zanimljiva utakmica

20 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 10:46

Peyton Manning

Admin
Admin
posle smene trenera obicno ide pobeda

21 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 10:52

penban

Moderator
Moderator
a Dalasu gori pod nogama u borbi za PO

22 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 10:54

penban

Moderator
Moderator

23 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 11:01

Peyton Manning

Admin
Admin
@penban ::a Dalasu gori pod nogama u borbi za PO
sumnjam da ce u PO

24 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 11:09

Wild Raven

VIP
VIP
U nedelju će Ilija doživeti standing ovations, jebeš poziciju na draftu, voleo bih da dobiju baš zbog Ilije.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

25 Re: Week 14 taj Sre 06 Dec 2017, 20:30

penban

Moderator
Moderator
With four weeks left in the regular season, the playoff picture is coming into focus and the race for four division titles could come to an end this weekend.

The NFL has released the playoff clinching scenarios for Week 14 and they include two teams in each division that can wrap up home games in the postseason. The Patriots can clinch the AFC East with a win or a Bills loss while the Steelers will be AFC North champs if they beat the Ravens. The Steelers can also clinch a playoff spot with a Bills loss.

In the NFC, the Eagles will take the East with a win over the Rams or a Cowboys loss to the Giants. The Vikings will wrap up the North with a win or losses by both the Lions and Packers.

Three other teams can wrap up playoff berths, although none of them can do it by simply winning their games.

JAGUARS

If the Dolphins, Bills, Chargers and Jets all lose while the Jags beat the Seahawks, Jacksonville will have a playoff spot booked.

RAMS

If the Rams beat the Eagles, they’ll need losses from the Falcons, Packers, Lions, Panthers and Cowboys to ensure a playoff trip.

SAINTS

The Saints don’t need to have quite as many results go their way if they beat the Falcons on Thursday night. A Panthers loss coupled with a loss by either the Lions or Cowboys would do the trick as would losses by the Lions and Packers.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 10]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu