NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 13

+13
Vlado997
Bizon
SymphonyX
Mos Def
kb8
dr.dule
Niger iz huda
Zver
KPGS
Steelers
Peyton Manning
viking
penban
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 7]

151Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 09:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

JuJu isto mora suspenzija za ono..Burfict dobro, kazu vikao na doktore dok ga nisu odvezali i onda skocio i rekao "sve vreme vam pricam da sam dobro" Laughing
Big Ben lepo rekao da je i protiv Ravensa mec ekstremno "physical" ali sa respectom, dok protiv Cin je uvek opasno..i to realno nisu samo igraci Cin krivi i Pitt izgubi glavu

http://nfl.com/

152Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:04

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Kako volim ove meceve Steelers-Bengals, prsti uvek na sve strane. Zao mi zbog ovih povreda Jonesa i Shaziera ali one su se mogle desiti na bilo kojoj utakmici realno tako da samo neka nastave ovako Very Happy

RIP Burfict Embarassed



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

153Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nije mu nista, al mislim da ce nesto biti JuJu u sledecem njihovom duelu

http://nfl.com/

154Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:12

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

To da, sad je stavio metu na sebe.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

155Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:13

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

i neka je odalamio onog brava, duplo manji lik ga je sastavio sa zemljom



Week 13 - Page 7 Potpis

156Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:24

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Al dobro u njegovu odbranu ono je bio blindside block nije ni ocekivao udarac zato ga je onako i overio Very Happy A i AB je dobio strasan udarac isto kod TD kaciga o kacigu, cudi me sto je nastavio bez ikakvih posledica.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

157Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::i neka je odalamio onog brava, duplo manji lik ga je sastavio sa zemljom
Tako bih ga i ja mogao razbiti..blind side u glavu
AB cudi me da nije zavrsio u concussion protocolu

http://nfl.com/

158Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:34

Zver

Zver
VIP
VIP

Naravno da onakve stvari treba sankcionisati, ali nešto gajim ozbiljne sumnje da je nekom bilo žao Burficta.



...Sa Vajominškog Univerziteta

159Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:48

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sto se mene tice i da je obrnuta situacija bila imao bi istu reakciju, shvatio sam da imam ozbiljnu dilemu sam sa sobom oko toga da li takve udarce volim ili ne. Jer znam da su nelegalni i opasni al opet volim da ih vidim Very Happy Volim kad prsti, tacklovi zestoki, taunting, trash talking pa i onakve blind side udarce i sve to ali samo kad bi nekako moglo da se niko ne povredi. Ono sinoc bi bila idealna utakmica po mom ukusu samo kazem da povreda nije bilo, sem toga si imao svega od lepih poteza do cvrste igre i na kraju neizvesne zavrsnice. Vise volim ono pa i da se zavrsi 6:6 nego neki mec preko 60 poena.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

160Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Naravno da onakve stvari treba sankcionisati, ali nešto gajim ozbiljne sumnje da je nekom bilo žao Burficta.
Ludaci su on i Pacman, zanimljivi su mi

http://nfl.com/

161Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 11:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::imam ozbiljnu dilemu sam sa sobom oko toga da li takve udarce volim ili ne.
zavisi ko udara i ko je zrtva Very Happy i kod mene je selektivna pravda  Laughing
pre mi je bilo drago kad polamalu odalami npr flaka, naravno zbog reja luisa i drustva, koji su u to vreme bili kao danasnji bengalsi Very Happy sada vise ne, cak i cenim odbranu baltimora. ali burficta, pacmana i kompaniju slobodno Very Happy
npr u danasnjem PIT majk micel je takvo smece koji ide na to da nekog povredi i vise se uklapa u identitet bengalsa



Week 13 - Page 7 Potpis

162Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 12:02

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::imam ozbiljnu dilemu sam sa sobom oko toga da li takve udarce volim ili ne.
zavisi ko udara i ko je zrtva Very Happy i kod mene je selektivna pravda  Laughing
pre mi je bilo drago kad polamalu odalami npr flaka, naravno zbog reja luisa i drustva, koji su u to vreme bili kao danasnji bengalsi Very Happy sada vise ne, cak i cenim odbranu baltimora. ali burficta, pacmana i kompaniju slobodno Very Happy
npr u danasnjem PIT majk micel je takvo smece koji ide na to da nekog povredi i vise se uklapa u identitet bengalsa

Zato i kazem ne znam sta da mislim. Jedan od razloga sto sam zavoleo Ravense je takva odbrana i ti mecevi protiv Steelersa kad puca sve i sad ja treba nesto da moralisem kao Burfict je los i ostalo a ovamo malo malo pustim sebi onaj snimak kad Ray zgromi Chad-a Johnsona i uzivam Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

163Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 12:08

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

pored micela, pa i ovaj shazier sto se povredio znao je neretko da ispadne klosar, 2016 u pleojofu se radovao kad je povredio bernarda
e takve krvozedne igrace ne volim, koji idu na to da nekog povrede ali kad je clean hit poput tj watta i duprija normalno, uostalom takav je sport Very Happy



Week 13 - Page 7 Potpis

164Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Uto 05 Dec 2017, 12:15

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Da to je druga prica, ne volim ni ja kad ides na nekoga da ga povredis lupam u koleno da ga gadjas i to. Ili ono sto je Gronk uradio sad jer to bas nema veze sa fudbalom da coveka dok je na zemlji udariti sa ledja i onda otici. Bar da su se pobili ko ljudi posle Very Happy Ovo sto ja pricam to su ti udarci u toku igre koji nisu legalni i znam zasto nisu ali opet volim da ih vidim, bas kao taj Smit Susterov juce.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

165Week 13 - Page 7 Empty Re: Week 13 Sre 06 Dec 2017, 14:21

penban

penban
Moderator
Moderator

http://www.footballoutsiders.com/quick-reads/2017/week-13-quick-reads



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» Week 8
» Week 16
» Week 17
» Week 10
» Week 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu