NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 33 od 42]

801 Re: New England Patriots taj Ned 02 Sep 2018, 19:46

SymphonyX

Veteran
Veteran
Croston,Langi i Valentine ocistili waivere, odlicna stvar zbog dubine u slucaju povreda. Poslednja dvojica vec potpisali za practice squad.

802 Re: New England Patriots taj Ned 02 Sep 2018, 19:58

SymphonyX

Veteran
Veteran
Patriots claim WRs Amara Darboh, Chad Hansen.

803 Re: New England Patriots taj Pon 03 Sep 2018, 10:07

kb8

Moderator
Moderator
Čitam da ste zadržali 41godišnjeg QB koji je bio 6a runda drafta...

Čika Bili stvarno zna nešto što niko drugi ne zna kad s takvim ljudima napada tepsiju...

804 Re: New England Patriots taj Pon 03 Sep 2018, 10:44

dr.dule

Admin
Admin
hm. sta fali tom momku sa 41. pa ti imas toliko a pastuv si bolji od vecine ovih mladjanih do 30leta.

805 Re: New England Patriots taj Pon 03 Sep 2018, 11:44

kb8

Moderator
Moderator
Očito ima nešto i u tome...

Ljudi znaju znanje...

806 Re: New England Patriots taj Pon 03 Sep 2018, 12:34

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Ima nesto u tome. Mi sad na poslu morali prenjeti neke stolove od hrastovine. Ja sa 33 dizem vise nego klinci od 20.

807 Re: New England Patriots taj Pon 03 Sep 2018, 12:42

kb8

Moderator
Moderator
Pa ja moram priznati da se super osjećam...

Pogotovo kad vidim da na basketu dobijam 20 godina mlađe od sebe onda si tek kontam da nisam baš još za bacit...

Stoga i ne čudi da moj godišnjak ovdje uz svu modernu medicinu i prehranu dere decu okolo po Ligi s lijevom rukom...

808 Re: New England Patriots taj Pon 03 Sep 2018, 12:43

Peyton Manning

Admin
Admin
@Cenci ::Ima nesto u tome. Mi sad na poslu morali prenjeti neke stolove od hrastovine. Ja sa 33 dizem vise nego klinci od 20.
To je manje-vise normalno. Covek je najjaci u tvojim godinama.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

809 Re: New England Patriots taj Uto 04 Sep 2018, 16:18

SymphonyX

Veteran
Veteran
Nevjerovatno je da je i dalje ziv narativ (cak i kod medija iz Bostona) da su Patriotsi ovoliko dobri jer je divizija sranje i da budze skor protiv ekipa iz AFC Easta. Od 2003. godine 78.8% protiv divizije, a protiv ostatka 78.6%. Stvarno ne znam sto bi se cinjelo da nema ovih 0.02 % Surprised

810 Re: New England Patriots taj Uto 04 Sep 2018, 16:39

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::Nevjerovatno je da je i dalje ziv narativ (cak i kod medija iz Bostona) da su Patriotsi ovoliko dobri jer je divizija sranje i da budze skor protiv ekipa iz AFC Easta. Od 2003. godine 78.8% protiv divizije, a protiv ostatka 78.6%. Stvarno ne znam sto bi se cinjelo da nema ovih 0.02 % Surprised
Nije sporan skor, ali nije ni isto imati jos 6 teskih meceva godisnje, odnosno lakih. Ili bar 4, posto retko koja divizija da je bas kompletno teska.

811 Re: New England Patriots taj Uto 04 Sep 2018, 17:01

dr.dule

Admin
Admin
AFC E ekipa po broju pobeda nisu najgora divizija vec duze vreme.

812 Re: New England Patriots taj Uto 04 Sep 2018, 21:25

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Ja bi ih uporedio sa Miami Heatom u Lebronovoj eri. Dovoljno jaki da svake godine igraju finale na slabašnom istoku, ali nisam siguran da bi svake godine bili tamo da su na zapadu...

813 Re: New England Patriots taj Uto 04 Sep 2018, 21:34

SymphonyX

Veteran
Veteran
@The Bad Man ::Ja bi ih uporedio sa Miami Heatom u Lebronovoj eri. Dovoljno jaki da svake godine igraju finale na slabašnom istoku, ali nisam siguran da bi svake godine bili tamo da su na zapadu...
Haha ovo je uvreda za instituciju. Kakav Heat crni.

814 Re: New England Patriots taj Sre 05 Sep 2018, 00:45

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Nisam mislio u tom smislu, već sam samo želeo da uporedim težinu puta do finala...jednostavno u konferenciji nema tima koji može da vam parira. Ali isto tako, znate da će vas u finalu čekati ozbiljan tim koji je pre toga već izbacio par ozbiljnih timova

815 Re: New England Patriots taj Sre 05 Sep 2018, 09:07

Niger iz huda

MVP
MVP
Majami Hit je uvek spadao u top2 ekipe u NBA ligi i finale Konferencije sa timom iz Zapada bi bilo finale pre finala.

A i misljenja sam da je Istok bio malo jaci u periodu 2010-2014, nego u poslednje cetiri sezone.

816 Re: New England Patriots taj Sre 05 Sep 2018, 09:12

kb8

Moderator
Moderator
Istok nije jak od Bullsa iz 90ih...

Što bi reko Dane, košarka je prestala postojat nakon što je Tata Majk poslo Rasela po ćevape...

817 Re: New England Patriots taj Sre 05 Sep 2018, 10:17

Niger iz huda

MVP
MVP
I to je tacno, ali nije Zapad toliko bio zajeban(stavise, prehajpovan je) u tim sezonama da bi Majami ispao pre finala Konferencija. Kako god da okrenes osvojili bi oni 2012 i 2013 titulu. Mogu par ekipa da ih brejknu u prvoj utakmici, ali NBA je takav sport da bolja ekipa prolazi dalje u PO seriji. Sem Dalasa 2011 i SA 2014, nije bilo drugih ekipa sa Zapada koje bi ih cetiri puta pobedile u PO.

818 Re: New England Patriots taj Pet 07 Sep 2018, 19:17

SymphonyX

Veteran
Veteran
Serija povreda visokih pickova Patsa se nastavlja. Duke Dawson na IR. 3 od 4 u zadnje dvije godine. Ne da se omladini.

819 Re: New England Patriots taj Pon 10 Sep 2018, 21:49

Peyton Manning

Admin
Admin
Patriots placed RB Jeremy Hill on injured reserve with a torn right ACL, ending his season.
Steta,bas je obecavao na pocetku karijere

820 Re: New England Patriots taj Pon 10 Sep 2018, 23:16

penban

Moderator
Moderator
Impresije od sinoć...

Odbrana je mnogo bolja. Romo je baš objašnjavao šta smo sve uradili da bi bili tu jači i stvarno se u momentima videlo da smo odigrali na visokom nivou. INT Gilmora, gde čovek ide sa jedne strane terena na drugu, dobra komunikacija u sekundariju, solidan pass rush... mislim da ako ostanu zdravi momci mogu mnogo toga dobrog doneti.

Sa druge strane, napad je u nekoliko navrata izgledao baš loše, ali generalni utisak je ok. Toma radi ono što on najbolje radi, Gronk je zver, Dorset je konačno imao pristojnu utakmicu.

Problem su povrede RB... ali jbg...

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

821 Re: New England Patriots taj Pon 10 Sep 2018, 23:46

SymphonyX

Veteran
Veteran
Dobra komunikacija u secondary-ju, to je definitivno vec sad na mnogo boljem nivou nego prosle godine. Onaj haotican start godine i da ne pominjemo.
Front 7 je mnogo dublji, konacno broj ljudi dovoljan za normalnu rotaciju. Flowers je pokidao, najbolji igrac meca za mene. Bentley najvise snapova medju LB, ohrabrujuci podatak svakako. Sta je sve prosle godine izlazilo na teren na toj poziciji, ovo je fantazija.

Sa druge strane, i Cannon i Brown su odigrali odlicne meceve. Djeluje da bi OL mogla da bude jako dobra ove godine ako svi ostanu u komadu. Cim je LAW usao na RT, odma promaja. Houston ima mnogo povratnika posle povreda u odbrani tako da je ovo bio idealan trenutak za mec protiv njih. Kad se uhodaju, bice to zestoko batinanje.

822 Re: New England Patriots taj Pon 10 Sep 2018, 23:58

SymphonyX

Veteran
Veteran
Pats have waived Riley McCarron, Chad Hansen, plus placed Jeremy Hill on IR. There roster spots opened up.

823 Re: New England Patriots taj Uto 11 Sep 2018, 08:11

dr.dule

Admin
Admin
ovo u nedelju nista nije valjalo. polusakata ekipa nije merilo. mnogo posla je za cika Bila. ovo sa IR i promasenim WR govori da su teski dani ispred.
pomahnitali NYJ i Mia su opasna konkurencija. bojim se da Darnold i Tenehil ne utrpaju preko 40poena ovom timu. PO u ovoj sezoni je pod znakom pitanje.

824 Re: New England Patriots taj Uto 11 Sep 2018, 16:33

SymphonyX

Veteran
Veteran
Patriots sign Corey Coleman and Bennie Fowler.

825 Re: New England Patriots taj Uto 11 Sep 2018, 18:43

mardok

NFL Star
NFL Star
Jaguari su opasno naostreni za NE, ocekujem extremno lozenje, i 2-3 laka TD Brejdija ka nekom belom konobaru/skvos igracu da ih osvesti.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 33 od 42]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu