NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2017-2018 » Regular Season 2017/18 » Week 13

Week 13

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 7]

126 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 05:54

Wild Raven

VIP
VIP
@Peyton Manning ::Koliko je brz Henry, posebno za tako ogromnog coveka..duplo bolji RB trenutno od Murray

Ponekad mislim da neko u front office-u Tenesija ima Murray-a u fantaziju i da to određuje ovaj raspored nošenja i goal line snapova. Henry bi bio top pet RB lige kad bi mu dali da bude workhorse. Rang Furneta ako ne i bolji.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

127 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 08:26

Peyton Manning

Admin
Admin
Sigurno..Murray je bio sjajan RB, sad sve vise posustaje, a Henry je zmaj

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

128 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 09:40

Niger iz huda

MVP
MVP
Kako je Minesota ispred File? Zar nema Fila bolji skor u diviziji?

Mislim da sam pre nekoliko dana potcenio GB, dok sam siguran da ne gresim u vezi drugih ekipa i njihovih sansi za PO. Ako se Zeka vraca kroz dve nedelje kada gostuju Karolini, to ce da bude mec za WC. Moze GB da ostvari cetiri pobede do kraja sezone, samo je pitanje da li ce to da bude dovoljno za WC. Pre toga da pobede Klivlend.

129 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 09:53

Peyton Manning

Admin
Admin
Ako pobede Cle, a deluje GB sasvim solidno, Hundley se popravio, dva odlicna rb, trebalo bi da bude dovoljno za Cle i onda se sigurno vraca Zeke, koji je apsolutno sposoban da win out..Det i Car ce dobiti, Min ce biti zajeban protivnik..

130 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 10:09

viking

VIP
VIP
@Niger iz huda ::Kako je Minesota ispred File? Zar nema Fila bolji skor u diviziji?

Mislim da sam pre nekoliko dana potcenio GB, dok sam siguran da ne gresim u vezi drugih ekipa i njihovih sansi za PO. Ako se Zeka vraca kroz dve nedelje kada gostuju Karolini, to ce da bude mec za WC. Moze GB da ostvari cetiri pobede do kraja sezone, samo je pitanje da li ce to da bude dovoljno za WC. Pre toga da pobede Klivlend.
pošto se ne sastaju direktno ide se po ovom ključu : Vikings play the Carolina Panthers later in the season while the Eagles play the Los Angeles Rams. If both teams win those games, they'll both be undefeated against each opponent...going to the fourth tiebreaker.
4. Strength of victory. The winning percentage of opponents Minnesota has beaten is 4.50, while Philadelphia's is .375. Minnesota has the edge.

http://www.vikings.com

131 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 10:32

Niger iz huda

MVP
MVP
Aha, znam da je to cetvrto. Strenth of victory mi je pravedniji nacin da se rasporede ekipe sa istim skorom nego da se gleda skor u diviziji.

Iskustvo mi govori da ne treba potceniti ekipu kao sto je GB, ostali su znali da pucaju kada im je bila potrebna pobeda za PO dok GB retko kad propusti PO. Mada opet treba da im se poklope neki rezultati da bi mogli da ugrabe WC. Cak i ako pobede Karolinu u gostima, potrebni su im porazi Atlante posto su ih oni dobili u medjusobnom duelu. Nije nemoguce, trebaju oni da udju u seriju pobeda i da ostale ekipe gube. Atlanti su sledeca dva meca najbitnija, ako slave protiv Sejntsa i Tampe na dobrom su putu da obezbede WC. U poslednjem mecu regularne docekuju Karolinu i tu sigurno ulaze kao favoriti.

Uglavnom dosta zanimljivih meceva u nedeljama koje nam dolaze.

132 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 10:40

KPGS

VIP
VIP
@viking ::
@Niger iz huda ::Kako je Minesota ispred File? Zar nema Fila bolji skor u diviziji?

pošto se ne sastaju direktno ide se po ovom ključu : Vikings play the Carolina Panthers later in the season while the Eagles play the Los Angeles Rams. If both teams win those games, they'll both be undefeated against each opponent...going to the fourth tiebreaker.
4. Strength of victory. The winning percentage of opponents Minnesota has beaten is 4.50, while Philadelphia's is .375. Minnesota has the edge.
Vratice se Zeka Rogers da vam se najebe znacke sto ste ga onako pederski sjebali u vasoj brvnari. I onda zna se pa pa snovi o SB!

133 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 10:59

viking

VIP
VIP
Samo neka dođe, daćemo mu uput za novo bolovanje. GB je jedna olupina od tima. Jedino su Giants veća olupina od njih

134 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 11:40

Peyton Manning

Admin
Admin
nerealno kako je Wentz kompletirao 50y pas u padu Shocked

135 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 11:51

Steelers

Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::nerealno kako je Wentz kompletirao 50y pas u padu Shocked
i to je lopta presla preko prstiju maksvela. umalo int

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

136 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 13:18

Zona do trona

Veteran
Veteran
@SymphonyX ::Lijepo je vidjet Gordona na terenu,ali vidi se nedostatak eksplozivnosti.
Valjda ce mu ove utakmice do kraja sezone posluzit kao dobra baza za sledecu godinu.

Kakav nedostatak eksplozivnosti?

Covek je u 2-3 navrata pretcao CB koji je igrao off coverage,da ima samo prosecnog QB,nista vise, Gordon bi sinoc zavrsio mec sa 140-150 yds.

Pretrcavao je i fizicki nadjacao Hejvorda,jednog od najboljeg CB lige.

Prosto je neverovatno da je Gordon,nakon 3 godine pauze,i dalje spreman na vrhunskom nivou.

Da ima iole mozga,ne znam gde bi mu bio kraj,njegov talenat je na nivou Mosa,Rice-a i Fitz-a. Nema nikakve sumnje.

137 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 13:36

Zona do trona

Veteran
Veteran
Vexina nadimaka koji se daju sportistima u USA su mi sranje,ali Matriks je bingo kada je u pitanju mali Kamara. Klinac mi je trenutno najuzbudljiviji igrac za gledanje.

Saintsi su odvalili sa ovom draft klasom. Svaka cast Svaka cast Svaka cast

138 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 14:05

Zona do trona

Veteran
Veteran
Misljenja sam da se 1. seed fantasticnog NFC ove sezone odlucuje u sledecem TNF.

Ukoliko Saintsi dobiju TNF,sto ce biti jako tesko,uveren sam da dobijaju sve do kraja i skoro sam siguran da ce to biti dovoljno za 1. seed.

139 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 15:18

Niger iz huda

MVP
MVP
Cenis da ce Minesota i Fila da kiksnu dva puta do kraja sezone? Ja ne vidim gde Fila moze da izgubi sem sada kod Remsa. Pretpostavljam da ce da se gleda strength of victory i da tu Sejntsi stoje bolje po tom pitanju.

Mina ima bolji H2H ako budu imali isti skor kao i Sveci.

Meni je realno zanimljivo tvoje misljenje za Sejntse. Iz ove perspektive treba da im se poklope rezultati, ali nije nemoguce da se to desi i da budes u pravu.

140 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 15:19

SymphonyX

MVP
MVP
@Zona do trona ::
@SymphonyX ::Lijepo je vidjet Gordona na terenu,ali vidi se nedostatak eksplozivnosti.
Valjda ce mu ove utakmice do kraja sezone posluzit kao dobra baza za sledecu godinu.

Kakav nedostatak eksplozivnosti?

Covek je u 2-3 navrata pretcao CB koji je igrao off coverage,da ima samo prosecnog QB,nista vise, Gordon bi sinoc zavrsio mec sa 140-150 yds.

Pretrcavao je i fizicki nadjacao Hejvorda,jednog od najboljeg CB lige.

Prosto je neverovatno da je Gordon,nakon 3 godine pauze,i dalje spreman na vrhunskom nivou.

Da ima iole mozga,ne znam gde bi mu bio kraj,njegov talenat je na nivou Mosa,Rice-a i Fitz-a. Nema nikakve sumnje.

Mislio sam u odnosu na Gordona iz 2013.Ono je bilo nerealno.
Vidi se tokom trcanja ruta da nije jos kako treba i da ima dosta rezerve.
Bolt na jednoj nozi je brzi od vecine sprintera,ali opet bi se govorilo da se vuce Very Happy

141 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 18:20

Peyton Manning

Admin
Admin
Gordon je stvarno cudo, potpuno se slazem da je po talentu u rangu najboljih..Hejvord je cak cini mi se 1st CB po profootball focusu..mlad je jos, ako se opametio i dalje moze imati odlicnu karijeru

142 Re: Week 13 taj Pon 04 Dec 2017, 21:29

Peyton Manning

Admin
Admin

koja razlika u visini

143 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 04:11

dr.dule

Admin
Admin
slabo nesto celicni.

144 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 04:13

dr.dule

Admin
Admin
Shazier odnesen u bolnicu. valjda decko bude ok.

145 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 04:14

SymphonyX

MVP
MVP
@dr.dule ::Shazier odnesen u bolnicu. valjda decko bude ok.
Uzasno je izgledala povreda.

146 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 04:34

viking

VIP
VIP
Jbte kako pustiše Bella da ušeta za TD Surprised

147 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 04:51

dr.dule

Admin
Admin
gluposti prave celicni. jos ce izgubiti od ovih divljaka.

148 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 05:31

dr.dule

Admin
Admin
ubise Burfikta

149 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 06:09

Wild Raven

VIP
VIP
Njima treba podeliti toljage i pustiti ih da se međusobno pobiju. Koji zadnji ostane, njegova ekipa dobija 3-0.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

150 Re: Week 13 taj Uto 05 Dec 2017, 06:53

Steelers

Design Team
Design Team
Sta ono rekoh
@Steelers ::sto se tice meca u ponedeljak, samo da se niko ne povredi

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu